Když Nicolas Cage zjistí, že byla jeho dcera unesena ruskou mafií, svolá starou partu kriminálníků, kteří jsou pro přítele ochotni riskovat i život... Bohatý podnikatel Paul Maguire má šestnáctiletou dceru Caitlin, která ovšem nic netuší o jeho kriminální minulosti. Doma s nimi žije i její nevlastní matka Vanessa. Když spolu s Paulem odchází na důležitou obchodní večeři, Caitlin nechávají doma s dvěma jejími kamarády. Během večeře se Paul dozvídá od detektiva, že do jeho domu vnikli maskovaní muži, oba mladíky zbili a Caitlin unesli. Zoufalý Paul se obrací na své dva kamarády, Dannyho a Kanea, se kterými kdysi ukradli ruské mafii spoustu peněz a jejich kurýra zabili. Tím se tehdy rozloučili s kriminalitou. Nyní jsou tedy opět všichni tři pohromadě a vydávají se pátrat. Jejich metody nejsou zrovna útlocitné, což hned první vyslýchaný pozná na vlastní kůži. Caitlin je však zanedlouho nalezena mrtvá. Po pohřbu Paul s přáteli pokračuje v pátrání i přes nesouhlas svého tehdejšího šéfa Francise. Jak detektivové vypátrají, Caitlin byla zabita zbraní Tokarev TT 33. Je to oblíbená zbraň ruské mafie, které velí Chernov. To je muž, kterého Paul se svými přáteli kdysi okradl. Jenže Chernov je nikdy neodhalil.
Paul tedy vyvolává úmyslné konflikty, aby Chernov nějak zareagoval. Jenže on nic. A tak Paul se společníky přitvrdí a reakce následuje. Chernov přepadne a unese Kanea. Přitom stále tvrdí, že se smrtí Caitlin nemá nic společného. Vyslýchá Kanea velmi tvrdě a on přiznává tehdejší loupež. To Chernova naštve, onen okradený a zabitý kurýr byl totiž jeho bratr. Kane zemře. Paul začíná podezřívat Dannyho, který se chová zvláštně, že to kdysi ve vězení vykecal, a v hádce jej nešťastnou náhodou zabije. Zůstává tak zcela sám ve svém vzteku. A to netuší, jaké velké překvapení jej čeká, když přijde na to, že Caitlin zabil její přítel omylem během frajeření Paulovou zbraní, kterou měl doma ukrytou, a pak se jejího těla spolu s kamarádem ve stresu zbavili. Netušili, že si policie bude myslet, že s tím má co dělat mafie. Zoufalý Paul spáchá sebevraždu. (TV Prima)

burton odpad!

No, tak tohle je průšvih! Čekala jsem cokoliv, protože po shlédnutí Nicolasova "životopisu" v podání hooliwoodských "životopisáků" musíte, páč Niki je vážně pošuk, ale u tohohle ne, že nehulili, ale měli TĚŽKEJ absťák. Takže, jestli jste zvědaví, podívejte se, ale: V A R U J U V Á S !!! ()

darkreider

Záver prinesie malé spestrenie pri rozuzlení. Mimo toho je to ale hrozná nuda a ani s tým koncom, to nijak nevybočuje z ťažkého priemeru. Nick je permanentne zlomený a ani zbytok postáv nič neukáže. Jak by tiež mohli pri takom scenári. ()

Hartigan

Další tuctová "cageovina" nám opět přistála na stole a Hartigana už to nebaví. Nick Cage se tentokrát postavil proti ruské mafii kvůli své pubertální dcerušce a pro chudáka diváka to nedopadlo příliš obstojně. Před pár měsíci jsem s ním viděl jedno podobné veledílko, už si ani nevzpomínám na název, ale také se tam řešila nějaká unesená teenečka z rodiny. Myslím, že Tokarev (název ruské zbraně) je horší ve všech směrech, v tom minulém filmu byla alespoň sem tam nějaká ta akce, doprovázena slušným soundtrackem. Tady je poznat absence všeho dobrého z akčního žánru - rvačky svou špatností nestojí za řeč, žádné výbuchy, zpomalovačky mám sice rád, ale sem se teda vůbec nehodí, z béčkové sebranky herců nepotěší nikdo (Stormare a Glover zbyteční). Jeden komentující kolega píše, že konec byl předvídatelný. Nu, to souhlas, jenže především byl velmi dementní a nesmyslný, a podařilo se zdárně potopit celou hodinu a půl předtím. ()

