Nastala chyba při přehrávání videa.
 • maddy
  ****

  Darmo, John Hillcoat tie klasické, poctivé krimi drámy ako zo starej školy jednoducho vie. Či už ich točí v westernovom prostredí (Lawless, Proposition) alebo v súčasnosti. Akurát kto bude na základe traileru čakať od Triple 9 akokoľvek zbesilý akčný thriller ostane sklamaný. Všetka akcia z traileru sa tu totiž odbije v prvých pätnástich minútach a zvyšok je poctivá špinavá kriminálka, ktorá pôsobí ako by bola natočená o dekádu dozadu (a to nemyslím ako negatívum). Jednoducho skorumpovaná drsná story s pár upotenými policajtmi, v ktorej sa nedá veriť nikomu. Davidu Ayerovi alebo Michaelovi Mannovi (aj keď u neho to je po minuloročnom Hackerovi dosť na vážkach) sa Hillcoat aj tentoraz hravo vyrovná. Herecky špičkové, slušne napísané, poctivo zrežírované. CELKOVO: 3,5* (7/10)(13.5.2016)

 • 3DD!3
  ****

  Parádní kriminálka, které by ale prospělo pár minut navíc pro jasnější orientaci v ději. V dnešní době je téměř zázrak vidět něco tak krvavého s tak promyšlenou dějovou linkou a tak prvotřídním obsazením. Hillcoat rozhodně nezklamal. Ejiofor konečně sympatický, Winslet dokonalá. 999 jako účel i pointa v precizně natočené, přemýšlivé sondě do světa dnešní policie. This little piggy...(29.5.2016)

 • Gilmour93
  ****

  Jako by si David Ayer sbalil svých pár švestek a přesunul se z Kalifornie do jižanské Georgie. Drsně bez příkras, heroismu a sentimentu o policajtech morálně (relativně) zdravých, prohnilých, superprohnilých a těch už tlejících, jejich kamarádech z druhé strany těžko zakreslitelné hranice a loutky vodících bossech, v přítomnosti kterých ruka zákona vypadá poněkud zakrněle. K naprosté spokojenosti jsem postrádal neprůstřelnější scénář, asi tak dvacet minut stopáže navíc a důvtipnější vyvrcholení. Zatímco Harrelson byl se svým odporným přízvukem dokonalý, což je u něj v posledních letech už jaksi samozřejmostí, make-upem znetvořená K.Winslet spíše než nelítostnou šéfku „La Kosher Nostra“ připomínala vyžilou mámu, co u plotny vaří šoulet..(25.5.2016)

 • AppleCore
  *****

  Parádní krimi, kterých dneska vzniká asi tolik, co dobrých hororů. Triple 9 je perfektní, syrová a po staru natočená krimi ve stylu Nelítostného souboje, která těžce doplácí na dobu, ve který byla natočená. Film, který by před šestnácti lety měl osmdesát procent a ohlasy typu "best film ever", nemá hold dneska na víc, než dvě hvězdy. Kde málo CGI, kde nedostatek barviček, tam čecháčka pusto - už aby přiletěli další Avengers!(18.5.2016)

 • Praxis
  ****

  Spousta scénáristických kliček, ve kterých je příběh místy zbytečně překombinovaný (v závěru možná až přespříliš), je naštěstí přebita syrovostí atlantských ulic a napětím, které by se místy dalo docela solidně krájet. Herecký výběr je naštěstí příjemně sympatický a celému ansáblu dominuje naprosto dokonalá MILFka Winslett, která si svojí těžce záporáckou roli i s ruským dialektem náležitě užívala. Mladší prďola Affleck je svýmu Benovi stále víc a víc podobný a vůbec je velkej sympaťák. Kamera byla místy zbytečně chaotická, ale Hillcoat má vše pod bezchybným dohledem. Těším se na jeho další kriminálku, protože touto se velice vytáhnul. 75%(10.7.2016)

 • - Napriek tomu, že herec Norman Reedus zinkasoval najvyšší honorár zo všetkých aktérov, na obrazovke sa objaví len zhruba počas desiatich minút. (MikaelSVK)

 • - Ďalšími známymi menami, ktoré sa pôvodne mali objaviť vo filme, boli aj Christoph Waltz, Chris PineCharlie Hunnam či Jeff Bridges. (MikaelSVK)

 • - Rovnako ako dej filmu, tak aj jeho natáčanie prebiehalo v americkom štáte Georgia, predovšetkým v jeho hlavnom meste Atlanta. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace