Bezpečný přístav

• USA Safe Haven (více)

wege

Kdyby v tom filmu nebyla naprosto rozkošná Julianne Hough, tak to je na o dvě hvězdy méně. Typický slaďák od Sparkse, který nepřekvapí, tak nějak tušíte, jak to dopadne. Objektivně řečeno, výběr hlavní herečky super, hlavní herec? Josh Duhamel se více hodí na vojáka, co bojuje s deseptikony, než aby hrál takového roztomile smutného joudu. Ale je tam zeleň, je tam další příroda, je tam závěr, který neurazí. Takový pěkný film na rodinné deštivé odpoledne o víkendu. ()

Jean_Michel

Romantika jak má bejt... dívky z toho byly na měkko, mně osobně se líbila výprava, hned bych tam něco namaloval... krásny americký zapadákov, a ty pláže... Mhhhhhh. Ano, bylo to všecho téměř dokonalé, taková ta idyla venkova. Kdyby nebylo toho "zaníceného" poldy... ()

jafuska

Sice lehce předvidatelný děj, ale jako odpolední film jako oddychovka proč ne, navíc sympatičtí herci, takže pro mě jednoznačně velmi pozitivní, je pravda, že podobných filmů je poslední dobou hodně, ale čas od času se podívat na na tento žánr není na škodu ()

chesterko

Sexi a rozkošná bloncka utekajúca pred temnou minulosťou? Čakal by som trochu viac krvi, kedže samotný žáner túto akciu predurčuje. Mysteriózny? Kdeže som sa díval.. Tak rozmýšlam, to malinké dievčatko tam v jednej scéne kreslilo lietajúcu rybu. Nie je to animácia hodná vloženia do popisu? Nie, nie. Široké úsmevy, zamilovaný pohľad a večerné slzy na vankúši si tu asi nájde každý. Mne to síce nestačilo ale vďaka za opitého záporáka. Prijateľných 50%. ()

Felisr

Průměrné zpracování průměrné romantické knihy. Několik silnějších momentů z knihy bylo úplně vynecháno, další spousta nevystihnuta, zjednodušena či předělána. Celkově nenadchlo. ()

BadassX odpad!

Bylo to krásné, nápadité, výborně zahrané pod brilantní režijní taktovkou a po scénáristické stránce - bravurní, se zvlášť šokujícím závěrem! Tleskám…………….. ()

PlysovyMacko

Mladá žena na úteku sa usadí v malom meste. Príbeh je tuctová romantika s thrillerovými prvkami - táto časť má bavila viac než love story medzi hlavnými hrdinami. Herci sú nevýrazní, a film má začal baviť po twiste, ktorý nastane v polovici, ale už bolo neskoro. ()

avokiclom

moc přeslazené, chvíle mi přišlo že je to snad nějaký film Rosamundy Pilcher, zdlouhavé, chvílema nudné. . Závěr se dal očekávat. Nejlepší herecký výkon byla ta malá holčička. ()

Aria85

Mám ráda knihy Sparkse přesně proto, že nikdy není jiste, jak příběh skončí. Bohužel filmy jsou vždycky o něco slabší, hlavně proto, že se "zhollywoodstuji", i kdyz Sparks nenapíše klasický happyend, ve filmu je - viz Milý Johne. Každopádně na tenhle typ filmu se dívají ti, co tuší, co od toho čekat. Na romantický film to vůbec není špatné, tím spíš, že to ma knižní předlohu a většinou takové filmy konci podstatně hůř ()

