V americkém snímku je skupina gangsterů a zkorumpovaných policajtů vydírána ruskou mafií, aby provedla prakticky nemožnou loupež. Jediný způsob, jak to dokázat, je vyhlásit kód 999, který signalizuje ohrožení někoho z jejich vlastních řad. Důmyslný plán je ale převrácen naruby poté, co nic netušící policejní nováček, který byl vybrán na smrt, zmaří jejich útok. Následuje zběsilé a akcí nabité finále prošpikované podrazy, chamtivostí a pomstou. (HBO Europe)

Naby

Uplne zbytecne dlouhy film, kdyby se zkratil tak o hodinu, mohl z toho byt peknej dil do nejakyho podradnejsiho krimi serialu. Vsechno bylo jasne uz uplne od zacatku, takze k napeti moc nedochazelo a prvni hodina filmu byla opravdova nuda. Pak se t o malinko zdramatizovalo, ale nijak zvlast. Vsechno bylo dopredu jasny jak bude a zadny prekvapeni, nebo dejova zmena nenastala, par scen bylo tak trapne vymyslenych, ze mi bylo jasny co se v nich bude dit (a to jsem hadat ani nechtel a nezacal). Abych nekrivdil, tak ve filmu bylo par zajimavych napadu a peknych zadku, takze obcas bylo na co koukat. Vysledek je tedy jasny, film je dobry jen pro nekoho komu nejde usnout, protoze tohle ho urcite ukoliba. Celkem 2,2* ()

Sheemass

Akční krimi a drama s velmi dobrým obsazením, bohužel však příběhově pokulhává. Akční scény jsou opravdu povedené, ať už je to útěk z banky nebo policejní zásah v domě, ale to prostě celkově nestačí. A přitom tu bylo všechno co potřebovali, skvělí herci, kteří hrají zkorumpované policajty, dobří herci hrající dobré policajty, banka, loupeže, honičky v autech, přestřelky, a tak dále, ale stejně to nakonec nedopadlo, celkově je to po téměř dvou hodinách takové nějaké neslané nemastné. ()

dinzbir

Takový lehce B+sový filmec o špinavosti zaprodaných duší aneb kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Na nedělní zevlení a výplach úplně ideální. ()

Pythonator

Jedna hvězda navíc za skvělou Katku Winsletovic, která je zde k nepoznání. Mladý Affleck je sympaťák, ale ti černoši se mi nějak nelíbí a pořád jsem si je pletl. Dva černoši na jeden film, to už je asi pro mé rozlišovací schopnosti moc. Nebo jen nemám rád, když jsou postavy skoro stejné, ničím zajímavé a ani trochu charismatické. Ještěže tam byl aspoň ten Woody. Jako kriminálka je to docela napínavé a ke konci spoustu nečekaných zvratových zabití, takže v rámci žánru spokojenost. Potíž je v tom, že je to příliš dlouhé a na tu délku je tam zbytečně moc vaty a málo kvality. ()

Cornello

Celý film dobrý až na konec. SPOILER copak režisér neví jak film ukončit, a tak zastřelí všechny hlavní hrdiny z celého filmu? ()

prokrastik

Neurazí ani nevystřelí ze sedačky, taková škaredá trojka je to. Vážně jsem měl problém rozeznat jestli koukám na Mackieho nebo na Chiwetela a doteď v tom mám bordel. Je to takové roztáhnuté, nikam to nezahýbá,vleče se to jak týden stará žvýkačka, scénáristi si řekli - uděláme střílečku, pak nějaký depresivní kecy, střílečka, kecy......od začátku víte, že to kudla nemůže skončit dobře čili že minimálně půlka "hrdinů" skončí s kulkou v palici - tady sem se sekl, skončili všichni až na Plechovou hubu aka brášku Batmana AssFlecka, jeho The town je minimálně o třídu lepší. ()

danny79

Se slusnejsim scenarem a kvalitnejsi rezii by byl film dobry krimi akcni thriller. Ambice, pribeh i slusne akcni sceny film ma, ale casto se nedostava srozumitelnosti, vyraznejsi hlavni osobnost, scenar je chaoticky, rada veci neni vysvetlenych a zprvu v nich divak tape, o nelogicnost i zbytecnost nekterych scen take neni nouze. Skoda, takhle to jsou slabe 3*, s lepsim scenarem by to byly 4* jako nic.. ()

Prokop23

Jo. Jo a jo. Tak takhle by to šlo. Syrové krimi z prostředí pokřivených policajtů. Nic originálního, nic převratného. Sice schématické, čitelné a předvídatelné, ale s příběhem. Líbila se mi atmosféra, herecké výkony. Celkově jde sice o film typu "za týden nevím o čem to bylo", ale směle se zařadí po bok Training day a End of Watch, i když oba jmenované mají trochu navrch, ten první dobou natočení, ten druhý originálností kamery. Dávám čtyři ****. ()

manolo1

rozhodně doporučuji...film si drží rychlé tempo od začátku do konce...za mně 4* a celkově bych to viděl na 75% ()

brondy

hovadsky preplácaná zlátanina.. a Kate WInslet ako ruská überbitch? Tú ženskú mám rád – aj ako ženu, aj ako herečku.. ale táto rola jej sedela asi ako korzet z brúsneho papieru.. pre mňa BOHUŽIAL iba sklamanie. ()

potok.009

"Kontrola skříně vlevo, kontrola postele vpravo, kontrola vany..." Mimo jiné parádně zobrazena taktika průzkumu obytných prostor. ()

Mladší z Afflecků na odstřel?

Mladší z Afflecků na odstřel?

17.12.2013

Ambiciózní a už beztak výtečně obsazený kriminální thriller Triple Nine (tři devítky jsou kód pro situaci, kdy se v ohrožení života ocitl příslušník policejního sboru) našel hlavního hrdinu.… (více)

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

22.07.2013

Tohle bude krvavé. Režie kriminálního thrilleru Triple Nine se totiž ujme australský drsňák John Hillcoat. A stejně jako v Zemi bez zákona se obklopí kvalitními herci. Charlie Hunnam, který aktuálně… (více)