• farmnf
  ***

  Milý film plný předvídatelných komediálních situací. Krásné Benátky a krásnaá stárnoucí Tunisanka Claudia Cardinale. Když má někdo doma takový skvost, je zbytečné mu darovat děvku. Jinak jsem s hlavním hrdinou velmi soucítil. Práce nás tak vyčerpává, že nutně musíme do Benátek, Milána, Trogiru, Balatonbogláru.....lhostejno kam s dárkem či bez dárku, se sexem či bez sexu.........jinak se z toho posereme a umřeme!(22.10.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Jako čerstvý majitel housera musím konstatovat, že Grégoirův houser není zrovna autentický, ale to je asi tak jediná zasvěcená kritická připomínka k tomuto snímku. Dárek pro Grégoira je totiž neuvěřitelně přítulný i hambatě sympatický a téma trapasů i náhodných setkání je vyčerpáno až na hranici scénáristických možností. Takže vzhůru do Benátek s falešným bankéřem, který v důchodu konečně začal žít.(27.5.2013)

 • pytlik...
  ****

  Claudia ve svých 44 letech vypadala líp než zamlada, už tím musí být každý muž naprosto okouzlen... a to ještě vezměme do úvahy, jak krásně dokázala lichotit ("máte krásný krk!"). Nelze se divit Grégoiremu, že jí podlehl. No i když, minimálně jedna žena by Claudii hravě strčila do kapsy. Ano, jedná se o Helenu Růžičkovou, která měla v mládí každodenní sexuální potenciál okolo 10, čemuž nemá šanci odolat už vůbec nikdo. A pokud by se našel odvážlivec, co by odolávat chtěl, byly tu silné Růženčiny paže.(29.11.2015)

 • ilcibo
  *****

  ...tenhle film mě trefil když jsem byl na střední. Šli jsme na něj (stejně jako na tehdy premiérovýho vetřelce) několikrát. Byla to velká zábava tehdá a je to velká zábava pořád. V té době jsme ten podtón o zlatu co se třpytí nějak nebrali, leč už je to dávno a člověk se mění. Během tří desítek let se čupr komedie (v mých očích) transmutovala na chytrou ...a to je pokrok no ne?(28.12.2013)

 • D.Moore
  *****

  Roztomilá komedie, která od začátku do konce neztratí švih ani vkus. Pierre Mondy hraje velmi přirozeně a s grácií a lehkostí se dostává do situací, jež jsou pečlivě naplánovány, ačkoliv on sám je považuje za řízení osudu. Okouzlující Claudii Cardinale v roli jeho ženy patří především úvod a závěr filmu, mezitím ji "zastupuje" neméně půvabná Clio Goldsmith. K tomu si přidejte kvanta nejrůznějších nedorozumění, záměn a trapasů, jež se týkají nadřízeného hlavního hrdiny, jeho syna, jeho neodbytné nápadnice a dalších, svižnou Legrandovu hudbu... A máte výborný film na ráno, dopoledne, odpoledne, večer i noc.___P.S. Na YouTube k vidění s československým dabingem.(19.8.2014)

 • - Spevácky výkon Pierra Mondyho (Grégoire Dufour) a Clio Goldsmith (Joyane), keď spievajú pieseň "Broadway", je skutočný. (dyfur)

 • - Filmovanie prebiehalo v mestách Paríž, Domodossolo a Benátky. (dyfur)

 • - Hlavní hrdinovia sú vo filme ubytovaní v Dóžecího paláci. V skutočnosti sa však natáčalo v dvoch päťhviezdičkových hoteloch v Benátkach – zábery z recepcie v hoteli Danieli a scény v izbe v hoteli Bauer Grünwald. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace