12 kol: Reloaded

Troy Hansen

Kostýmy:

Aieisha Li
  • JohnSmith

Jsou filmy u kterých víte jak to dopadne, ale díváte se, protože chcete vědět, jak bude vše probíhat a necháte se překvapit. Byl jsem vskutku překvapen jednduchostí snímku, který je jednímz nejhorších poslední doby.Nejen, že je děj předvídatelný, ale veškerá akce je hodně špatně natočená, K tomu kromaňonec v hlavní roli(8.6.2013)

• Testament

Zklamání na plné čáře...I když uznávám, že jsem to vcelku čekal. Pokud předchozí filmeček s Cenou bylo sympatické béčko a film mě bavil, tak je fakt, že toto pokračování je natočené opět svižně, ale pár věcí pokulhává. Herecké výkony jsou otřesné, kamera to zase občas zabíjí onou "roztřeseností". Hlavní záporák má také velké výkyvy v "herecké" formě/neformě. Dále se šetřilo, kde se dalo, opravdu tenhle film smrdí dolarem. Neherec Randy Orton nakonec není úplně nejtragičtější, i když jeho úlety - typu když je zaskočený, tak se postaví a projeví jako plné dřevo. Ta hodina a půl nakonec uplynula, ale k filmu se již nevrátím. Příště lépe, nebo jinak...Příště už radši žádné shledání u 12 Rounds...(8.6.2013)

No jo a pak v dnešní době někomu zkuste helfnout. Máte šanci že dopadnete jako chudák Randy a celou noc budete lítat jako motorová myš aby jste stihli splnit 12 úkolů jednoho magora. Bohužel se na to Randy ani nemůže vybodnout jelikož magor má v rukávu docela silnej trumf takže jediné co náš hrdina může konat za protest je nadávat. Toho se zhostí statečně ale stejně lítá jak magor píská. Takže ho čeká honička s bombama za zadkem (nebo spíš pod zadkem), nějaká ta rvačka, únos, záchrany životů, lámání si hlavy co a jak, utíkání před poldama, nějaké ty mrtvoly...Prostě perná noc na kterou člověk nějakou tu dobu nezapomene a pokud jí přežije tak bude mít jednou bezvadnou historku pro vnoučata. WWE filmy mám rád většinou jsou to bezva odreagovačky u kterých se dá báječně relaxovat a tenhle film je přesně takovej. Randy je borec a já se bavil. Prima film na večer.(25.1.2014)

Z prvního dílu si moc nepamatuju, dostal jsem od něj akorát to, co jsem očekával, čili že to bude jednohubka, u který vypnu mozek a budu se hoďku a půl bavit. Ta to splnila. Když jsem teď měl možnost zkouknout druhej díl, tak jsem neváhal, na nic složitýho ani nebyla nálada. Počítal jsem s topornýma hereckýma výkonama (hlavně u Randyho Ortona), stejně jako s levným CGI, vzhledem k tomu, že i tohle byl video film. To všechno se spnilo, nicméně i tak to byla tak akorát zábava. Pořád se tu střílí, občas mlátí a fetuje, má to i vtipný rozuzlení a jednou tu Randy dokonce prohodí i vtipnou hlášku. Tři hvězdičky jsou asi maximum, na který mohl tenhle film dosáhnout. Jsem spokojený.(4.5.2014)

• Cappuccino

12 kôl som videl v pustenej televízii, ktorú pozerám tak dva krát do roka. Tentokrát to bolo zhodou náhod popri liečení sa z kocoviny a tak sa mi moc nechcelo riešiť, čo bude bežať v pozadí. Ono by to ako akčné béčko nebolo ani zlé, ale na podobný žáner som zrovna chuť v danej chvíli ani nemal. Pridajte si k tomu jednu, max dve hviezdy, ale viac si táto Ortonovka nezaslúži.(8.8.2016)

• - Představitelé hlavních rolí John Cena a Randy Orton jsou hvězdami wrestlingové asociace WWE. (spiderakhero)

• - Randy Orton dostal roli v tomto filmu poté, co se většině amerických vojáků nelíbilo, že měl Orton hrát ve filmu The Marine 3: Homefront (2013). (Chris Masters)