Bezpečný přístav

• USA Safe Haven (více)

ceos

Romantická záležitosť okorenená prvkami nadprirodzena vo veľmi decentnom duchu. Na vodopády sĺz to nebude, ale hlavní predstavitelia sú symptatický, takže aspoň nejaká tá slza na konci ukápne. ()

sha.piro

Až na pár drobností vcelku příjemný snímek. Přiznám se, že nevím zda mu mám dát 3, nebo 4 hvězdičky - pravda je spíše někde uprostřed. Za příjemný relax u téměř "poctivé" romantiky zasazené do krásného prostředí nakonec dávám raději procentuelní hodnocení: 60%, ale konec mi příliš nesedl (mám namysli scénu se záporákem). ()

Matt2626

Scenár, ktorý vám odhalí úplne všetky karty v prvých 10 minútach. A po zvyšný čas akoby ste ani nehľadeli na príbeh ale len na obrázky peknej blondínky mihajúce sa na plátne. Horiaci dom a vražda na záver už len podtrhli celú tú dejovú zúfalosť. Jeden by skutočne neveril že toto odrežíroval človek, ktorý má na svojom konte také skvelé snímky ako Hačikó - příběh psa alebo Lov lososů v Jemenu Táto sladká gumová naťahovačka sa k nim nepriblížila ani na dohľad. ()

bad_azz

Safe Haven - drama a thriller? No to snad ne. Jediné, co sedí, je škatulka mysteriózní, když největší záhadou pro nejednoho diváka zůstává otázka, proč tohle "veledílo" režisér stvořil. Děj nula, zápletka nula, film by nezachránili ani sebelepší herci. Kdo čeká, že se něco stane alespoň v závěru, šeredně se mýlí. Jediným překvapením a doslova šokujícím zážitkem totiž je, když na scénu v posledních minutách bezpečného přístavu vstupuje duch v podobě mrtvé manželky. Chtěl jsem dát **, ale po závěru nemohu jinak než *. ()

Dataminer

Celke pohodová romance. Mě osobně se krom prvních 10 a posledních 10 minut film dost táhl. Bylo to na mě až moc vláčné, jak bych čekal u nějakého televizního filmu na dva díly. Z tohohle pohledu je pro mne 115 minut dost přepálených. Kdyby to bylo sestříháno na 80, max. 90 minut (nouzová varianta), bych byl určitě spokojenější. Nebo na druhou stranu, aby se toho ve filmu dělo mnohem více (lepší varianta). Film má v podstatě jen jediné "vlákno" a nic víc. Je tu žena, je tu muž a jeho dvě děti a pak detektiv, co nahání tu ženu. Ostatní postavy jsou zde opravdu těžký komparz statistů. Osobně bych proto uvítal větší zapojení dalších obyvatel městěčka, neboť takto je bohužel i snadno odhadnutelné co za postavu hraje Cobie Smulders. Úplně to bije do očí. Každý kdo u filmu neusnul to musí poznat nejpozději od scény, kdy jdou kamarádky nakupovat a Cobie zůstane před obchodem. Rozhodně tu byl mnohem větší potenciál, než na romanci při žehlení košil (kdy si hospodiňka může odběhnout a v podstaně o nic víc než nějaký ten zamilovaný kukuč nepříjde). Tempo a málo děje jsou pro mne největší slabinou tohoto jinak příjemného filmu. ()

ivanlaris

Úplne perfektný oddychový romantický film. Nechápem, načo to všetci pozerajú a potom tu vypisujú komenty, aké to bolo plytké a o ničom... Ak viem, že predloha je od Nicholasa Sparksa, ktorý píše len takýto žáner, načo by som šiel na taký film, keď viem, že sa mi to nebude páčiť? Mne sa tento film páčil, už len tým, že presne to, čo som od toho čakal, to som aj dostal... A to nie som teda ani romantik... 4* ()

camomilla

Stale me neprestava udivovat, jak zbytecne filmy se nataci. A ze se stale jeste nekdy chytnu a takovy film si pustim. Nebyt toho, ze jsem v noci nemohla usnout, ani bych nedodivala. A jelikoz me svou nudou neuspal, zaslouzi si jednu hvezdicku. ()