Schlierkamp

Americký akční film v hlavní roli s N. Cagem, jakožto napraveném bývalém kriminálníkovi Paulu McGuirovi, jenž má před sebou skvělou budoucnost. Ta však vzala za své, když neznámý pachatel unesl a zavraždil jeho dceru. Najednou se začíná objevovat jeho pravá tvář, zjevují se vzpomínky na minulost, avšak dosti neuceleně a chaoticky. Toužíc vypátrat vraha za každou cenu, bere situaci do svých rukou a vyhlašuje válku ruské mafii, neboť smrtící rána byla vypálena z Tokarevu, známé sovětské zbraně. Kromě závěrečného překvapivého vysvětlení vraždy je snímek natočen dosti předvídatelně a navíc mám dojem, že logické souvislosti na mnoha místech značně pokulhávají. K vrcholnému souboji mistra Cage s bývalým sovětským boxerem Černovem taktéž nedojde, místo toho diváka čeká podivný závěr. Jako McGuirovi přátelé z mládí, taktéž zabijáci se představí M. McGrady a M. Ryan, roli šéfa totálně nečinné policie obsadil D. Glover. Tokarev hodnotím jako mírně podprůměrný film, jehož aspoň na jakési úrovni drží výkon hlavní postavy, bezhlavě se mstící, avšak ani to není nic převratného. ()

Torgal

Na prvý pohľad Tokarev vyzerá ako vykradnutý Taken, len z mizernými hereckými výkonmi (Cage niekoľkokrát spektakulárne stráca svoj shit a jeho filmová manželka je hrozná neustále). Účasťou Stormara a Glovera sa nedajte zmýliť, majú vo filme len nepodstatné šteky. Vývoj deja je nezáživný, Nick väčšinou len tápe a prešľapuje vo svojom pátraní po únoscoch na mieste, gradácia neexistuje. Celkový dojem zachraňuje záverečné odhalenie, ktorému nemôžem uprieť istý emocionálny dopad. Ani z filmárskeho hľadiska nemá film čím potešiť, je natočený štandardne nudným spôsobom, ale predsa len s väčším kumštom ako u Seagala. Ale už len to, že Caga porovnávam so Seagalom je jasnou známkou jeho úpadku. Ach, kde sú časy Skaly a Con Air... 4+/10 ()

Pavel82

Kdo stejně jako já, čeká na velkolepý návrat Nicolase Cage, si bude muset ještě počkat. Tokarev není úplně špatný film a v pár okamžicích dokáže dokonce i překvapit... záběrem...filtrem...akcí...ale je to jen pár střípků roztroušených po zemi... Zbytek je vcelku hloupý, okoukaný, bez emoce, bez děje... Docela zajímavé herecké obsazení je vlastně zbytečné. Když ze scénáře vyškrtnu absolutně bezduché postavy P. Stormare a D. Glovera, tak se bohužel vůbec nic nestane. To je strašná škoda a nehorázné plýtvání hereckým potenciálem. 50% ()

Acrobat

„Dobehli ho hriechy minulosti.“ „Svojej temnosti nemôže uniknúť.“ Viacero sloganov na posteroch sľubuje zážitky s hlavným hrdinom. Tokarev je svetlom na konci tunela. Je však obrovskou škodou, že prostriedky, výkony, akcia(?), ktoré nás k tomu dovedú nestrhnú, miestami špekulujú, nepridajú zapamätateľnosť, nevygradujú potrebné okamihy. V Prisoners detektívi publiku ukážu, že nie je sranda niečo narafičiť. Tu Dannyho scenárista obmedzil do neviditeľnosti. Ako aj Petera, ako aj Černova... Inkognito sa zachová v mysli film, ktorý sa zachraňuje tým, že hriechom dáva zvíťaziť. (videné 12.04.2015,BDrip) ()

netWoor

Kdysi by to možná bylo dobrý (rozuměj, kdysi podobných filmů byly záplavy a nikdo to moc neřešil), ale dneska už to nikoho moc nebere. Snad kdyby to mělo nějaký nápad či něco navíc ... tady se nápad snažili dohnat v rozuzlení, ale i když ... tak nevím nevím, jestli se mi vůbec na todle chce skočit ... ()

