Zdánlivě perfektní, protože na první pohled vypadá všechno tak jak má, aby to byla kriminálka par excellence. Líbivé covery, hvězdná sestava v atypických rolích (Ejiofor, Winslet), známý režisér kruťáren za kamerou. Jenomže ono to nakonec jenom tak vypadá. Protože tenhle heist příběh ala The Town je jen hlavolam kdo přežije nejdéle. Jelikož žádnou hmatatelnější zápletku to nenabízí a když, tak je trestuhodně rychle ukončená. A sledovat 115 minut mafiány, feťáky, nácky, pokérované mexikánce apod. kdo komu ubalí dřív -- ano, jako syrová sonda do kriminální lůzy obyvatelstva velkého města USA proč ne, kór když k tomu hraje démon Atticus Ross a tou rozostřenou těkavou kamerou máte pocit, že tam asistoval mistr Ayer. Jenomže scénáristicky je to úplně o hovně.(4.6.2016)

Vyloženě bohovský casting vybízel na slušnou podívanou a i když všichni nedostali takový prostor, jedná se o solidní žánrovku. Banda špinavých poldů, vysloužilých mariňáku, každý s jiným motivem jsou svým způsobem donucení dělat černý prácičky pro ruskou mafii. Vše se komplikuje v momentu, kdy do hry vstupuje slušný polda v podání Caseye Afflecka a postupně začínají prohnilí poldové odpadat. Celé to stojí na hereckých výkonech, drsném prostředí a když dojde na akci, člověk se nenudí. Pořád se něco děje, intrikuje a překvapivě všichni zabručí. V některých momentech film nemá čím překvapit, ale tento film má splňovat roli akčnější krimi a plní nejen to.......7/10(18.11.2016)

Tohle můžu. Drsný, krvavý, přímočarý, "na efekt", plný šmejdů, nechybí mexícká ani židovsko-ruská mafie, plejáda známých herců, Woody vystřihne asi nejhovadštějšího detektiva posledních let. Není to rozhodně film pro masy, ale svý spokojený publikum si najde (podobně jako spřízněné SABOTAGE) a já sedím v první řadě.(18.8.2016)

"Banku First City dnes přepadli lupiči. Byli ozbrojení a mluvili španělsky, což zužuje pátrání tak na čtvrtinu města." Tak tady máme lupiče, mafii, gangy, hodné poldy, zkorumpované poldy a mě. Já jsem ten jediný zmatený, který stojí opodál, ztrácí se v hromadě figur a přemýšlí, o čem to tak asi bylo. Nicméně příběh celkem odsýpá, carevna Irina mě baví a brutální řidič Jeff má všechny mé sympatie. Přitom oni dva nejsou těmi, kdo by měli tuhle zabijáckou káru především táhnout, ale ti "důležití" na to neměli koule, charisma a ani chipsy, kterými by mě uplatili.(19.12.2016)

Asi několik dní možná týdnu se mi do toho moc nechtělo, protože jsem nějak tušil, že to nebude mega pecka, i když obsah vypadal zajímavě, protože filmy tohoto typu mám celkem rád. I když zde hraje celkem dost zajímavých herců, ani jednomu jsem nefandil a bylo mi to tak nějak šumák kdo, kde a jak chcípne. Příběh celkem ujde, konec kde všichni chcípají jeden po druhém - nic originálního. Akční scény tu nějaké jsou, ale už teď se mi ztrácejí z paměti. 5/10 .(29.6.2016)

• - Zhruba ve 36. minutě filmu se objeví ukázka z akční hry "Max Payne 3". (Jugamaru)

• - Shia LaBeouf byl původně do filmu obsazen jako Chris Allen, ale nakonec musel odstoupit. Byl nahrazen Caseym Affleckem. Michael B. Jordan byl do filmu obsazen, ale odstoupil kvůli množství jiných projektů, nakonec ho vystřídal Anthony Mackie. Ve filmu si měla zahrát Cate Blanchett, kterou kvůli práci na jiných filmech v roli Irene nahradila Kate Winslet. (BloodMax)

• - Napriek tomu, že herec Norman Reedus zinkasoval najvyšší honorár zo všetkých aktérov, na obrazovke sa objaví len zhruba počas desiatich minút. (MikaelSVK)