Lepší teď než nikdy

Lepšie teraz ako nikdy

And So It Goes

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2014, 94 min

Miloučký ničím neurážející americký film s Michaelem Douglasem, co hraje otrapu, který nikoho nemá rád a zároveň nikým není milován. Jeho chování ale postupem času vzbudí soucit u některých sousedů a tak se i s příchodem tohoto soucitu vytvoří emoce, které dokáží zaplnit hodinu a půl příjemně ubíhající film, který mi až moc připomínal Lepší pozdě nežli později s nedostatkem zapamatování hodných scén.(26.10.2015)

Nemladneme...A uz aj Michael Douglas nam zostarol. Nieze by sa to udialo teraz cez noc. :) Nastastie je stale vyborny herec. A Diane Keaton uplne to iste. Klasik zanru Rob Reiner natocil tuctovu, neoriginalnu, no napriek tomu prijemnu melodramu (so stipkou humoru) pre starsich. Ono je to presne ten typ filmu, ktory nicim neprekvapi, ale spominani dvaja herci maju taku charizmu, ze bolo prijemne sledovat ich spolocne peripetie. Ako oddychovka na dlhe zimne vecery ok. Vhodne pre nasich rodicov a pre fanusikov Michaela a Diane. 6/10(16.4.2015)

• Vxxx

Bohužel. Je to takové lehce povrchní. Film vůbec nejde do hloubky... jako bych na něj koukala přes zamlžené sklo... a když už jsem byla konečně schopná vidět trochu skrz, tak film skončil. Nějak jsem tam asi nepochopila to hrozné drama, ani tu komedii a bohužel ani tu romantiku. Prostě to bylo takové... nijaké. 2*(27.1.2015)

• peetriss

Režiséra Roba Reinera mám velice rád, považuji jej za vynikajícího režiséra romantických filmů, leč jeho kariéru lze rozdělit do několika kvalitativních období sinusoidového tvaru. Po dvou třech posledních filmech, které bych označil za výborné, se bohužel jeho sinusoidová křivka filmem Lepší teď než nikdy opět řítí dolů. Rob Reiner, i přes nepopíratelnou snahu, nedokázal správně uchopit scénář, který je objektivně řečeno neuchopitelný, dvojice Douglas - Keaton není dobře obsazena (chyba castingu, herci výkonem nepropadli), navíc zpěvné pasáže Diane Keaton jsou otravné. Vztahy mezi hlavní dvojicí i mezi Douglasem a jeho vnučkou, který měl vysoký potenciál, jsou odfláknuty. A vůbec film celkově vyznívá pouze užvaněně a přitom zcela sterilně všech třech žánrových polohách. Rob Reiner je součástí mé topky, tady mám však pocit, že se utnul a viděl jsem jeho nejslabší film.(24.11.2014)

• Aljak

Možno je to tým, že dvojicu v hlavných úlohách v podaní Michaela Douglasa a Diane Keaton fakt nemusím. No skôr to bude tým, že celý ten príbeh bol neuveriteľne nudný, povedal by som, že až neznesiteľne nudný a k tomu všetkému ešte aj veľmi predvídateľný. Ach, rozmýšľam nad pozitívami, ale mám obrovský problém, lebo sa obávam, že tu žiadne neboli. A pritom sa tam núkalo viacero zaujímavých dejových línií, no to by sa musela kamera občas otočiť aj niekde inde ako na tú dôchodcovskú dvojku. Rob Reiner je naozaj skokan, pretože jeho Flipped bol krásny a charizmatický film, no fakt neviem čo chcel vlastne dokázať týmto...(23.11.2014)

• - Sissy Spacek dostala nabídku na roli Leah (Diane Keaton), ale odmítla ji. (Terva)

• - Natáčelo se v amerických státech Connecticut a Kalifornie a v anglickém hrabství Greater Manchester. (Terva)