Alisce

Na jednu stranu mi romantické filmy plné klišé lezou poslední dobou dost na nervy, ale mám pár oblíbených romantických filmů. Mezi ně patří i Zápisník jedné lásky a Milý Johne, který je také podle knižní předlohy od Nicholase Sparkse. Knižní předlohu těchto dvou jsem četla a byla skvělá tak se určitě vrhnu i na Bezpečný přístav, protože se mi líbil stejně jako zmíněné filmy. Nevkládala jsem do filmu velké naděje, ale tím, že to byl i tak trochu Thriller, tak se mi film líbil. No a co, že je to klišé zase na jiný způsob? Na způsob Nicholase Sparkse? Romantika, déšť, pláž. Pokud máte alespoň trochu romantickou duší je to film právě pro vás. Navíc herecké obsazení je vážně skvělé, Josh Duhamel je kus. ()

Fladko

Celkom ma milo prekvapil tento filmik aj ked vela ludi asi nie podla hodnotení..Josh a Julianna sa tu presne hodili a zahrali to celkom slusne.Urcite si este neaky filmik stouto hereckou pozriem.Mily romanticky film na nudny uprsany vecer s priatelkou. Umna 3* ()

NeverEver

Josh Duhamel vypadal hezky... to je tak asi jedine pozitivni co jsem na filmu nasla. Ducharina propojena s krimi a romantikou... na me "zu viel" a v porovnani s Noci nepritelem mnohem, mnohem slabsi. 2** jsou vic nez dost. ()

lubica1995

Absolútne neuveriteľné. Akcia nula, láska (láska???) nula, napätie nula. Dve hviezdy za krásne zábery na rozkvitnuté stromy. A pritom nápad na príbeh veľmi zaujímavý ( možno kniha bola úplne o niečom inom) , ale nepodarilo sa preniesť nič s pocitov na plátno. Keď si vyznali lásku, cítila som sa trápne a každú chvíľu som čakala, kedy sa josh duhamel začne veľmi nahlas smiať. ()

Mates Hradecky

Klasický slaboduchý romantický film. V hlavní roli magazínově pohledná blondýna s porcelánovým úsměvem. Předvídatelný závěr byl tentokrát "okořeněn" jakousi mystickou zápletkou. Snímek jest vhodný na promítání v dálkových busech za krásami chorvatských pláží. ()

Pythonator

Laciná televizní zápletka v hollywoodském hávu. Tváří se to jako něco víc, ale pořád je to jako nějaká televizní ubohost. Povětšinou dost nudné a obyčejné. Jedna hvězda navíc za rozkošnou kočičku z Rock of ages. ()

SantaCruz

Sparks je dobrej, sladarna to je moje, 65% to je celkem dost (vic jak the beach), takze tomu musim dat sanci. Hele, ale fakt se to nedalo. Sparks to snad musel napsat nekde za chuze nebo ho tlacil nakej producent.. jako delej neco sem slibil Hallstremovi.. I polovicni stopaz by byla moc, ale 115minut?, hlavni parecek taky traga, kecy des, proste vsechno spatne. Po par skokach jsem se, ale i ja dostal na konec a tam me tedy trosku i padla celist. Tustar ()

Little_Sawy

Toto má zo všetkého trocha. Kus romantiky, kus zaujímavú zápletku, kus zmätku, vcelku fajn hudba, od tohoto sa skrátka nedá čakať nič napínavejšie ani hroznejšie. Dej tiež jednoduchý, baba chce odísť od starého života a tak prchá pred minulosťou na prístav, kde spozná typka s dvoma deťmi, ktorý sa do nej zabuchne, potom sa dozvie že Katey, je hľadaná osoba, a pátra po nej ex ktorý je policajt. Má to celkom zaujímavý zvrat, ale koniec sa dá už očakávať dopredu. ()

Cetar

Co je na tom mysteriózní? Klasická solidní romantika... Ten konec tomu dává trochu větší smysl a myšlenku... Pro zabití času se rozhodně hodí, ale nic převratného nečekejte... ()