Triple 9 nabízí vcelku autentický exkurs do špinavých atlantských ulic, které jsou plné nelítostných mafiánů, nebezpečných gangů a zkorumpovaných policistů. I když je daná situace zobrazena celkem věrohodně, tak i přesto mi tam něco chybělo a osobně bych trochu zkrátil celkovou stopáž. Co se hereckého obsazení týká, tak jsem byl vesměs spokojený, (jako vždy) zejména s Kate Winslet, které ta záporácká role fakt sedla a měla naprosto skvělý přízvuk. Zkrátka ve výsledku průměrně natočený film, který vyniká zejména dobře vystavěnou atmosférou.(6.6.2016)

Učebnicový případ do ztracena vyšumělého thrilleru plného černobílých a trestuhodně nerozvinutých postav, který musel na papíře vypadat strašně svěže, nápaditě a dohromady prostě ukrutně zajímavě. No, a teď to ještě nějak adekvátně zrežírovat, žejo. Hillcoat si vybírá svou slabší chvilku, dokonalé akční scény holt ještě strhující policejní gangsterku nedělají.(21.5.2016)

• Malarkey

Když pominu skutečnost, že tento film nabízí poměrně solidní akční scény, tak nevím, o čem jiném bych v tomto případě měl mluvit. Triple 9 měl skvělé herce a nedokázal s nimi natolik pracovat, abych si na jednoho alespoň na chvíli zvyknul. Radši se orientuje na partu humusáckejch hispánců, kteří znepříjemňují život jak našim známým hercům, tak nám samotným. A takový svět nepotřebuji vidět...(18.3.2017)

Dosť veľké sklamanie, nečkal som moc, ale ani zas tak málo. Hillcoat nám naservíroval skvelú Zem bez zákona a od žánru sa ani tento krát moc neodtrhol, no bohužiaľ tento krát nemal po ruke dobrý scenár. Triple 9 je tak prepchatý hviezdnymi menami, že len polhodinu kým začne film, nám predstavujú kto tam hraje. Známe xsichty síce potešia, ale polka z nich vám len preletí cez oči a nič, skutočne nič neponúknu a ani ničím moc nie sú zaujímavé. Taký Norman Redus keby nevyzeral podobne ako vo Walking Dead ani neviem, že tu hraje. Aarona Paula keby nezabrali poriadne do xsichtu, tak cez tie vlasy ani neviem, že je to on. Tiež som nosil dlhé vlasy, ale tak debilne som ich nikdy nenosil, aby ma ľudia nespoznali. Chiwetel Ejiofor a Anthony Mackie sa mi občas plietli kedže hrali skoro to isté a ešte sú aj rovnako opálený, ale kvôli fúzom, ktoré Anthony nosil v Captain America som ho nakoniec spoznal. Výnimku tvorí Casey Affleck, ktorý asi jediný mal čo ponúknuť a Woody Harrelson, ktorý vyzerá sto rokov rovnako a ešte ďalších sto bude. A výnimku taktiež tvoria dámy. Gal Gadot som spoznal len podla jej sexi dlhých nôh, kedže moc priestoru nedostavala. Teresa Palmer je tu v toľkých záberoch že to spočítate na jednej ruke, ale jej tvárička mi neunikla. No a moja obľúbená Kate Winslet sa premenila na sexi milfku a podla výstrihu som hneď vedel, že je to ona. Ale aj keby nemala taký ... aách výstrek, pardon výstrih, tak by som ju zbadal, kedže ešte ona tento bordel zachraňovala. Veru je to bieda, o to väčšia, že som sa fakt tešil na tento film. Príbeh a postavy nula bodov a s tým ani snaživá Hillcotová atmosféra alebo napätie nič nespraví. 55% - 3*(20.7.2016)

Srovnání s Training Day není úplně od věci, ale v tomto případě je to zdánlivé kopírování ku prospěchu. Hillcoat oproti Fuquovi rozherál příběh o více postavách a tudíž je tu i víc linií, což mě bavilo a i záporáci tu jedou v poněkud vyšší lize, protože všechno řídí rusko-židovská mafie, kterou Harrelsonova postava trefně nazvala La Kosher Nostra. Dalším plusem je partička zkorumpovancýh policajtů či ex-vojáků, kteří jsou sice zlodějskými parchanty, ale nejsou to ti katalogoví hajzlové, takže jim člověk dokáže místy fandit, což je i zásluha herců. Obvzláště potěšila dvojice černochů Ejiofor-Mackie, kteří mi jsou za normálních okolností silně protivní, ale tady mi seděli. Vůbec herecky to vyšlo. Zmíněný Harrelson si střihnul detektiva ze staré školy, mladší z Afflecků tím v pohodě proplul svým klasickým ospalým projevem a Winsletka je jako šéfka mafie prostě boží. Bavily i střílečky, kterých tu bylo hojně a třeba zásah na Mexikány splňuje ty nejpřísnější měřítka. Každý Hillcoatův film je víceméně událost a platí to i tady. 85%(27.5.2016)

• - Napriek tomu, že herec Norman Reedus zinkasoval najvyšší honorár zo všetkých aktérov, na obrazovke sa objaví len zhruba počas desiatich minút. (MikaelSVK)

• - Gabe Welch (Aaron Paul) jezdí na motocyklu Triumph T140 z roku 1973. (Saur.us)

• - Manželka ruského bossa, ktorú vo filme stvárnila Kate Winslet, sa volala Irina Vlasov. Jej priezvisko by sa však vzhľadom na jej pôvod malo správne končiť na -ova, čiže Vlasova. Táto chyba sa však vyskytuje veľmi často vo filmoch a seriáloch z americkej produkcie. (MikaelSVK)