maniacxl

To byl teda mysteriozní thrillerovej nervák!Vy kulišáci jedni,to byl zas tah!No nic popojedem raděj.Věčně ožralej manžílek-polda mlátí svou starou,jak nezralý žito.Ta se jednoho dne nasere,bodne ho do oka(kecám,do oka ne),a zdrhne pryč od něj autokarem Student agency do Poděbrad,tam ji přece nemůže nikdy najít,protože tam vedou 4 různé cesty a on má vychozenou jen základku v Uhřiněvsi.Jo,ještě si ostříhá vlasy a obarví na blond,aby ji fakt nikdy nenašel.Připadá vám taky,že už jste ten příběh někde viděly?Další americká medovina sladká jak tchoří prdel.Nic novýho,zas jen pořád to samý.Hlavně nezapomenout na osvědčený model otce,kterýmu umřela žena,nejlépe na rakovinu,samozřejmě mu zůstaly na krku dvě roztomilá dítka,logicky holka a kluk.A tuhle polorodinku si naše bitá blondýna najde.Krásný příběh,že?!Nechtělo by to borcí z JUESEJ vymyslet už něco jinýho?Jasně že néé,Příště tam napište,že je to historický horor,on se zas někdo chytne.20% ()

Mr.Lojza

Nebýt postavy Cobie Smulders, která dala závěru krásný říz, dal bych 3*. Závěr jsem očekával přesně takovýto a nijak mě nepřekvapil, nicméně velmi potěšil. :) ()

blondboss

Nič nové pod slnkom....ALE je tu naozaj jedno veľké ale. Krásny záver tento film úplne zalomcuje do výšok, aspoň u mňa to bol priemerný film plný gýčovitých scén, ale záver ho naozaj pozdvihol minimálne o jednu a pol hviezdičky. Pre romantické duše film ako stvorený. Ten dej okolo opitého policajta tu hrá druhý prím, takže na to sa prosím veľmi nenamotávajte. Perfektný soundtrack, druhá Charlize Theron v hlavnej úlohe a príjemná atmosféra. Celkové hodnotenie - 80 % ()

srolyma

Některý blondýny jsou prostě trochu cimprlich. Člověk mírně zvýší hlas, lehounce je láskyplně přiškrtí a ony se hned začnou ohánět porcovacím nožem. A pak musí potupně prchat nočním busem do zapadlé vesničky kdesi na pobřeží, kde kupují domy, dělají servírky a balí mladé urostlé čerstvě ovdovělé prodavače. Stejně jako ta naše bloncka z týhle romanťárny. Jenže ne každý manžel bere řezání nožem od milované manželky do svého těla jako vítané zpestření manželského stereotypu. Některýho to vážně nasere. A když je navíc polda, tak má velkou šanci uprchlou nezbednici najít a přivést k rozumu. Kdyby v podstatě totéž, ale neporovnatelně lépe, nenatočila už před lety velkoústá Julia R., kdyby tam hráli opravdoví herci a ne jen neumětelové jak z nějakého teenage seriálu na Disney channel a kdyby tam nebyl ten nesmyslný mystery závěr, možná by to dalo i na tři hvězdy. Takhle je jedna za fakt hezkou bloncku a druhá je od mojí manželky, která byla s touhle rádobydramatickou slaďárnou spokojená. ()

lobo87

Ďalší Hallströmov romanťák typu Milý John. Vďaka sympatickému obsadeniu a knižnej predlohe, ktorú je výrazne cítiť, sa film celkom podaril. Ničím výnimočným však nevyniká... 65% ()

Domas88

Ty jo poslední dobou letím na drama/romantické filmy, tenhle se velice povedl a moc mně bavil, všechno se mi líbilo a nemělo to vůbec chybu, celý film tak hezky utíkal, že to byla až škoda. ()

solisoli

Každý romantický príbeh ma mať svoju fantáziu, pretože je to presne o romantike. Tento jednoduchý príbeh s nádychom thrillerovej drámy, vystihol túto podstatu, skvele pôsobivým scenárom, aj keď trochu v TV duchu a predvídateľným dejom, predsa niečím prekvapil. V skutku vkusne pridruženou mysterióznou pointou podaní pôsobivej myšlienky, ktorá hodne obohatila tento v celku vydarený projekt. Prečo sa občas nezasnívať aj do obyčajného bežného dobra, keď vám ho niekto ponúkne. ()