Po čem muži touží (TV film)

• Německo

Sind denn alle Männer Schweine?

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

Německo, 2010, 92 min

Je to Po čem ženy touží v ženské obdobě. Sympatická hlavní představitelka, řada vtipných komentářů, jen škoda úplného závěru filmu.(7.1.2016)

Koukatelnější více než většina německých romantických komedií. Původní německý název (Jsou všichni muži prasata?) asi nebyl tak přitažlivý, tak si český distributor vymyslel víc důraznější a "originálnější" název, který připomíná (a ve své podstatě i je) okopírovaný "obrácený" film s Melem Gibsonem. Na víkendové odpoledne vcelku příjemná i vtipná nenáročná televizní podívaná ke kávě.(10.12.2016)

Po čem muži touží? Mám takovou zkušenost, že správný chlap zjednodušeně řečeno, po ženské s velkým Ž. Tedy nikoli proto, že je jenom vnadná. Byť jde spíše tak trochu o konverzačku. Nemohu říci, že všechno bylo úplně špatné.(18.3.2016)

Skopčácká karikatura originálu s Gibsonem - Po čem ženy touží. I tak lepší než většina amerických nenáročných komedií. Valerie Niehaus v sauně neutajila své herecké kvality, takže se v jednom kamerovém švenku zhouplo její vyšlechtěné duo árijských předností. Tohle je zapamatovatelný film. Produkce: Wiedemann & Berg Television (25.1.2017)

• Marze

Mnohokrát viděný model kdy nadsamec muž se vcítí do myšlení žen je zde obrácen. Není to ani průměr. Pár vtipných hlášek.(20.2.2019)