Reklama

Reklama

V americkém snímku je skupina gangsterů a zkorumpovaných policajtů vydírána ruskou mafií, aby provedla prakticky nemožnou loupež. Jediný způsob, jak to dokázat, je vyhlásit kód 999, který signalizuje ohrožení někoho z jejich vlastních řad. Důmyslný plán je ale převrácen naruby poté, co nic netušící policejní nováček, který byl vybrán na smrt, zmaří jejich útok. Následuje zběsilé a akcí nabité finále prošpikované podrazy, chamtivostí a pomstou. (HBO Europe)

(více)

Videa (17)

Trailer 1

Recenze (249)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Když pominu skutečnost, že tento film nabízí poměrně solidní akční scény, tak nevím, o čem jiném bych v tomto případě měl mluvit. Triple 9 měl skvělé herce a nedokázal s nimi natolik pracovat, abych si na jednoho alespoň na chvíli zvyknul. Radši se orientuje na partu humusáckejch hispánců, kteří znepříjemňují život jak našim známým hercům, tak nám samotným. A takový svět nepotřebuji vidět... ()

anderson 

všechny recenze uživatele

Slušne odvedené remeslo. Skvele obsadené (až na bezradného Aarona Paula). Lež čo z toho, keď zápletka je spracovaná príliš béčkovo a osud postáv je divákovi v podstate ukradnutý. Takže nakoniec si síce každý nájde tú svoju spravodlivú odplatu, ale zmysel toho všetkého žiadny. A napätie či aspoň zábava takisto žiadna. Takže priemer. (27.8.2016) ()

Reklama

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Slušné herecké obsazení a pár dobrých akčních scén - bohužel dobrý film neudělají. Důležitý je scénář a tam to skřípalo. Už jen to, že na kód 999 pošlou všechny policejní stanice v dosahu k postřelenému poldovi vše co má kola, hvězdu a houkačku bez ponechání záloh jak blbci je zvláštní.... To se pak nelze divit zločincům co toto vědí, že někde odkráglují policajta a na druhé straně města v klidu vyberou banku nebo archív federálů... V jedné z rolí se zase blýskl Woody Harrelson a je to už druhá role tvrdého poldy, ve které jsem jej za poslední dobu viděl. A nevadí mi to ani za mák. Tyhle role mu sedí víc než cokoliv jiného. Od filmu jsem i přes místní hodnocení očekával více, bohužel zůstalo jen u očekávání a tak jej hodnotím jako průměr. Tři bombičky s růžovým barvivem. * * * ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Triple 9 je skoro úplně to samé jako tripl jednička. Nejdříve si to naprudko užíváte s jistotou, že to nebude infekční, a tak si při sledování ani nenatáhnete přes hlavu šprcku, pak to najednou začne trochu pálit při močení a nakonec je z toho nevzhledný žlutohnědý výtok. Maglajz, při kterém se sice scénárista snažil ostopéro kopírovat Training Day a End of the watch seč mohl, poněvadž ale u toho patrně čichal nějakou príma syntetiku, vcelku ubohá nosná pointa se utopila v ředidle a smysl a návaznost některých scén je řekněme kapku diskutoluenobilní. Nehledě na to, že to místy připomíná jihokorejské romantické drama, tedy petardu, vhozenou do opičího výběhu, a to jsem si myslel, že se v Indoevropanech a Afrolidoopech už orientuji vcelku bez problémů. Záněttrojklannéhonervu Afflek totiž vypadá úplně stejně jako Slizképoleno Paul, a kdyby si k vám po Mäkým Toníkovi přišel pro banán Číjejetel Unprofor, nedáte mu ho v domnění, že už před chvíli jeden měl. Takže pro ucelený zážitek opět doporučuji centrofix a dělat si na obrazovku křížky, kdo je kdo. Na druhé straně je to však rozkošně syrové, roztomile brutální, spodina Atlanty je nádherně odporná a hraje v tom dokonale mrazivá a až neuvěřitelně SEKSY Winsletka, kterou moderní plastická chirurgie přešila na opravdu jedlou MILFKu a konečně jí i zvedla kozy nad zábradlí Titaniku. Takže se to k těm trojkám nakonec jakž takž doškrábe. ()

mm13 

všechny recenze uživatele

Mayhem! V tom i onom význame. Ale aspoň, že sa tentokrát Hillcoat na nič nehrá. Vo svojom typickom priamočiarom štýle konečne rozpráva priamočiaru historku, nepredstiera žiadne druhé či tretie plány. Nedáva to síce extra zmysel, ostatne takých deziluzívnych výletov už tu (na oboch stranách Atlantiku a aj u protinožcoch) bolo, ale nie je to úplný nezmysel. Čoby drsná jednohubka... môže byť. ()

Galerie (72)

Zajímavosti (10)

  • Rovnako ako dej filmu, tak aj jeho natáčanie prebiehalo v americkom štáte Georgia, predovšetkým v jeho hlavnom meste Atlanta. (MikaelSVK)
  • Zhruba ve 36. minutě filmu se objeví ukázka z akční hry "Max Payne 3". (Jugamaru)

Související novinky

Mladší z Afflecků na odstřel?

Mladší z Afflecků na odstřel?

17.12.2013

Ambiciózní a už beztak výtečně obsazený kriminální thriller Triple Nine (tři devítky jsou kód pro situaci, kdy se v ohrožení života ocitl příslušník policejního sboru) našel hlavního hrdinu.… (více)

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

22.07.2013

Tohle bude krvavé. Režie kriminálního thrilleru Triple Nine se totiž ujme australský drsňák John Hillcoat. A stejně jako v Zemi bez zákona se obklopí kvalitními herci. Charlie Hunnam, který aktuálně… (více)

Reklama

Reklama