Pro mě hodně atraktivní téma z prostředí špinavých poldů. Ne všichni hrdinové se dožijí závěrečných titulků. Není třeba z herecké sestavy někoho zvláště vypichovat. Filmy Johna Hillcoata rozhodně můžu a velmi si u něj cením že se příště vrhne zase třeba do něčeho jiného. Zdejší nízké hodnocení je pro mě poměrně veliké překvapení. Možná by si film u mnohých zasloužil případně druhou šanci. 75%(2.5.2017)

Príbehov ( a filmov ) o skorumpovanosti policajných zložiek a dá sa povedať, že aj mafiánskych a menšinových gangov ( pretože ak niekto spolupracuje s políciou, je to zrada proti kodexu, Krstný ocko by mohol vyprávať ), sa natočilo nespočetne. Občas sa to bralo zo strany jednej, inokedy zo strany druhej, niekedy zo strán oboch. A každý z minulých tvorcov, sa snažil previesť špinavosť týchto praktík na plátno čo najvernejšie. Pán Hillcoat sa nesnaží o nejaké inovácie, originálnosť, alebo dosiaľ nevidené, ale prináša klišé takým hustým spôsobom, že nejde odolať.(7.8.2016)

• Wacoslav1

Mno když to vezmu kolem a kolem, tak docela nuda. Neberu tomu filmu, že se snaží působit drsně a autenticky, ale ta rozvleklost děje postupně diváka otupuje a ubírá mu na pozornosti navíc se nelze zbavit dojmu, že zatím co některé scény jsou tu navíc nebo jsou uměle natahované a úplně zbytečné, tak i při té větší délce jsou postavy jenom hrubě načrtnuté a nemají možnost zaujmout. Je mi líto, ale je to tak.35%(26.5.2016)

Dosť veľké sklamanie, nečkal som moc, ale ani zas tak málo. Hillcoat nám naservíroval skvelú Zem bez zákona a od žánru sa ani tento krát moc neodtrhol, no bohužiaľ tento krát nemal po ruke dobrý scenár. Triple 9 je tak prepchatý hviezdnymi menami, že len polhodinu kým začne film, nám predstavujú kto tam hraje. Známe xsichty síce potešia, ale polka z nich vám len preletí cez oči a nič, skutočne nič neponúknu a ani ničím moc nie sú zaujímavé. Taký Norman Redus keby nevyzeral podobne ako vo Walking Dead ani neviem, že tu hraje. Aarona Paula keby nezabrali poriadne do xsichtu, tak cez tie vlasy ani neviem, že je to on. Tiež som nosil dlhé vlasy, ale tak debilne som ich nikdy nenosil, aby ma ľudia nespoznali. Chiwetel Ejiofor a Anthony Mackie sa mi občas plietli kedže hrali skoro to isté a ešte sú aj rovnako opálený, ale kvôli fúzom, ktoré Anthony nosil v Captain America som ho nakoniec spoznal. Výnimku tvorí Casey Affleck, ktorý asi jediný mal čo ponúknuť a Woody Harrelson, ktorý vyzerá sto rokov rovnako a ešte ďalších sto bude. A výnimku taktiež tvoria dámy. Gal Gadot som spoznal len podla jej sexi dlhých nôh, kedže moc priestoru nedostavala. Teresa Palmer je tu v toľkých záberoch že to spočítate na jednej ruke, ale jej tvárička mi neunikla. No a moja obľúbená Kate Winslet sa premenila na sexi milfku a podla výstrihu som hneď vedel, že je to ona. Ale aj keby nemala taký ... aách výstrek, pardon výstrih, tak by som ju zbadal, kedže ešte ona tento bordel zachraňovala. Veru je to bieda, o to väčšia, že som sa fakt tešil na tento film. Príbeh a postavy nula bodov a s tým ani snaživá Hillcotová atmosféra alebo napätie nič nespraví. 55% - 3*(20.7.2016)

Tohle můžu. Drsný, krvavý, přímočarý, "na efekt", plný šmejdů, nechybí mexícká ani židovsko-ruská mafie, plejáda známých herců, Woody vystřihne asi nejhovadštějšího detektiva posledních let. Není to rozhodně film pro masy, ale svý spokojený publikum si najde (podobně jako spřízněné SABOTAGE) a já sedím v první řadě.(18.8.2016)

• - Manželka ruského bossa, ktorú vo filme stvárnila Kate Winslet, sa volala Irina Vlasov. Jej priezvisko by sa však vzhľadom na jej pôvod malo správne končiť na -ova, čiže Vlasova. Táto chyba sa však vyskytuje veľmi často vo filmoch a seriáloch z americkej produkcie. (MikaelSVK)

• - Vo filme nie je jediná scéna, kedy by herec Casey Affleck nemal v ústach žuvačku. (MikaelSVK)

• - Tzv. red band trailer (takto klasifikovaný trailer je obdobou filmu s prístupnosťou R) bol dlhý 2 minúty a 19 sekúnd. 19.2 bol totiž dátum plánovanej kino premiéry filmu. Tá bola nakoniec posunutá o týždeň, na 26.2.2016. (beso74)