Když Nicolas Cage zjistí, že byla jeho dcera unesena ruskou mafií, svolá starou partu kriminálníků, kteří jsou pro přítele ochotni riskovat i život... Bohatý podnikatel Paul Maguire má šestnáctiletou dceru Caitlin, která ovšem nic netuší o jeho kriminální minulosti. Doma s nimi žije i její nevlastní matka Vanessa. Když spolu s Paulem odchází na důležitou obchodní večeři, Caitlin nechávají doma s dvěma jejími kamarády. Během večeře se Paul dozvídá od detektiva, že do jeho domu vnikli maskovaní muži, oba mladíky zbili a Caitlin unesli. Zoufalý Paul se obrací na své dva kamarády, Dannyho a Kanea, se kterými kdysi ukradli ruské mafii spoustu peněz a jejich kurýra zabili. Tím se tehdy rozloučili s kriminalitou. Nyní jsou tedy opět všichni tři pohromadě a vydávají se pátrat. Jejich metody nejsou zrovna útlocitné, což hned první vyslýchaný pozná na vlastní kůži. Caitlin je však zanedlouho nalezena mrtvá. Po pohřbu Paul s přáteli pokračuje v pátrání i přes nesouhlas svého tehdejšího šéfa Francise. Jak detektivové vypátrají, Caitlin byla zabita zbraní Tokarev TT 33. Je to oblíbená zbraň ruské mafie, které velí Chernov. To je muž, kterého Paul se svými přáteli kdysi okradl. Jenže Chernov je nikdy neodhalil.
Paul tedy vyvolává úmyslné konflikty, aby Chernov nějak zareagoval. Jenže on nic. A tak Paul se společníky přitvrdí a reakce následuje. Chernov přepadne a unese Kanea. Přitom stále tvrdí, že se smrtí Caitlin nemá nic společného. Vyslýchá Kanea velmi tvrdě a on přiznává tehdejší loupež. To Chernova naštve, onen okradený a zabitý kurýr byl totiž jeho bratr. Kane zemře. Paul začíná podezřívat Dannyho, který se chová zvláštně, že to kdysi ve vězení vykecal, a v hádce jej nešťastnou náhodou zabije. Zůstává tak zcela sám ve svém vzteku. A to netuší, jaké velké překvapení jej čeká, když přijde na to, že Caitlin zabil její přítel omylem během frajeření Paulovou zbraní, kterou měl doma ukrytou, a pak se jejího těla spolu s kamarádem ve stresu zbavili. Netušili, že si policie bude myslet, že s tím má co dělat mafie. Zoufalý Paul spáchá sebevraždu. (TV Prima)

MikO_NR_1909

"Napravený kriminálnik Paul McGuire sa vracia domov, kde zisťuje, že jeho dcéra bola unesená ruskou mafiou." Už tieto uvádzacie texty nesú značný sarkazmus samé o sebe. Cage sa 20 rokov hľadá, vždy je pre tieto príbehové nepodarky maximálne pripravený. Ani ma nenapadne nič, čo by som k tomuto viac mohol povedať. Nemusíte to ani vidieť a o zcela nič neprídete. ()

kaylin

Nemůžu si pomoct, ale v konečném důsledku se mi tenhle film hodně líbil. Ta pointa vůbec není špatná, Cagova postava je dobře napsaná a dobře zahraná a celé, i když to vyznívá celkem tuctově, je to podbarveno zajímavou zápletkou, která nemá až tak jednoduché rozuzlení, které je i příjemně symbolické. Tuctová akčárna/cesta za pomstou, která mi celkem sedla. ()

harfuska

Parta obstarožných týpkov vs. Ruská mafia (1:2). Rudí mafiáni ma bavia, hlavne keď odhalia svoje pokérované telá. Majú silu, chlad v žilách a drsný prízvuk. Nick je síce moja srdcovka, ale na staré kolená už trochu pokulháva. Nielenže sa už nezmestí do svojich starých džínsov, ale stratil aj svoje povestné „losing his shit“. A naviac si nabrnkol nejakú cundru, ktorá mu to kazí viac ako tupé, čo má na hlave. Ale budiš. Navliekol sa aspoň do koženej bundy a rozpútal solídne jatka. Dalo sa z toho ale vybúchať omnoho viac! ()

AlistairMir

Silně podhodnocený snímek o pomstě, který si místní hate rozhodně nezaslouží. Jsem rád, že jsem se nenechal hodnocením odradit a s chutí zase jednou plavu proti proudu. ()

stuntmanMIKE

Hmmm... tak ja neviem, ale mne to vôbec neprišlo také zlé. Jasné... má to muchy...občas je to neprehľadné, pár vecí je nedotiahnutých, sú tam hluché miesta, úvod je zbytočne dlhý a podobne, ale inak to celé pekne funguje. Ono tu vôbec nejde o nejaký priamočiary akčný film. Je to skôr krimi dráma s prvkami akcie. Trailer navodil dojem, že tu pôjde o klasický revenge akčňák, ale tomu tak nieje. Pointa je dobrá, ale záver SPOILER so samovraždou bol trošku hlúpy a zbytočný. Radšej ho mohli tí Rusi klasicky rozstrieľať. Ja som na rozhraní troch a štyroch hviezd... ()

IceQueen

Tokarev je jedným z tých akčákov, v ktorých sa zabíja čiste len preto, aby sa umieralo. Cageov sadistický kaderník opäť nesklamal a dodal filmu šmrncovný komediálny nádych. Pri filmoch ako Tokarev, mi pri hodnotení chýba možnosť výberu z 10 *. Rozhodovala som sa medzi 2 a 3. ()

Martin741 odpad!

