Lepší teď než nikdy

• slovenský

Lepšie teraz ako nikdy

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2014, 94 min

Takový film co nenadchne,ale ani neurazí.Stojí to jak asi čekáte hlavně na Michaelovi Douglasovi a Diane Keaton.Příběh o tom jak si děda v podání M.Douglase najde cestu k synovi a všeobecně lidem po odchodu manželky skrze jeho vnučky kterou má na starost vám uběhne jedna dvě,ale nic moc to ve vás nezanechá,ale potěší ,že se stále na plátně objevují a baví tato esa a proto za mě 60 % a tři hvězdy.(3.12.2014)

CITÁT - Proč musíš mít hrob na kopci? Stejně z té vyhlídky nic nemáš.............. Hlavní hrdina je morous, ale má si svou pravdu. CITÁT - Míval jsem soucit............ Příběh se jeví jako ciťáček, a je celkem dost uměle vytvářený. Čím déle to trvalo, tím méně mě to bavilo. 50% CITÁT - Nedělejte z toho víc, než to je................(10.5.2015)

• kaylin

Klasická americká komedie průměrného ražení, kde nebýt skutečně skvělých herců, nejspíš ji snadno přehlédnete. Douglas je skvělý ve všech polohách, stejně tak i Keaton. Jen škoda, že je to celé takové prvoplánové a dostává to z vás emoce přesně tak, jak čekáte. Nebýt té srdcebolnosti, bylo by to určitě lepší.(13.11.2014)

Miloučký ničím neurážející americký film s Michaelem Douglasem, co hraje otrapu, který nikoho nemá rád a zároveň nikým není milován. Jeho chování ale postupem času vzbudí soucit u některých sousedů a tak se i s příchodem tohoto soucitu vytvoří emoce, které dokáží zaplnit hodinu a půl příjemně ubíhající film, který mi až moc připomínal Lepší pozdě nežli později s nedostatkem zapamatování hodných scén.(26.10.2015)

• Pavlínka9

Ztráta v životě z člověka dokáže udělat neskutečně nabubřelého, zapšklého a nesympatického člověka, jako z postavy Michaela Douglase, která mi neskutečně sedla. K tomu s opačným přístupem Diane Keaton a je tu dvojice, u které je předem jasné, jak to dopadne ;) Není to komedie, je to život, není to romantické, je to realita..Miluji Diane Keaton jak se posledních několik let stylizuje do ženy, která nosí tyto velké "nafouklé" sukně často s velkými pásky :) Ohromně mi to k ní sedí :) Asi proto mě ten film zaujal :D Ale tím to haslo :D Nejlepší hláška z filmu: "A do háje. Máte ve vagíně hlavičku." :D(27.2.2015)

• - Natáčelo se v amerických státech Connecticut a Kalifornie a v anglickém hrabství Greater Manchester. (Terva)

• - Sissy Spacek dostala nabídku na roli Leah (Diane Keaton), ale odmítla ji. (Terva)