Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat. Jejich prvním společným úkolem bude vystopovat Mike Petersona, který díky implantovanému zařízení Centipede získal výjimečné schopnosti. (TV Fanda)

(více)

Recenze (5)

mourek10100 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Já vím, že je blbé hodnotit pilotní díl, ale tak hodnocení je pouze orientační a zřejmě ho ještě změním. Těšil jsem se, a to fakt hodně (protože Marvel je pro mě takový vlastní guru), ale zároveň jsem věděl, že je to seriál a těch je to s rozpočty takový všelijaký, takže nějaké velkolepé eskapády jsem ani nečekal. Celkově jsem spokojen s atmosférou seriálu a jsem zvědav, co si pro nás připraví tvůrci dál. ()

BaronMartin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pilotní epizoda největšího Marvel seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. jménem Pilot je bohužel hrozně průměrná. Kdybych seriál už jednou celý neviděl a nevěděl, že se potom razantně zlepší, tahle epizoda by mě o jeho kvalitě rozhodně nepřesvědčila. Příběh je hrozně jednoduchý, možná až moc, ale to nemám vyloženě za zlé, přece jenom, jedná se o první díl. Problém mám s tím, že je epizoda hrozně prázdná a není v ní nic, co by vás zaujalo. Postavy jsou zatím docela meh, máme tady Coulsona, který je prostě super. Pak je tu Ward, který je takový nonstop vážný drsňácký ksicht, pak je tu May, což je to samé jako Ward, akorát verze žena. Fitz a Simmons nemají moc prostoru a jsou hrozně otravní a Skye je zatím taková bez pořádného charakteru. To samé záporák Mike Peterson, který se později v seriálu přetaví do Deathloka, ale v téhle epizodě je totálně nevýrazný. Plus cameo Cobie Smulders jako Maria Hill potěšilo :D Nejvíc jsem si na epizodě užíval všechny ty reference na filmy, jelikož se to dějově odehrává po prvních Avengers a Iron Man 3, máme tady spoustu různých odkazů, je tady super sérum, Extremis a podobně. A to je dost super. A hudba je výborná. Kromě tohohle ale v epizodě Pilot prostě nic není, je to plné zatím nezajímavých postav, nezajímavého příběhu a celá epizoda působí jako nucený začátek, kdy nevěděli, jak to odstartovat. Hodnocení: 40% ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pro všechny které Marvel polapil do svých sítí, je tento seriál vítaným zpestřením čekání na celovečerák. Byl jsem skeptický, ale kupodivu jsou postavy vcelku fajn a navíc...Coulsnovo charisma stále funguje. Jsem zvědavý, jak a jestli tvůrci zakomponují tuto odbočku do hlavního příběhu, resp. do posledních Avengerů. Tam by se hodila pomoc všech. Ale nejspíš půjde o slepou uličku. ()

Galerie (42)

Zajímavosti (9)

  • Epizoda měla celosvětovou premiéru 19. července 2013 na festivalu Comic-Con v San Diegu. (Varan)
  • Jedna zo zlúčenín v „centipede“ je „extremis“. Extremis vyvinul Aldrich Killian alias The Mandarin, ktorý vystupoval v Iron Man 3 (2013). (Pat.Ko)

Reklama

Reklama