Reklama

Reklama

Tajné hrátky

Trailer 1

Rachel je matka v domácnosti frustrovaná svým středostavovským životem. Jelikož se nudí, rozhodne se zajít do striptérského baru, kde se setká s McKennou, krásnou striptérkou. Ve snaze "zachránit" ji si McKennu najme jako chůvu... Rachel je něco málo přes třicet a má všechno, o čem mladá žena sní – oddaného, úspěšného a hezkého manžela, překrásného syna, skvělý dům v Silver Lake v Los Angeles. Přesto je však nespokojená a nemůže si sama pomoct. Jen tak z nudy jednou zajde do striptérského baru, kde se seznámí s teprve devatenáctiletou striptérkou McKennou. Pravděpodobně ve snaze zachránit další zmařený mladý život, nabídne McKenně práci chůvy a nastěhuje si ji k sobě do domu. Od té chvíle se její rodinný život obrátí vzhůru nohama. Skvělé komediální drama oceněné za nejlepší režii (Jill Solowayová) na festivalu v Sundance. (Cinemax)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (45)

nunka 

všechny recenze uživatele

Nenapadny a dost nezavisle podany film, ktoremu najvacsiu reklamu spravil Tarantino, ked ho zaradil medzi svoje filmove potesenia roku 2013. Ironia v style Zufalych manzeliek, trochu inteligentnejsia, priamociarejsia a bez klise. Civilne herecke vykony a cele to posobi tak skutocne. Osobne mi Kathryn Hahn az tak herecky nereze, ale tu sa hodi, rovnako ako Josh Radnor, ktory sice hra stale toho isteho Teda z HIMYM, ale tu bol tiez na mieste. Nic narocne, skor prijemny tuctovy film na jeden vecer. ()

Rob Roy 

všechny recenze uživatele

Tarantinova TOP 10 (2013), cena za nejlepší režii na Sundance 2013 -- Koncept vykolejení manželského/partnerského života abnormálním elementem není nic nového, což vůbec nevadí, protože tohle bylo zvládnuto elegantně. Perfektní casting hlavních rolí, přirozené situace, jemný humor a zároveň bezchybné zprostředkování myšlenkových stavů postav povedenou režií mě nakoply tak, že v klimaxu filmu - pokerové scéně 20 minut před koncem, kde přestává všechna sranda - jsem byl připravenej střílet od boku plnou palbou. Škoda, že to Jill Soloway nedotáhla. Dokážu pochopit proč, ale tomuhle by slušel větší hardcore. Parádní debut a poslední dobou mi "ženy na režisérské stoliče" dělají velkou radost (letos ještě třeba učitelská nekompromisní A Teacher). Juno Temple do postele a Kathryn Hahn za manželku, obě top. P.S. Jestli tohle skončí dlouhodobě pod 60%, tak nad vámi lámu hůl. ()

Reklama

mat.ilda 

všechny recenze uživatele

Po klopotném začátku, který jsem si prostě musela protrpět, než přišel na scénu strip bar a s ním perfektní Juno Temple, aby mě zhypnotizovala masáží nohou tak, že v nějaký další čarovný zážitek bych se neodvažovala doufat, dokud skutečně nepřišel - jako omračující a opojné prolínání mužského a ženského světa, z kterého, musím přiznat, vyšli chlapi lépe (fantasticky vedený mužský casting), i tak to pro mě, jako jedinci ženského druhu, bylo přínosem, cítím se teď taková... mimořádná? A tak po dnešku nemám důvod pochybovat o existenci žen, jež jsou se svými prázdnými životy opravdu tak tragické, protože všechno ostatní je v tomto snímku zobrazeno maximálně realisticky... Jill Soloway do mě promítla svoje pocity a já je s radostí prožila a možná jsem bohatší o zkušenost, že někdy není od věci si doprostřed života hodit bombu, sice nadělá nevratné škody, zato dokáže probrat z letargie a otevřít možnosti pro změny. Líbilo se mi to, hodně... ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Film o tom, že kurva zůstane kurvou a nesympatická pička ve středním věku zůstane nesympatickou pičkou.Film, který je prakticky o ničem, který vám nedá žádný pocit, žádnou pořádnou zápletku ani nějakou výraznější pointu.Miluju nezávislé filmy z USA, ale tohle bylo tak mocinky moc nezávislý až mám pocit, že všichni tvůrci na něčem byli závislí.Ted Mosby na totálně vedlejší koleji a vlastně díky bohu za Radnora, který tuhle podprůměrnou komedii o ničem vytáhl na komedii o něčem, ale nevím o čem.Juno Temple fajn.50%. ()

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Lahůdka, po které jsem šla kvůli talentované Juno Temple a objevila Jill Soloway, úhlem pohledu hodně podobnou Nicole Holofcener, vypráví o mladičké zcela spokojené sexuální pracovnici zachraňované znuděnou altruistkou obklopenou kamarádkami, co taky pášou dobro ve velkém, zatímco by samy potřebovaly krizovou intervenci jak drbání. Sondička do krás pokrytectví jako víno a už teď se těším, kdy a co dalšího Jill Soloway vytáhne z klobouku. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

Související novinky

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

08.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino…

Reklama

Reklama