Bezpečný přístav

• USA Safe Haven (více)

Magi90

Příjemná romantika na odreagování se od učení.. Má to milé herce, moc se mi líbila Lexie, ta byla kouzelná..:-) Ještě plus, je tam zobrazena krásná příroda..Hudba taky není špatná.. Kdo rád romantiku, ať se podívá..:-) ()

davella

Klasická americká slaďárna. Upřímně, nic víc jsem od toho ani nečekala. Ale hlavní dvojice je sympatická, a co si budeme povídat, na Joshe Duhamela se kouká vždycky dobře :). Do dnešní deštivého dne příjemná oddechovka. ()

jirkahorn

První půlka na 4 *, druhá s odřenýma ušima na 2. Výsledek? Opět další průměr, protože mu v polovině došel dech... ()

Stuck

Přes nízké hodnocení toto jemně plynoucí drama potěšilo. Děj je prostý ač minimálě 2 krát překvapí. Postavy přirozeně hrají své role a až na drobná škobrtnutí nemám co bych americkému "Bezpečnému přístavu" vytknul. ()

misul96

Příběh s očekávaným koncem, to bylo jediný co zamrzelo. Ale což o to, moje srdíčko vyměkne při každý romantický blbůstce, a scéna s dopisem "to her" mě rozněžnila. :) Scéna s šílenym (ex)manželem mi přišla pak už trošku legrační, ale ta romantika musí být odměněna. :)))) ()

dadule777

Film byl příjemný, dokázal ve mě vzbudit emoce, takové jaké si kladl za cíl. Někdy ho určitě zopakuji. Jen mi přišlo že závěr zkazí //spoiler// kdyz je v dopise napsano: "Ale hlavne doufam, ze tam nejak budu moct byt s vami a hlidat vas"...No hlavne postava manzelky tam vubec nemusela byt. Mela film udelat zajimavejsim, ale myslim si ze to se povedlo jen v prvnim okamziku. Do te doby nez si v hlave zhodnotite cely film. ()

girasollle

Nevšední dávka romantiky, i když se to mnohým nezdá. Příběh muže a ženy zkoušených osudem, melancholická atmosféra jižanského maloměsta a vše doladí nepředvídatelný příběh přítelkyně Jo, který v závěru rozhodně překvapí. Mně se to líbilo i přestože zde film získal velkou řadu kritických hodnocení. 4 a kousek hvězd. ()

veverysiak

Soft verzia niekoľkých starších kúskov, kde maník do omrzenia otravuje svoju bývalku, lebo si dáko v tom hneve nevšimol, že je to bývalka, tuto chlapi prihodili cukríka Josha, ktorý dostal za úlohu správať sa prehnane slušne, zamotali ešte za hrsť mystérie a vďačný mix žánrov je na svete, dá sa pozrieť, ale rýchlo zabudnete, takže 55%. ()

shi_sha

Měl to být film pro zpříjemnění úterního odpoledne, ale stalo se z toho solidní drama. Ten přídavek mysteriózní jsem nechápala do posledních dvou minut filmu, ze kterých jsme se dlouho vzpamatovávala. Cobie Smulders je sympatická, jako vždy. ()

Veeria

Filmový Amor použil velmi silný šíp z různorodých směsí, aby se trefil do živého. Kvůli tomuto miluji filmy. Sparks dal život příběhu s nitkou odvahy, strachu a napětí, která je navíc protkaná vírou v lepší život, nový začátek. V pozadí silně dominuje láska - v druhé lidi, život, sama sebe. SPOILER! Obě hlavní postavy něco ztratily - Alex milovanou ženu a matku svých dětí, Katie iluze v muže a život. Utíká, snaží se znovu začít. Díky Jo otevírá své nitro Alexi a nejen s ním, ale i jeho dětmi, se cítí svá. Jako nenápadný stín však Katie objímá minulost, která ji nakonec stejně dožene. Jo je velice stěžejní postava celého příběhu. Vyvrcholení a rozuzlení otevřelo stavidla mým emocím. To, jak Jo provázela jejich kroky a stála při své rodině...Hlídala své milované....Tento film dává naději, že každý může najít svůj bezpečný přístav. Vždy můžeme začít znovu. I když se bojíme, jsme uzavření, můžeme najít to, co hledáme.....každý svojí vlastní cestou. Někdo po boku milované osoby, někdo ,,náhodami"....Děkuji Sparksovi za poselství tohoto filmu! A happyend v mnoha úhlů pohledu. ()

papadropolis

Naivní, plytké, předvídatelné, slabé....ale ono asi těžko udělat z prostoduchýho scénáře, ve kterym se snad 20x použije věta ,,Dnes je tak krásně" a herců- neherců nějakou hitparádu. Hodně slabý odvar Rose Madder, nebo Nocí s nepřítelem. 2 hvězdičky v podstatě jen za Cobie Smulders, která je i v tak pitomý roli boží. ()

bmx6

Sice to není nejhorší film,ale že bych to chtěl vidět znovu,tak to teda rozhodně ne.Hodně předvídatelné a nudné. ()

david666

Julianne je kus a proto se mě film vcelku líbil i když nepřináší nic nového a moc napětí a akce taky nečekejte. ()

tomas_j

Lasse má u mě 2* automaticky už za atmosféru :-) Příběh vcelku předvídatelný, sladký, ale my takové potřebujeme, abychom nepřestali doufat a věřit. Nikdy ten pravý/ta pravá nepřijdou zadarmo. ()

PepusGi11._

Na moc takových druhu filmu jsem nenarazil...Kdo miluje drama,je to něco pro něj....Konečně film,u kterého se nebojím dát s čistým svědomím 5hvězd!!!!! ()

Radek273

Spisovatele Sparkse opravdu neznám, nicméně po nahlédnutí do medailonku nutno říct, že tohle je jeden z jeho povedenějších kousků. Jasně, opět celkem čitelný děj s lehce odhadnutelným koncem, nicméně přeci jen trochu víc v něm bylo. Příběh se rozbíhá velmi pomalu a upřímně, dlouho to vypadá na totální béčko. Pak se to ovšem zlomí a jistá zápletka, i trochu hlubší myšlenka se vloudí a poslední třetina utíká svižným pěkným tempem. Možná tomu navíc dala tu správnou tvář i hlavní dvojice Josh Duhamel - Julianne Houghová, nevím. Nicméně i v oněch malinkých mezírkách, ve kterých se dalo dát filmu více herectví, se myslím prosadili moc dobře. Ať již Duhamel sympatickou zdráhavou náklonností, nebo Houghová krásou a mimickými gesty. Naopak Smuldersová, ač neměla tolik prostoru a její postava byla taková nijaká, mi do obsazení vůbec nepasovala. Sečteno podtrženo, naivita a mnoho hloupostí tu je, ale.. dají se ve výsledku i přehlédnout. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()