Wrestlingová hvězda Randy Orton to v tomhle napínavém akčním trháku rozjede na plné obrátky! Hraje paramedika Nicka, který se nechá proti své vůli zatáhnout do hry na kočku a na myš. Zvedne totiž telefon pomstychtivému psychopatovi ze své minulosti. Maniak mu vyhrožuje rozpoutáním vražedného běsnění, pokud Nick nezvládne dokončit dvanáct úkolů bez zapojení policie a ve stanoveném čase. Život jeho manželky visí na vlásku a Nickovi už nezbývá čas - musí poskládat tajemné nápovědy a dopadnout vraha dřív, než bude pozdě. (HBO Europe)

Drtic

Špatný scenár, kamera, herci...... Toto nieje vôbec dobré pokračovanie aspoň ako takého prvého dielu. Scenár by nemusel byť až tak zlý keby nebolo zlého prevedenia, a už spomenutých zlých hercou. Je jasné, že z Randyho žiadny herec nebude mal by zostať v ringu kde mu to ide oveľa lepšie. WWE studios bohužiaľ pokračuje daľej v podpriemernej tvorbe a naviac si kazí ešte aj tú minulú priemernú tvorbu. ()

Acrobat odpad!

Randy Orton v zbytočnom a na nervy leziacom paškvile nedoziernych rozmerov, pričom neexistujúca logika, tempo, herci, streľba a zmysel je podstatnou črtou filmu. Ako sa povie, snažíte sa vytvoriť ako scenár a réžiu, kde je tendencia fandiť dobrému,tu Randymu. Všetku sympatiu a zakývanie hlavou si však zaslúži len a len holohlavý stroskotanec, ktorý pri jednom citovom výleve až prská sliny. Veci, ktoré robí a hlavneprečo to robí, sa inde glorifikujú, tu je sadistom. Nie vážení, robí to čo má, to čo cítil a išlo mu to hlavne v cukrovare a požiari vodkou veľmi emocionálne. Film bez formy a hlavného hrdinu, kde sa pobehuje nezaujímavými kolami v tmavom meste s dvoma absolútne nesympatickými postavami. Urážka boxu a bojov wrestlerovou lúzou a lobotomickým režisérom. (22.11.2019, Dajto archív) ()

Likan7

Už jednička bylo obyčejné akční béčko, které mě skoro nebavilo. Tak jak asi dopadne dvojka, ve které je všechno o poznání horší? Kamera je příšerná, scénář plný klišé a ani velmi krátká stopáž film nezachránila, abych se po 20 minutách začal nudit. ()

Nix

Tak špatný, jak jsem očekával to nebylo. Naopak, mne to překvapilo. Film jede až do konce a sám Legendary Killer byl ucházející, jde vidět, že se snažil. Celkově film působí sice levně, ale za to celkem šlape. 12 kol úkolů je fajn, má to spád a člověk se ani nestihne nudit. Já se i bavil a určitě to není tak strašný, po dokoukání vám žádná újma nehrozí. ()

neo250

Režisér chcel pravdepodobne získať najmä vďaka dobrému prvému dielu, ale určite sa mu to nepodarilo. Záchranár, ktorý pomáhal pri nehode sa stal bábkou šialenca, ktorý nehodu prežil a chcel pomstiť smrť svojej ženy. To by som ešte ako tak zniesol ale dej strašne primitívny a vyvrcholenie ešte sprostejšie. Viac ako 1 HVEZDU si to nezaslúži. ()

Joiner

Na film jsem narazil náhodou, při přepínání kanálů.. Záběry kamerou a akce vypadali docela slušně, jen děj a konečné finále byly tak okoukané a fádní, že nemohu dát lepší hodnocení. I "Béčko"mě musí trochu bavit. ()

Mrdada

kdybych nevidel prvni film 12 kol tak dam trojku ale ze jsem zhledl prvni film tak jsem to prokouknul hned na zacatku takze 2+ ()