Lepší teď než nikdy

Lepšie teraz ako nikdy

And So It Goes

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2014, 94 min

Protivných dědků sršících sarkasmem nemám nikdy dost, samozřejmě na filmovém plátně, protože jinak mne spíše baví srážet je autem. A Douglas si svého Orena střihl tak zábavně, že mi nevadil ani provařený děj, ani sexuální vztah mezi vrásčitými lidmi a přežil jsem i to unylé barové zpívání. Trefných hlášek byl totiž dostatek a mně rozhodně nevadí nechat se jednou za čas zasypat hromadou štěstí.(14.9.2015)

• Pavlínka9

Ztráta v životě z člověka dokáže udělat neskutečně nabubřelého, zapšklého a nesympatického člověka, jako z postavy Michaela Douglase, která mi neskutečně sedla. K tomu s opačným přístupem Diane Keaton a je tu dvojice, u které je předem jasné, jak to dopadne ;) Není to komedie, je to život, není to romantické, je to realita..Miluji Diane Keaton jak se posledních několik let stylizuje do ženy, která nosí tyto velké "nafouklé" sukně často s velkými pásky :) Ohromně mi to k ní sedí :) Asi proto mě ten film zaujal :D Ale tím to haslo :D Nejlepší hláška z filmu: "A do háje. Máte ve vagíně hlavičku." :D(27.2.2015)

• kaylin

Klasická americká komedie průměrného ražení, kde nebýt skutečně skvělých herců, nejspíš ji snadno přehlédnete. Douglas je skvělý ve všech polohách, stejně tak i Keaton. Jen škoda, že je to celé takové prvoplánové a dostává to z vás emoce přesně tak, jak čekáte. Nebýt té srdcebolnosti, bylo by to určitě lepší.(13.11.2014)

Absolutně nenáročná komedie, u níž opravdu nevidím důvod, proč vlastně chodit do kina, když podobných filmů vznikají desítky ročně. Je vidět, že Reiner má řemeslo v malíku, protože nemá potřebu nijak exhibovat, ale rovnou diváka vtáhne do děje, představí nejdůležitější postavy, rozehraje velmi chatrnou a průhlednou zápletku a v tomto duchu pokračuje až do konce. Stopáž má naštěstí přiměřenou, takže vlastně nestihne nudit, i když je od počátku jasné, jakým směrem se všechno bude ubírat. Naštěstí nechybí v příběhu několik poměrně slušných vtipů a příjemných songů, které dotvářejí celkovou pohodovou atmosféru. Reiner ale moc dobře ví, jaký má trumf a využívá ho - Douglas i Keaton jsou výteční (i když se nemůžu ubránit dojmům, že Douglasovi protivní dědci ještě nesedí) a oba si role evidentně užívají, takže když je nejhůř, stačí se na ně dívat a divák se moc nenudí. Chemie mezi nimi funguje báječně a jejich vzájemné pnutí jim lze bez problémů věřit. Jinak toho opravdu And So It Goes moc nenabízí, na nic si ovšem ani nehraje. Prostě a jednoduše jde o žánrovou jednohubku, která poměrně funguje. Jen na ni brzy zapomenete. 60%(11.9.2014)

• Hapretor

Dost nudné a nevtipné. Při předpokladu, že tam hrál Douglas (i když jeho šarm a sex-appeal již vyprchal jak výpary toluenu) a D. Keaton (která přes vysoký věk vypadá svěže a atraktivně), bych očekával lepší, o mnoho lepší podívanou. S nějakými vtipy, ne trapnými scénami - s lepším scénářem, ne unylým odvyprávěním, a sarkasmus postavy Douglase nestál za nic. "Lepší už to nebude" a s tím spojený J. Nicholson vyhrává na celé čáře.(18.11.2014)

• - Sissy Spacek dostala nabídku na roli Leah (Diane Keaton), ale odmítla ji. (Terva)

• - Natáčelo se v amerických státech Connecticut a Kalifornie a v anglickém hrabství Greater Manchester. (Terva)