Reziser Paco Cabezas /Aparecidos/ natocil nieco priserne - fakt ako povodne som si myslel, ze pan Klec ide rychlostou svetla smerom k Seagalovi. Jak vidno, smer som uhadol, pomylil som sa len v rychlosti, Klec tam ide rychlostou FTL /faster than light/ : 0 % ()

bourec

Film hrající na strunu starších filmů,docela se mi to líbilo,ale ten zvrat na konci tomu nasadil korunu,to mě dost nasralo.škoda,do tý doby drsnej thriller pro chlapy..50%. ()

Vojťas

Nicolas Cage je bohužel posledních 5 let v totální žumpě. Jako jeho stálý fanoušek ale mohu tento nenápadný thriller doporučit. A to i navzdory poměrně špatného hodnocení, jelikož v tomto případě je důvodem spíše nálepka "odepsaného herce". Thriller Tokarev je sice levnější, ale zajímavá kombinace 96 hodin + Johna Wicka a když divák přehlédne tragickou choreografii i zbytečné Cageovo přehrávání, tak se tato akční jednohubka dá bez problémů shlédnout celá. Pointa celkem stojí za to. 65% ... P.S. Takový Left Behind, to je teprve peklo pro diváka na úrovni odpadních Babovřesek! :-D ()

Rodriguez

Tokarev se na nás snažil zaútočit stejně rychle jako blesk z čistého nebe, ale moc se mu to nepovedlo. Taková (pod) průměrná akční podívaná s odpad(líkem)kem Cagem v titulní úloze. Radost byla zase vidět Glovera v roli detektiva. 40% ()

PROCESOR

Tak, že ti kostlivci ve skříni jsou zavření, ještě neznamená, že nevylezou, když to nejméně potřebujeme. Jinak žádná akční jízda se nekonala, spíše děravej scénář ve stylu, už nesmíš zlobit Paule, ale detektiv John to za tebe zalepí. Jinak pokud jste úspěšný podnikatel a vážený občan, tak si stačí vzít kožený sáčko a hned jste drsný a můžete vzpomínat na starý dobrý časy. ()

Jizni Tlapa

Na Nicouška Cage s proklatě vysokým čelem a nově i s příčeskem rozhodně milé překvapení. Tokarev je takřka dějově nepředvídatelný a to se cení. Je nasnímán zajímavou kamerou a hlavně má sem tam dobrou hlášku. To už bohužel opět nejde říci o Nickym v hlavní roli,který je tradičně nepřirozený a když má záchvěvy drsňáctví, nevěříte mu to ani na minutu. Naopak,máte chuť ho fláknout dvou m fošnou přes rypák.... 70 % ()

Johnny.ARN

Cage už len dosluhuje. Toľko otrepaný scenár však priniesol zaujímavý záver, ktorý som ani neprekukol. Inak je to presne ten typ filmu vhodný do TV a dokonca aj pre maloletého diváka. Ešte pridať viac prestrelok, zlomených rúk, litre krvy a začne sa to podobať na segalovky. 3 z 5 ()

ecceHOMMO

Tvári sa drsne a neohrozene, ale je nesmierne slabý, bezduchý a ohrozuje až príliš (duševné zdravie diváka). A to že tu hrá Cage??? Smutná vec!!! Veľmi smutná....*/** ()

ywo666

Tak čo tu teda máme. Nová Cagovka. A celkom drsná Cagovka. Začiatok trochu nudí. Ale druhá action revenge polka už stojí za to. Príbeh je zaujímavý. A práve scénar je výhidou snímku. Paco Cabezas strieda vydarenejšie scény s menej vydarenými. Čo je škoda. Niekedy som si hovoril "husté". A niekedy to bolo len tieňom toho čo to mohlo byť. Naj postava je Max Ryan. Naopak zvyšené herecké obsadenie je skôr sklamaním. Ani Cage tomu moc nepomohol. Určite sa tu nájde nový príspevok do zbierky Nicholas Cage is loosing his shit. Záver je dobrý. Pointa dobrá aj keď ma úplne nepotešila. Dávam 65%. Ale mohlo to byť lepšie natočné. Stačilo by zlepšiť detaily. ()

Beky

Kolikrát jsem si už přál aby Cage ve filmu neběhal.........a on zase běhá :) jako postřelený prase!! Nic, film je dno, téměř!! Měl jsem dobré pivo k tomu :) !! ()

Pump

Solidní biják s Nicolasem Cagem, nedostane ani o chlup více než byste čekali a spíše dostanete méně. Atmosféra je taková plytká a NC se snaží jak může a výsledek je prostě stále průměr. Jinak to není špatný film a pokud vás chytne trailer, tak se nebojte a podívejte se. ()

VanTom

Pokouší se to sice o moderní drsný krimi, resp. revenge thriller s naroubovanými "cool" monology a epilepticky nepřehlednou a blbě natočenou akcí, ale spíše jen přináší nespočet příležitostí pro trademarkové expresivní "herectví" Nica Cage. A i když jsem takovýto vývoj impulzivní msty nečekal (čímž nemyslím samotné odhalení vraha, ale narušení vratké rovnováhy gangsterského podsvětí), nudil jsem se fakt parádně. ()