Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pro rozvodovou právničku Maju Nielsen je nejméně oblíbeným tématem "rodič samoživitel". Nejen, že ji otec jejího syna opustil ještě když byla těhotná, ale každý její další vztah skončil víceméně katastrofou. Nyní začíná nová a důležitá etapa její kariéry, přijala totiž stálé místo v prestižní advokátní kanceláři. Hned v prvním rozvodovém řízení ale musí spolupracovat s právníkem protistrany Hanno Wolfem, který se ukáže být jejím dávným milencem. Maja odchází z jednání rozčilená a vzápětí má dopravní nehodu. Následky nehody jsou ale víc než podivné - Maja získává schopnost naslouchat myšlenkám všech mužů okolo... Tato kletba je pro ni požehnáním. Žádný muž jí už nikdy nebude moci znovu ublížit! (TV Barrandov)

(více)

Recenze (12)

GeusX 

všechny recenze uživatele

Koukatelnější více než většina německých romantických komedií. Původní německý název (Jsou všichni muži prasata?) asi nebyl tak přitažlivý, tak si český distributor vymyslel víc důraznější a "originálnější" název, který připomíná (a ve své podstatě i je) okopírovaný "obrácený" film s Melem Gibsonem. Na víkendové odpoledne vcelku příjemná i vtipná nenáročná televizní podívaná ke kávě. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Mnohokrát viděný model kdy nadsamec muž se vcítí do myšlení žen je zde obrácen. Není to ani průměr. Pár vtipných hlášek. ()

Reklama

tahit 

všechny recenze uživatele

Po čem muži touží? Mám takovou zkušenost, že správný chlap zjednodušeně řečeno, po ženské s velkým Ž. Tedy nikoli proto, že je jenom vnadná. Byť jde spíše tak trochu o konverzačku. Nemohu říci, že všechno bylo úplně špatné. ()

Pink.Panther 

všechny recenze uživatele

Skopčácká karikatura originálu s Gibsonem - Po čem ženy touží. I tak lepší než většina amerických nenáročných komedií. Valerie Niehaus v sauně neutajila své herecké kvality, takže se v jednom kamerovém švenku zhouplo její vyšlechtěné duo árijských předností. Tohle je zapamatovatelný film. Produkce: Wiedemann & Berg Television ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama