Když Nicolas Cage zjistí, že byla jeho dcera unesena ruskou mafií, svolá starou partu kriminálníků, kteří jsou pro přítele ochotni riskovat i život... Bohatý podnikatel Paul Maguire má šestnáctiletou dceru Caitlin, která ovšem nic netuší o jeho kriminální minulosti. Doma s nimi žije i její nevlastní matka Vanessa. Když spolu s Paulem odchází na důležitou obchodní večeři, Caitlin nechávají doma s dvěma jejími kamarády. Během večeře se Paul dozvídá od detektiva, že do jeho domu vnikli maskovaní muži, oba mladíky zbili a Caitlin unesli. Zoufalý Paul se obrací na své dva kamarády, Dannyho a Kanea, se kterými kdysi ukradli ruské mafii spoustu peněz a jejich kurýra zabili. Tím se tehdy rozloučili s kriminalitou. Nyní jsou tedy opět všichni tři pohromadě a vydávají se pátrat. Jejich metody nejsou zrovna útlocitné, což hned první vyslýchaný pozná na vlastní kůži. Caitlin je však zanedlouho nalezena mrtvá. Po pohřbu Paul s přáteli pokračuje v pátrání i přes nesouhlas svého tehdejšího šéfa Francise. Jak detektivové vypátrají, Caitlin byla zabita zbraní Tokarev TT 33. Je to oblíbená zbraň ruské mafie, které velí Chernov. To je muž, kterého Paul se svými přáteli kdysi okradl. Jenže Chernov je nikdy neodhalil.
Paul tedy vyvolává úmyslné konflikty, aby Chernov nějak zareagoval. Jenže on nic. A tak Paul se společníky přitvrdí a reakce následuje. Chernov přepadne a unese Kanea. Přitom stále tvrdí, že se smrtí Caitlin nemá nic společného. Vyslýchá Kanea velmi tvrdě a on přiznává tehdejší loupež. To Chernova naštve, onen okradený a zabitý kurýr byl totiž jeho bratr. Kane zemře. Paul začíná podezřívat Dannyho, který se chová zvláštně, že to kdysi ve vězení vykecal, a v hádce jej nešťastnou náhodou zabije. Zůstává tak zcela sám ve svém vzteku. A to netuší, jaké velké překvapení jej čeká, když přijde na to, že Caitlin zabil její přítel omylem během frajeření Paulovou zbraní, kterou měl doma ukrytou, a pak se jejího těla spolu s kamarádem ve stresu zbavili. Netušili, že si policie bude myslet, že s tím má co dělat mafie. Zoufalý Paul spáchá sebevraždu. (TV Prima)

baclajean

Pozerám, že tento film extra dobré hodnotenia nemá. Chápem. Nicolas nezahral svoju top rolu, kamera tiež mohla byť na lepšej úrovni. Jedna vec je však pre mňa dôležitejšia, než všetky spomenuté negatíva - rozuzlenie, ktoré som naozaj nečakal. Celý film sa niesol pomerne pomalým tempom, bolo viacero postáv, ktoré som považoval za páchateľa alebo vrahovho komplica. Napriek tomu scenárista napísal film tak, že po dlhom, naozaj dlhom čase som zostal prekvapený. Je super opäť po čase zažiť ten pocit. Práve preto dávam 4/5. Vymyslené to bolo na jednotku. ()

zerk0

Absolútne prehnaná blbina, ktorá sa snaží hrať na Taken (minimálne na začiatku). Bezduchá réžia, jalové herecké výkony, strih, kamera...proste nič tu nefunguje. Už si ani nespomínam, kedy naposledy som videl dobrý film s Cage-om. Odpad som nedal len kvôli dejovému rozuzleniu na konci. ()

sodomex

Už 154x jsme v různém podání viděli pomstu, kde otec hledá svou dceru a vraždí koho mže. Tohle, ale bylo tak trochu jiný a na konci filmu je z toho akorát člověk zklamanej. Něco jako výraz hl. hrdiny když se dozví jak to všechno vůbec bylo. Poté si člověk uvědomí, že i ten film je uplná zbytečnost a nezachrání to žádný z herců. ()

B3n

Obsah tohto filmu napísaný v titulke je doslova celý obsah filmu až po záverečné sekundy, čo je trošku zvláštne. Inak klasická jednohubka na víkendové popoludnie. ()

rigby

Podobné kousky k Nicolasovi vždycky patřily a byl to jeho styl. Jenže přiznejme si to, že božský Nicolas už trochu stárne a je pomalejší. I když má nakonec příběh překvapivý závěr, nepřináší jinak nic nového a je jen dalším z řady průměrných akčních krimi, které jsou snadno zapomenutelné. ()

Saxos

Hrozná slátanina. Jako mlaďas okradu bandu ruských mafiánů - najednou se stanu na hodně let hrozně hodným - někdo mi zabije dceru - tak vystřílím celou bandu rusáků, který jsem okradl - zdemoluju půlku města - přijdu o své bývalé spolupachatele - nakonec zjistim, že za to můžu já, protože jsem dement a neumím si dát Tokareva do trezoru, čehož využijí nalití parchanti a náhodný výstřel usmrtí moji dceru - nakonec si bodnu nůž do pupku - asi si myslím, že jsem samuraj. No prostě paráda. Dvě hvězdy za to, že je spousta ještě horších pitomin. ()

v.indruchova

Spousta akčních scén, ale vše je to co už jsme viděli, milionkrát někde jinde. Děj je roztahaný. Konec je zajímavý a osudový nebo také spravedlivý. Konec se mi líbil. Každý svého štěstí strůjcem, a boží mlýny...Je to béčko, ale nelituji, poslední část pro mě byla (jediným) vzrůšem.-Poučné. Souhlasím s uživateli většina filmu byla velmi průměrná a to i hercké výkony, dialogy=nuda. Naháněčka(scéna) mě se roztřepaná kamera líbila.pOZNÁMKA: ce se týká Kejdžova kadeřníka tak to musel být psychopat (tímto se mu omlovám za nařčení-já vím, že mu to přikázali). Díky tomu účesu bych přidala žánr komedie do hlavičky filmu. ()

krachman

Nebylo to tak hrozne jak tady nekteri pisou. Sice jsem spousty scen uz videl v jinych filmech, ale nenudil jsem se. Nenechte se odradit mistnim narocnym divakem. ()

esmoke

Bývalý kriminálník má unesenou dceru a tak se obrátí na "kolegy", aby vše společně napravili a věci se začnou dít. Nicolas Cage hraje svoji klasiku, děj se v některých částech dost vleče. (2D dabing) Rozpočet: $25 miliónů, Tržby: $3,417 miliónů. ()

Malarkyy

Opravdu dlouho jsem neměl nutkání zde nic komentovat, bohužel opravdu dlouho jsem neviděl takovou slátaninu jako je ten to film. Tohle je naprostá katastrofa, zápletka filmu a jeho celková konzistence absolutně nedává smysl a Nicolas v hlavní roli je opravdu bídný. Jediná věc která zachrání ten to film od označení odpad je povedené hudební pozadí celého filmu. Tak že jedna hvězda, spíš půlhvězda kdy by to šlo. ()

v0jt1s3k

Slušné béčko, ale Cage začíná sledovat Seagalovu cestu - rusáci, natáčení ve skladištích atd, za chvíli začne jezdit do Bulharska :/ ()

TOPmoovie

stupidny cageov uces,najprij..banejsi na planete. cely cas ma to vyrusovalo. film inak dobre natoceny, prefinancovany. ma ale vela preexponovaych emocionalnych scen, hroza to pocuvat. inka scenar dobry, ale reziser ktory nevie rozkazat cageovi ze sa ma ostrihat, tak nedoaze ani poriadne samozrejme vydat energiu na kvalitne spracovanie scenara. ()

Raziel811

Od dob Drive Angry první koukatelný Nickův film. To ovšem neznamená, že jde o nějaké veledílo. spíše šedý průměr až podprůměr. Nick sice nepřehrává jako v posledních letech, ale naopak působí docela toporně a vlastně filmem tak nějak propluje do finále, které alespoň trochu bylo z mého pohledu nečekané. ()

Matulko_

Po posledných výtvoroch s Nicolasom Cageom už akosi nič nečakám, takže Tokarev bol vyplnením poobedňajšej dvojhodinky, pričom som si vopred kládol otázku, či netreba radšej povysávať, umyť riady, alebo niečo podobné... Po krátkom úvode som to skoro vypol, keď som začal mať pocit, že to bude nevydarený cover Taken (unesená dcéra, násilná minulosť, kožená bunda, dizajn plagátov...). Keďže Taken 2 som videl asi dva týždne dozadu, tak som nemal chuť to ďalej trápiť. Potom zabrnel mobil a kým som odpísal na SMSku, tak sa dej posunul a ja som sa rozhodol to dopozerať. Niektoré repliky boli skutočne prebytočné, iné zase tisíckrát obohrané frázy, charaktery postáv nedotiahnuté, ale... nebolo to úplne predvídateľné, kamera (ak si odmyslím bitky) bola znesiteľná, a s niekoľkými scénami a zábermi sa fakt vyhrali (svetlo, farba). Je to jednoducho taká menej náročná tragédia, v ktorej hrdinu dobehne jeho minulosť, pričom z minulosti prinesie aj niekoľko akčných hrdinov 80. a 90. rokov. Pre mňa 45 percentné tri hviezdičky a memento, že prehnané výrazy Nicolasa Cagea mi pripadali cool naposledy v Kiss of Death či Face/Off, keď som ako desaťročný papľuh nadšene čakal v sobotu večer na koniec reklamy v telke. Okej, pridávam Lord of War pri prvom a druhom pozeraní a Kick-Ass, ale tým fakt končím... ()

Yokto

Absolutně nezáživný snímek. Dokoukal jsem jen pro Cage. Nuda a jasná myšlenka od počátku filmu. Dvě hvězdy díky mému oblíbenci. ()

Snakefinger

Nevim proč ale už v desáté minutě bylo jasné kdo tu dcerunku připravil o život. JInak slabomyslnost od nadějného režiséra ze španěl Pako tedy Paco Cabezas. Ha ha ha ()