Likan7

Cage by měl mít po sobě pojmenovaný vlastní žánr, dejme tomu Cagovina :-) Jsou to klasický akční béčka, který pro trochu brutality nejdou daleko ale absolutně ničím nedokáží diváka strhnout. Přijde mi, že sám Cage to dobře ví a buď mu to je jedno a líbí se mu ty šeky, nebo ho to prostě baví, protože je ve filmu s přehledem největší hvězdou a má cool plakáty. Tokarev je přesně takový film. Vraždy, mafie, rodina, zrada. Musim ale uznat, že rozuzlení mě nenapadlo a musel jsem se tomu usmát, když si vemu, že umřelo asi 50 lidí, než na to přišli. ()

bearmeedek

Tajně jsem doufal, že budou odpovídal alespoň vyznačená procenta. Kromě několika rychlých a brutálních akcí si už na filmu není co vzít. Cage je tu jen proto, aby se lidi omylem chtěli podívat. Jeho žena - toporná blbka. Ostatní děj zdlouhavý a nicotný. Toto opravdu není potřeba vidět. ()

rublik05

Průměrný akční thriller, který sází na zvučná jména a na snahu o složitější děj. Po dlouhé době jsem také viděl Nicolase Cage konečně dobře hrát, sice v některých momentech trochu přehrával, ale celkově vzato mu role pěkně sedla. Námět, na akční béčko dost povedený a zajímavý, se však filmařům povedl jen z poloviny. Přišlo mi, že z takového dobrého příběhu šlo vytřískat mnohem víc. I přes různá překvapení, zvraty a určitou dramatičnost se snímek bohužel nevymaní z béčkového ražení, což je veliká škoda. Nemohu také nezmínit kameru, která po většinu času působí, jako by všichni kameramani měli Parkinsona. Snímek mě bavil, nicméně stále se jedná o obyčejné průměrné akční béčko. 4/10. ()

RAFT

No na film se dalo v klidu podívat ,co můžeme u Nicolase Cage čekat,upřímně asi nic ,furt bude točit nízkorozpočtové filmy,no nejspíš už herce neuvidíme v nějakých lepších filmech .Furt si bude vybírat ,takové role a stím se musíme smířit,lepší už to ani nebude. ()

TSZ

Netuším, zda se Nicolas Cage snaží dostat z béčkových vod,ve kterých se nyní nachází, nebo si v nich libuje. Ať tak či tak, jeho aktuální počin Tokarev ho nahoru nevytáhne. Děravý scénář o pomstě sice není až tak debilně zrežírovaný, ale Cage na tyhle role prostě nemá. Kdyby hlavní roli hrál The Rock nebo "badass" Liam Neeson, mohlo to za něco stát. Takhle to působí jako "Kráčející skála 10"americko-francouzské koprodukci, která však místy působí spíš jako rumunsko-francouzská. ()

john.h

Průměrný akčňák s pár solidními zvraty, díky kterým se to vyplatí dokoukat. Klasickej rychloprodukt na jedno použití. ()

dwbmb

Bezduchá akční podívaná pro nenáročného diváka na středeční večer. Scénář děravej jak Stoya, slabý herecký výkony (Nicolas Cage included) a choreografie soubojů, na druhou stranu to není nuda, pořád se něco děje a dobře se na to kouká. Ale nesmíte u toho přemýšlet. ()

Hisnuklusi

No to byl zas opus tyyjo. A co bych rozhodně nikomu nepřal pozřit, to je to rozuzleni celeho přibehu, to museli kluci vymyšlet fakt dlouho asi. ()