Tommy se pustí do podnikání se šéfem londýnského podsvětí Alfie Solomonsem. Pak se ale ukáže, že Solomons je dost nevypočitatelný, a to může Tommymu způsobit problémy. (Netflix)

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Aunt Pol, when I was Michael's age I'd killed a hundred men and seen a thousand die. If you want to scare that kid away forever, carry on how you're going. If you want him to stay, let him come." ... Dějová linka tety Poly a jejího dlouho ztraceného synáčka Michaela je upřímně prozatím to nejlepší, co nám tento neobyčejně řemeslně dokonalý skvost doposud nabídl... úžasné! ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Thomas Shellby sa rozhodne na dražbe kúpiť koňa, aby zvýšil svoje zisky z dostihov. Syn Polly sa stáva súčasťou firmy. Thomas čím ďalej tým viac rozmýšľa nad spôsobmi ako rozbehnúť seriózne podnikanie. Skvelá časť najmň vďaka záveru. ()

Kaka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ukecaná trojka bez výraznějších highlightů, snad jen vyjma posledních pár minut. Kromě zajímavé scény aukce a svěžího větru do plachet v podobě syna Pollyho, který má "smart eyes" a dobře zapadá do konceptu byznysu rodiny, tady není nic moc zapamatovánihodného. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Třetí epizoda mě přece jen dokázala pobavit, nábor nových pekařů byl skvělý a musím ocenit i to realisticky vypadající podříznutí. Nečekaně mě zaujala i dražba, kdybych věděl, jaký mají tyto záležitosti závěr, mohla by se z toho stát má oblíbená zábava. ()