Lepší teď než nikdy

Lepšie teraz ako nikdy

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2014, 94 min

• Mireldis

Ako môže niekto, kto napísal As Good as It Gets, vymyslieť...toto? A ako môže niekto, kto režíroval The Bucket List a When Harry Met Sally režírovať toto? A hlavne...ako sa na tento film dali nahovoriť také esá ako M. Douglas a Diane Keaton? Áno, boli už aj horšie filmy. Ale takéto sklamanie som nezažila už dlho. Douglas a Keaton zachraňovali čo sa dalo, a že toho veľa nebolo.(18.11.2014)

• bourec

Ke sledování mě donutil M.Douglas,můj oblíbenec.Ale tohle oldies kolem mě proletělo,a už teď nevim o čem to bylo.A scéna s porodem byla trapná a zbytečná.40%.(20.2.2015)

• ..Lucas..

S tímto obsazením se dají očekávat minimálně dobré výkony. To je ale tak bohužel téměř všechno. Film nudí, postava vnučky mi nesedla a pár povedených scén to z podprůměru nedostane.(2.11.2014)

• Matty

Tahle země není pro mladý. Kéž by můj důchod byl stejně pohodový, nedramatický, bezbolestný a utěšivě předvídatelný jako tento film. Zároveň ale doufám, že v něm bude více humoru a méně barového zpívání Diane Keaton. Naši rodiče a prarodiče si zaslouží důvtipnější filmy, Diane Keaton, Michael Douglas a Rob Reiner zas inspirativnější scénáře. 40%(11.9.2014)

Romantická komedie , která sice nebyla tak vtipná , jak by člověk od komedie čekal , ale zase musím uznat , že celkový děj byl přirozený a nenudil . Pěkný film na který se dá docela dobře koukat .(26.4.2015)

• - Natáčelo se v amerických státech Connecticut a Kalifornie a v anglickém hrabství Greater Manchester. (Terva)

• - Sissy Spacek dostala nabídku na roli Leah (Diane Keaton), ale odmítla ji. (Terva)