Dívčí taneční skupina pod vedením slavného manažera a choreografa Evanse slaví úspěchy po celém světě. Uhlídat tento rej krasavic je pro Evanse úkol vskutku heroický. Snad proto u něj platí cosi o tom, že účel světí prostředky. Musí totiž udržet nejen profesionální kázeň, ale především i kázeň morální. Muži, to znamená vztah – sex – manželství – sňatek – dítě, cokoliv z toho znamená pro dívku konec kariéry, pro Evanse hledání nové tanečnice a pro soubor narušení disciplíny. O to větší zděšení zavládne u Evanse, když ve svém pokoji, uprostřed úspěšného turné, nalezne nemluvně. Je třeba zachovat chladnou hlavu a především nezpochybnit svou autoritu. Co ovšem není pro mistra improvizace, jakým je Louis de Funes, zas takový problém. (Česká televize)

Torgal

Čo som to videl? Podľa mňa bol toto experiment, čo všetko dokážu Funésovi fanúšikovia akceptovať. Príbeh tu nie je skoro žiaden, jednotlivé scénky na seba častokrát nenadväzujú a neviem aký je ich význam pre film (napr. hneď úvodná scéna ako Funés ide na aute na skúšku). Špeciálna kategória sú hudobné čísla, ktoré sú čistý bizár a mohol som sa len neveriacky pozerať na to, čo sa deje na obrazovke. Skrátka, bez Funésa by o tento film nikto nezakopol, ale ani on tento materiál nedokáže potiahnuť vyššie. 5/10 PS: V jednej scéne spôsobí rozchod jednej zo svojich tanečníčok so svojím snúbencom a potom sa už k tomu nikto nevráti, takýto "dick move" by dnes už asi neprešiel. ()

Wyrdas

Přijde mi zajímavé, jak se někdy liší mé názory s názory většiny. Zatímco některé filmy s mistrem Louis de Funèsem, které mají průměrné hodnocení mě naprosto dostali, tak naopak jiné s lepším mě osobně moc neoslovili. A tohle je jeden z nich. 74% a já se ptám, v čem je Piti Piti Pa lepší, než Hibernatus nebo podle ČSFD slabší díly četníka? Je zde mnoho slabších chvil, mnoho přímo hluchých míst, kde jsem se dá se říct téměř nudil a čekal, co bude dál. Příběh pokulhává, opakuje se, vytrácí se.. Nevidím nejmenší důvod, proč bych se na tento film měl podívat podruhé. Jen z úcty k mistrovi a legendární scéně; vyprávění pohádky o vlku a kůzlátku dávám tři hvězdy a to s odřenýma ušima. ()

Inozuka

Ač by se dalo tématicky očekávat, že komedie o taneční skupině bude blbost, celkem to šlape. Funes dokáže celý film utáhnout svými gagy a pitvořením se a s přídavkem chytlavé hudby a pěkných děvčat je nakonec Piti Piti Pa celkem zábavný film. Nejraději mám rozjezd titulního songu s nástupem bicích a baskytary doprovázený zvukařovými a Evansovými výpady hlav proti sobě ... ()

rublik05

Piti Piti Pa je jedna z těch průměrnějších komedií s Louisem de Funèsem, jelikož nenabízí až tak moc vtipných scén, příběh se zaměřuje především na muzikální složku, humor je zde spíše jako takový bonus, což je trochu škoda, neboť potenciál byl dle mého názoru mnohem větší, a to zejména díky Funèsovi, který opět řádí o sto šest. Jak jsem již zmínil, hudební, potažmo muzikálová část příběhu mě vůbec nebavila, film má hrozně málo zapamatovatelných momentů, i přes kratší stopáž jsem se občas trochu nudil. Je to zkrátka taková průměrná, nevýrazná komedie, kterou zachraňuje jen a pouze Louis de Funès. 5/10. ()

Robbi

Tenhle film zraje jako víno. Když ho sledujete, dojde vám, proč "Velký malý Louis" skončil svůj život po selhání srdce. Snímek je doslova prošpikován skvělými momenty, velkými humornými plochami i klasickými nástřely - například scéna, kdy Louis de Funés klepe na dveře pokoje svého syna (filmového i skutečného) Oliviera s parukou v ruce, případně jeho skvělá kontrola hmotnosti svěřených tanečnic - na řadu přichází poslední a šéf Louis jen vypálí - Ani na tu váhu nemusíš a mazej rovnou na kolo. Mně osobně se nejvíc líbí ona pohádka a její zakončení: Louis: Pochopily jste to? Jedna z dívek: Vzali se! Louis: Nepochopily jste nic, alou spát. Zajímavé komentáře: Kleopatra. ()

donkocicak

Velmi mne překvapilo tvrzení některých diváků, že Piti Piti Pa je jedna z nejlepších komedií s Funésem. S tím já nemohu souhlasit. Velmi mne nudila. Taneční prostředí se mi nezdálo zajímavé. ()

Astrebleue

Jakože Louise ve všech filmech zbožňuju, tenhle mi nějak neseděl, vůbec ty pozdnější filmy jsou takové dýchavičné, a zachraňuje je svým hraním jak se dá, ale je vidět, že už je unavený... ()

_aandyy_

Krásná herecká árie. Netřeba komentovat. Na těchto filmech je kouzelné, že jak nadabované, tak v originále jsou stejně perfektní. Nejlepší scény: pohádka o beránkovi, nočníček, děti v bubnech, přebalování dětí a ta krásná píseň Les Poupons... ()

Sundance.cz

Mám rád Funese, ale tohle u mě patří bohužel mezi ty slabší kousky. Oproti jiným "funesovkám" méně humoru a muzikální vstupy už jsou taky za zenitem. 45 % ()

Zeldur

Mám Funése rád, ale tohle je podle mně jeden z jeho slabších filmů. Více jak tři hvězdy bohužel dát nemůžu. ()

karlosss18

V celku dobrý film s de Funèsem,jako ''tatíkem'' a především moralistou,který se snaží svůj sbor baletek uchránit před muži.Akorát mě celkem štvou ty taneční kreace,bez kterých bych dal o hvězdičku více :-/ 55% ()