poster

28 tisíc

 • Velká Británie

  Twenty8k

 • Velká Británie

  28k

Thriller / Akční / Krimi

Velká Británie, 2012, 102 min

 • Sharleen
  ***

  Nebolo to až také zlé. Niečo sa dalo predvídať, niečo menej, ale v celku pozerateľné. Mám trošku slabosť pre filmy, kde sa normálna žena pod tlakom okolností zrazu stane ženou so schopnosťami vycvičenej tajnej agentky a v podstate vyrieši neriešiteľný problém siahajúci až do vrcholovej politiky úplne sama :)(20.7.2013)

 • Terva
  *

  CITÁT - Našla se zbraň a jsou na ní otisky vašeho klienta................. Strašně mě fascinuje, jak se rodiče čertí, když jim zabijou jejich grázla, když si o to koledoval. Je to celkem ubohý příběh, nudný a nezajímavý. A všichni jsou tam najednou strašně chytří. CITÁT - Je v nějakém gengu?...............(16.10.2013)

 • ivanlaris
  **

  No toto je fakt "trash". Film začne uprostred nejakého deja s obrovským množstvom postáv, divák nemá potuchy kto je kto. Otras. Dej vcelku nudný. A dobro nakoniec akože zvíťazí... :-) To je tak na max. 2*, len za účasť... Raz stačilo, zajtra už nebudem vedieť, že som to videl a o čom to vlastne bolo.(25.7.2013)

 • lucijelucije
  **

  No, hlavní hrdinka je sice sympatická, ale tento fakt bohužel nezachránil kvalitu celého filmu. Podle mě, je děj příliš neokázalý, scénář prostořeký a pointa nepropracovaná. Celé tohle krimi je postaveno na amatérismu, který absolutně neví, kde má mít ten film hlavu a kde patu. Připadalo mi to, jako by si N. Thompson chtěl ušetřit spoustu práce, která ale podkopala tenhle snímek hodně dolů.(28.4.2014)

 • MickeyStuma
  *

  Neobvyklý detektivní příběh o vyšetřování vraždy mladíka, jenž neprováděla policie, ale sestra zatčeného podezřelého. Vyprávění je vedeno velmi pomalu a skoro nezáživně. Chybí tomu atmosféra a jakékoliv překvapení. Scénář je vcelku povedený, ale když si divák u detektivky napětím nekouše nehty, je zřejmě něco špatně. Každopádně herecké výkony nejsou zase až tak hrozné. Museli se dost nadřít, protože skoro neměli na tak dlouhou stopáž co hrát. Je to prostě zbytečně moc natáhnuté. Kratší stopáž a krapet rychlejší tempo by snímku slušelo daleko lépe. Absence akčních scén nijak nechybí. Alespoň to dokazuje, že to jde i bez nich. A tak se jedná o velmi slabý odvar, který mohl vypadat daleko lépe.(1.2.2014)

 • - Michael Socha a Kaya Scodelario se setkali už v roce 2010 při natáčení filmu Shank (2010), který také zachycuje spory londýnských gangů. (FaiThe)