Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když do důchodu, tak s milostnou aférou... a nejlépe v Benátkách. Bankovní účetní Grégoire Dufour se rozhodne odejít předčasně do důchodu. Ví, že ho doma čekají věčné ranní hádky jeho syna a dcery a kromě toho bude i nadále jeho ranní káva studená, protože manželka Antonella pokaždé zapomene něco koupit. Už se ale rozhodl, čeká ho jen poslední služební cesta do Milána. V bance se musí vše s kolegy patřičně oslavit a jak bývá zvykem, všichni se složí na dárek na rozloučenou. Ale kolega Dufour nepije, nekouří a nemá žádné záliby. Dárek se přesto koupit musí a nejlépe co nejoriginálnější. Nic netušící Grégoire nastoupí do vlaku do Milána a to je náhoda!... jeho kupé si vybere svůdná, krásná, luxusně oblečená žena. A další náhoda nenechá na sebe dlouho čekat - okouzlený úředníček nedokáže včas vystoupit v Miláně a nechtěně" pokračuje do Benátek. Co by tomu asi řekla jeho manželka, Claudia Cardinaleová, která dál doma vaří studenou kávu? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (50)

DJ Kritik 

všechny recenze uživatele

Krásny darček. Clio Goldsmith bola neskutočne nádherná a doteraz si pamätám na cestu vlakom a jej nádherný výstrih. Na ako sa hovorí, nevstúpiš 2x do tej istej rieky následné repete cesty so svojou ženou nám pripraví množstvo príjemných situácii. Hláška z filmu: Ty buď ticho! /Keď umravňuje nemého/. Akcia: ** Humor: **** Pôvab: **** Romantika: ***** Reálnosť: *** ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Jako čerstvý majitel housera musím konstatovat, že Grégoirův houser není zrovna autentický, ale to je asi tak jediná zasvěcená kritická připomínka k tomuto snímku. Dárek pro Grégoira je totiž neuvěřitelně přítulný i hambatě sympatický a téma trapasů i náhodných setkání je vyčerpáno až na hranici scénáristických možností. Takže vzhůru do Benátek s falešným bankéřem, který v důchodu konečně začal žít. ()

Reklama

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Jako par vtipu tam je, ale musite pristoupit na takovoutu francouzskou radobyhravost, jako ze stastny nahody, a ze vsichni se chovaji jako maly deti atd. Podruhe uz to asi neuvidim. P.S.: u Clio je zajimavejsi jeji osobni zivot, nez to co predvadi jako herecka. Ta asi fakt "nebyla na penize"... ;) 3- ()

dobytek 

všechny recenze uživatele

Taková obyčejná komedie založená na nejrůznějších omylech a záměnách osob. Pierre Mondy je skvělej a pobavil i Jacques Francois s příšernou parukou ve vedlejší roli. U filmu jsem se občas něčemu zasmál, ale neni to zrovna nějakej vrchol francouzskejch/italskejch komedií. Chvílema je to trochu křečovitý a některý vtipy se pořád opakujou. ()

dyfur 

všechny recenze uživatele

moje zaujímavosti: Filmovanie prebiehalo v mestách Paríž, Domodossolo a Benátky. (dyfur) Hlavní hrdinovia sú vo filme ubytovaní v Dóžecího paláci. V skutočnosti sa však natáčalo v dvoch päťhviezdičkových hoteloch v Benátkach – zábery z recepcie v hoteli Danieli a scény v izbe v hoteli Bauer Grünwald. (dyfur) Spevácky výkon Pierra Mondyho (Grégoire Dufour) a Clio Goldsmith (Joyane), keď spievajú pieseň "Broadway", je skutočný. (dyfur) ()

Galerie (8)

Zajímavosti (4)

  • Filmovanie prebiehalo v mestách Paríž, Domodossolo a Benátky. (dyfur)
  • Producent filmu Gilbert de Goldschmidt je bratranec herečky Clio Goldsmith. (Cucina_Rc)
  • Hlavní hrdinovia sú vo filme ubytovaní v Dóžecího paláci. V skutočnosti sa však natáčalo v dvoch päťhviezdičkových hoteloch v Benátkach – zábery z recepcie v hoteli Danieli a scény v izbe v hoteli Bauer Grünwald. (dyfur)

Reklama

Reklama