RedNews

(pořad)

O tom, že i ta nejhorší zpráva dne může být příjemná, vás přesvědčí krásné dívky, které vám ukážou mnohem víc, než je ve zpravodajství běžné. (oficiální text distributora)

Zeck

"Publicistický" striptýz, kde vám přečte zprávy celá sorta béčkových českých pornohereček, na které jste při honění na netu museli už několikrát zaručeně narazit. Jistě, pro zemědělce Pepu ze Sráčova to musí být perfektní předobraz pro honění péra, přesto postrádám smysl pořadu pro širší část dospělého diváctva. Obratem ale musím podotknout, že Red News je asi nejlepší pořad, který běží na Fandovi. 20% ()

dobytek

Snad všechny ty kurvičky z pořadu Za kačku svlíkačku, který dokážou aspoň trochu srozumitelně mluvit, šly na TV Fanda předčítat zprávy a svlíkat se u toho. Co k tomu dodat? Jako takový zpestření před Městečkem South Park to neni úplně nejhorší... ()

castor

Totálně průměrná slečna (soudím podle té, na kterou jsem naneštěstí narazil) sošně barokních tvarů si postupně sundá vše, nevypadá u toho ani trochu sexy a ještě k tomu mele nesmyslné „zpravodajské“ střípky. Ještě chybí, aby ji přiběhl osouložit nějaký ten Fanda. Jak originální.. ()

MM_Ramone

"Red News" je krátka eroticko-spravodajská relácia, ktorú pravidelne po dvadsiatejdruhej hodine, vysiela súkromná televízia Fanda. Erotika tu nespočíva v tom, že by sa o nej hovorilo. Ona sa tu praktizuje, Ide o to, že slečna, ktorá tie správy číta sa pri tom postupne viac a viac odhaľuje až zostane úpne nahá. To, že publicistická úroveň prednášaných príspevkou je viac ako úbohá vôbec nejdem v tomto prípade rozoberať. Tento program má úplne iné prednosti. ** ()

Tom_Lachtan

No, holky jsou to pěkné, ale zprávy na úrovni použité slídy z krabičky cigaret. Občas zahlédnu před South Parkem, hvězdička za fakt, že rednews svou kvalitou předčili hlavní spravodajskou relaci tv nova. ()

Pepinec

Možná mám jenom prachobyčejnou smůlu, ale holky, které jsem zatím viděl, by se místo svlékání měly naopak přiobléct a jít dělat třeba stojan na kameru. ()

kingik odpad!

Měly to být sexy noční zprávy. Jenže je to mimořádně asexuální. Nesouvislé mumlání ženy z erotického smetiště, která je navíc natolik nesympatická, až se jí leknete.A přání, aby se svlékla, si raději rozmyslíte. 0% ()

Frajer42 odpad!

V dnešní době, kdy je celému světu volně dostupné nejrozmanitější porno, musím tento pořad shledat zcela zbytečným. Nevím, co přesně musely slečny s tvůrci pořadu provádět, aby si mohly přivydělat nějakou tu kačku. Každopádně, žádná z těch, které jsem viděl a slyšel neumí mluvit a většina je poměrně ošklivá, tudíž je mi jasné, že svoje nedostatky musejí slečny kompenzovat v jiných oblastech. Alespoň, že to bývá občas vtipné. Přesto si za odpadem stojím. ()

SOLOM.

Tak některé děvčata z této „erotické relace“ byly svého času celkem píchatelné, co si budeme nalhávat, ale jinak kvalita tohoto experimentu moc valná nebyla. Nicméně v našich českých i slovenských televizích už byla celá řada ještě horších erotických „pořadů“, než tyhle ty nude mini zprávičky… ()

FFilipCZ odpad!

Naprosto zbytečný pořad s né příliš pohlednými často v bocích a stehnech širšími slečnami (většina ani nestojí za stojení). Umění čtení a moderování asi zapomněly na cestě mezi natáčením béčkového porna a hledání jiné práce. Zbytečnost, ale nutnost to přežít, pokud čekáte na South Park. ()

Wade

Zpravodajská hodnota téměř nulová,erotika taktéž téměř nulová,ale komediální hodnota k nezaplacení. 1%-99% ()

sskrblik

Tak nevím co si o tom mám myslet. Na jednu stranu zajímavější díky svlékání moderátorek, na druhou stranu je nějaký důvod ke sledování těchto rychlých zpráv? Ne. ()

Čtec

Není nad kulturně naservírované kvalitní informace :-) Kupodivu je mi to skoro sympatičtější, než hlavní zprávy na Nově. ()