Epizoda 3 (S02E03) (epizoda)

Krimi / Drama

Velká Británie, 2014, 59 min

Super epizoda, ktera vygraduje skvele podanou drazbou. A i ta Poly me zacina zajimat. Jo a taky Royal Blood!(11.7.2019)

Jako fakt dobrý, geny se nezapřou i přes rozdílnou výchovu.(29.9.2016)

"Aunt Pol, when I was Michael's age I'd killed a hundred men and seen a thousand die. If you want to scare that kid away forever, carry on how you're going. If you want him to stay, let him come." ... Dějová linka tety Poly a jejího dlouho ztraceného synáčka Michaela je upřímně prozatím to nejlepší, co nám tento neobyčejně řemeslně dokonalý skvost doposud nabídl... úžasné!(3.7.2019)

Třetí epizoda mě přece jen dokázala pobavit, nábor nových pekařů byl skvělý a musím ocenit i to realisticky vypadající podříznutí. Nečekaně mě zaujala i dražba, kdybych věděl, jaký mají tyto záležitosti závěr, mohla by se z toho stát má oblíbená zábava.(18.9.2018)

Thomas Shellby sa rozhodne na dražbe kúpiť koňa, aby zvýšil svoje zisky z dostihov. Syn Polly sa stáva súčasťou firmy. Thomas čím ďalej tým viac rozmýšľa nad spôsobmi ako rozbehnúť seriózne podnikanie. Skvelá časť najmň vďaka záveru.(29.4.2018)