28 tisíc

28k

Thriller / Akční / Krimi

Velká Británie, 2012, 102 min

• lucijelucije

No, hlavní hrdinka je sice sympatická, ale tento fakt bohužel nezachránil kvalitu celého filmu. Podle mě, je děj příliš neokázalý, scénář prostořeký a pointa nepropracovaná. Celé tohle krimi je postaveno na amatérismu, který absolutně neví, kde má mít ten film hlavu a kde patu. Připadalo mi to, jako by si N. Thompson chtěl ušetřit spoustu práce, která ale podkopala tenhle snímek hodně dolů.(28.4.2014)

• Terva

CITÁT - Našla se zbraň a jsou na ní otisky vašeho klienta................. Strašně mě fascinuje, jak se rodiče čertí, když jim zabijou jejich grázla, když si o to koledoval. Je to celkem ubohý příběh, nudný a nezajímavý. A všichni jsou tam najednou strašně chytří. CITÁT - Je v nějakém gengu?...............(16.10.2013)

• joywork

Dokoukal jsem jen kvůli Parminder Nagra. Jinak děj příšerně překombinovaný a naprosto nevěrohodný. Udatná modelka sestoupí z přehlídkového molav a vyšetřuje v podsvětí vraždu, kterou údajně spáchal její bratr v lokacích podobných americkému Bronxu a rozkryje mnoho dalších kriminálních činů - nitky směřují až do nejvyšších politických kruhů. James Bond má novou pomocnici.(4.8.2013)

• playboxguest

Ou, tak to byla nehorázná zhovadilost. Někdy si říkám, že bych měla být opatrnější v tom nadšení z filmů, v nichž se objevují herci ze Skins. Kaya si tu sice odehrála o několik minut delší roli než třeba v Shank, ale ten se dal narozdíl od tohohle opusu i přes svou bídnou zábavnost alespoň na jedno zkouknutí dokoukat. Na Twenty8k se ale nedalo koukat skoro vůbec, přiblblejší béčko jsem dlouho neviděla. Televizní noviny jsou kolikrát napínavější a i kdejakej díl Kobry 11 pobral víc logiky.(23.7.2013)

• ivanlaris

No toto je fakt "trash". Film začne uprostred nejakého deja s obrovským množstvom postáv, divák nemá potuchy kto je kto. Otras. Dej vcelku nudný. A dobro nakoniec akože zvíťazí... :-) To je tak na max. 2*, len za účasť... Raz stačilo, zajtra už nebudem vedieť, že som to videl a o čom to vlastne bolo.(25.7.2013)

• - Michael Socha a Kaya Scodelario se setkali už v roce 2010 při natáčení filmu Shank (2010), který také zachycuje spory londýnských gangů. (FaiThe)