poster

28 tisíc

 • Velká Británie

  Twenty8k

 • Velká Británie

  28k

Thriller / Akční / Krimi

Velká Británie, 2012, 102 min

 • joywork
  *

  Dokoukal jsem jen kvůli Parminder Nagra. Jinak děj příšerně překombinovaný a naprosto nevěrohodný. Udatná modelka sestoupí z přehlídkového molav a vyšetřuje v podsvětí vraždu, kterou údajně spáchal její bratr v lokacích podobných americkému Bronxu a rozkryje mnoho dalších kriminálních činů - nitky směřují až do nejvyšších politických kruhů. James Bond má novou pomocnici.(4.8.2013)

 • lucijelucije
  **

  No, hlavní hrdinka je sice sympatická, ale tento fakt bohužel nezachránil kvalitu celého filmu. Podle mě, je děj příliš neokázalý, scénář prostořeký a pointa nepropracovaná. Celé tohle krimi je postaveno na amatérismu, který absolutně neví, kde má mít ten film hlavu a kde patu. Připadalo mi to, jako by si N. Thompson chtěl ušetřit spoustu práce, která ale podkopala tenhle snímek hodně dolů.(28.4.2014)

 • Sharleen
  ***

  Nebolo to až také zlé. Niečo sa dalo predvídať, niečo menej, ale v celku pozerateľné. Mám trošku slabosť pre filmy, kde sa normálna žena pod tlakom okolností zrazu stane ženou so schopnosťami vycvičenej tajnej agentky a v podstate vyrieši neriešiteľný problém siahajúci až do vrcholovej politiky úplne sama :)(20.7.2013)

 • playboxguest
  odpad!

  Ou, tak to byla nehorázná zhovadilost. Někdy si říkám, že bych měla být opatrnější v tom nadšení z filmů, v nichž se objevují herci ze Skins. Kaya si tu sice odehrála o několik minut delší roli než třeba v Shank, ale ten se dal narozdíl od tohohle opusu i přes svou bídnou zábavnost alespoň na jedno zkouknutí dokoukat. Na Twenty8k se ale nedalo koukat skoro vůbec, přiblblejší béčko jsem dlouho neviděla. Televizní noviny jsou kolikrát napínavější a i kdejakej díl Kobry 11 pobral víc logiky.(23.7.2013)

 • Terva
  *

  CITÁT - Našla se zbraň a jsou na ní otisky vašeho klienta................. Strašně mě fascinuje, jak se rodiče čertí, když jim zabijou jejich grázla, když si o to koledoval. Je to celkem ubohý příběh, nudný a nezajímavý. A všichni jsou tam najednou strašně chytří. CITÁT - Je v nějakém gengu?...............(16.10.2013)

 • - Michael Socha a Kaya Scodelario se setkali už v roce 2010 při natáčení filmu Shank (2010), který také zachycuje spory londýnských gangů. (FaiThe)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace