Reklama

Reklama

Deeva se vrací domů do Anglie, protože její bratr byl zatčen kvůli účasti ve fatální přestřelce ve východním Londýně. Přesvědčena o jeho nevinně vezme vyšetřování do vlastních rukou a ohaluje mnohem větší konspiraci kolem osudné střelby. Londýn 2012. Zatímco se East End připravuje na olympijské hry, je v nočním klubu zastřelen dospívající chlapec. Když je její bratr obviněn z vraždy a zatčen, rozhodne se módní manažerka Deeva Jani vrátit z Paříže domů, aby zjistila, co se stalo. Brzy však objeví rozsáhlé spiknutí... Deeva postupně odhaluje jednotlivé vrstvy a poznává odvrácenou tvář korupcí zmítaného města i kruh přátel, kteří nejsou těmi, kým se zdají být. Deeva musí čelit nebezpečí odhalení a zmaření všeho a když se na ni vrhnou mocní protivníci, bude muset riskovat vše, aby zachránila svého bratra. (HBO Europe)

(více)

Recenze (19)

playboxguest odpad!

všechny recenze uživatele

Ou, tak to byla nehorázná zhovadilost. Někdy si říkám, že bych měla být opatrnější v tom nadšení z filmů, v nichž se objevují herci ze Skins. Kaya si tu sice odehrála o několik minut delší roli než třeba v Shank, ale ten se dal narozdíl od tohohle opusu i přes svou bídnou zábavnost alespoň na jedno zkouknutí dokoukat. Na Twenty8k se ale nedalo koukat skoro vůbec, přiblblejší béčko jsem dlouho neviděla. Televizní noviny jsou kolikrát napínavější a i kdejakej díl Kobry 11 pobral víc logiky. ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Neobvyklý detektivní příběh o vyšetřování vraždy mladíka, jenž neprováděla policie, ale sestra zatčeného podezřelého. Vyprávění je vedeno velmi pomalu a skoro nezáživně. Chybí tomu atmosféra a jakékoliv překvapení. Scénář je vcelku povedený, ale když si divák u detektivky napětím nekouše nehty, je zřejmě něco špatně. Každopádně herecké výkony nejsou zase až tak hrozné. Museli se dost nadřít, protože skoro neměli na tak dlouhou stopáž co hrát. Je to prostě zbytečně moc natáhnuté. Kratší stopáž a krapet rychlejší tempo by snímku slušelo daleko lépe. Absence akčních scén nijak nechybí. Alespoň to dokazuje, že to jde i bez nich. A tak se jedná o velmi slabý odvar, který mohl vypadat daleko lépe. ()

Reklama

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Našla se zbraň a jsou na ní otisky vašeho klienta................. Strašně mě fascinuje, jak se rodiče čertí, když jim zabijou jejich grázla, když si o to koledoval. Je to celkem ubohý příběh, nudný a nezajímavý. A všichni jsou tam najednou strašně chytří. CITÁT - Je v nějakém gengu?............... ()

lucijelucije 

všechny recenze uživatele

No, hlavní hrdinka je sice sympatická, ale tento fakt bohužel nezachránil kvalitu celého filmu. Podle mě, je děj příliš neokázalý, scénář prostořeký a pointa nepropracovaná. Celé tohle krimi je postaveno na amatérismu, který absolutně neví, kde má mít ten film hlavu a kde patu. Připadalo mi to, jako by si N. Thompson chtěl ušetřit spoustu práce, která ale podkopala tenhle snímek hodně dolů. ()

Sharleen 

všechny recenze uživatele

Nebolo to až také zlé. Niečo sa dalo predvídať, niečo menej, ale v celku pozerateľné. Mám trošku slabosť pre filmy, kde sa normálna žena pod tlakom okolností zrazu stane ženou so schopnosťami vycvičenej tajnej agentky a v podstate vyrieši neriešiteľný problém siahajúci až do vrcholovej politiky úplne sama :) ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • Michael Socha a Kaya Scodelario se setkali už v roce 2010 při natáčení filmu Shank (2010), který také zachycuje spory londýnských gangů. (FaiThe)

Reklama

Reklama