Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Daisy je vězněna Taryanem. Díky jejím schopnostem je pro něj cenná, ona má však jiné plány, než se poddat. Deke se dostane na Qovasovu loď a osvobodí May s Coulsonem. Bohužel jsou zdrženi Qovasem a jeho muži, kteří je chtějí zabít. Talbot se vrací na Zem najít více gravitonia. Mimo to navštíví svoji rodinu. Místo, aby ho uctívali (jak si myslel), se ho bojí. Yo-Yo, Mack a vojáci S.H.I.E.L.D.u se ho vydají zastavit. Fitz a Jemma jsou blízko k vyrobení léku, děsí je však samotné následky séra. (Varan)

(více)

Recenze (6)

BaronMartin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Předfinálová epizoda je parádní. Opět vychválím to, co jsem vychvaloval u minulých epizodách. Graviton je skvělý, má tu úžasnou scénu s jeho rodinou a celkově působí fakt dobře. Konečně tu YoYo není tak příšerně otravná, takže díl mě bavil o dost víc, než ty minulé. I smrt Absorbing Mana byla dost dobrá. A na závěr tu máme přípravu na obtížné dilema, kdy se S.H.I.E.L.D. musí rozhodnout, zda zachrání Coulsona nebo celý svět. Uvidíme ve finále, na které se dost těším. Hodnocení: 80% ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"And how do you plan to stop me? Your Earth weapons? The tools of cowards. We Remorath earn our kills. That is how we earn our rank. With humans, it's not about earned power. It's about the gun. It allows the weak to pretend to be strong." ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama