Žádný větší výkyvy se neobjevují a pěkně se to nám to začíná zamotávat. O to víc jsem zvědavý, jak se to vyvine dál, neboť toto téma seriálu má mnohem větší potenciál, než jsem si mysle.(12.3.2017)

Jede to na plné obrátky, zůstalo jen pár postav, které se ještě označit za "dobré", jinak každý se nějak rozhodl a zařazuje se k různým frakcím v tomto konfliktu, který zde rádi označují jako mírový.(9.1.2019)

Seriál se šestou epizodou přehoupl do své druhé poloviny a já se u něj stále výborně bavím, seveřané prostě filmy a seriály na politické téma umí, takže se těším na zbývající čtyři díly.(27.2.2017)

"Bude to pravda, až to tak prohlásím." Premiér Berg mě vydíráním svých soukmenovců a vymývání mozků národa při referendu docela bavil. Taky pohled EU na to, že základem demokracie je energie, stál za zamyšlení. A ruské sledování zájmových osob na cizím území asi taky nebude úplná fantasy. Seriál se mi prostě líbí, ale to, že na mě působí tak věrohodným dojmem, se mi nelíbí ani trochu.(29.4.2017)