Klub sráčů

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

• DaViD´82

V Klubu sráčů se lejno na hladině udrželo. Což se však o filmu jako celku nedá tvrdit ani ve značně pokročilém stavu podroušenosti. Je to tak mimo hranice vkusu (toho špatného, o dobrém raději ani nemluvě), až se stydím přiznat, že jsem to dokoukal dokonce. Mého konce. Naštěstí to je již drahně let a pomalu se blížím vysněnému stavu blaženého zapomnění, že něco takového opravdu mohlo vůbec kdy vzniknout.(15.4.2008)

Je mi zcela jasné, proč se tento film spoustě lidí nelíbí. Asi je potřeba nadhledu, o čemž vím, že spousta lidí nemá. Tento film je naprosto úchylný, slizký, nechutný, ale taky úžasně bavící pokud víte, jak ho máte brát. Za sebe říkám, že po hudební stránce jsem se perfektně bavil na pět hvězdiček, po stránce herecké sice spíše na tři až čtyři, ale osobně ten film také hodnotím podle toho, jak mě oslovil v době, kdy jsem se na něj poprvé koukal a tehdy se ve mně nějak zakotvil a to zůstalo. Můžu ho vidět kdykoli a i když vidím nějaké nedostatky, tak vím, že to je nechutná sranda s dobrou hudbou, která mě baví.(30.9.2013)

• Pblashshs

Ono tu moc o čem přemýšlet není, je to zkrátka odpad nad odpady, ale s přihlédnutím k tomu, jak geniální (nedokážu to pochopit dnes a nedokážu to velmi pravděpodobně nikdy) nám tento film kdysi připadal se slituji a jednu hvězdičku tam plácnu, i když se mi při klikání na ni třesou ruce a potím se. Ano, tento film je děsivý. Děsivě tupý, ale jak zpívá kapela Holki "vzpomínky zůstanou v srdci mým"(18.11.2013)

Festival trapáren a nechuťáren ovšem viděl sem to pokaždé sťatej jak zákon káže a tak sem se pobavil:-) Rozhodně lepší jak česky blbosti s Kokotkem a Pádlem.(22.11.2013)

Tenhle film jasně rozděluje. Víte, já vidím dva druhy humoru. První vás láká do sofistikované zápletky, kdy ze zdánlivě ani trochu vtipné situace vznikne inteligentním způsobem vtip. Druhý typ humoru je o prdění, sexu a blití. Tohle je ten druhej typ. Totální úchyláckej nářez v čele s Rhysem "Bulvou" Ifansem, ženskou co hraje chlapa a "Ibicou" na pozadí vás nenechá v klidu... Pokud samozřejmě nedáváte přednost klidnému večeru u krbu, s otevřeným portským a sebranými spisy Williama Shakespeara na stolku. Tenhle druh humoru se líbí jen někomu, a jsem rád že v tom nejsem sám. 80%(31.12.2013)

• BubbleGum

Lituju každýho, kdo tomuhle dal i jenom jednu jedinou hvězdičku, protože to může dát jedině někdo naprosto bez vkusu a smyslu pro humor - asi leda s extrémně silným žaludkem, ale to taky není nic moc záviděníhodnýho. Tomuhle bych zakázala dát žánr "komedie", protože tam nebylo nic vtipnýho, a jako by se to ani nesnažilo. Jenom bejt co nejnechutnější a nejtrapnější. Pro to by měl bejt extra žánr! Fuj, už nikdy nechci vidět nic podobnýho.(10.3.2014)

Absolutní pecka a komu se to nelíbí, ať si naleje vodku do očí .......(16.3.2014)

Musím uznat, že je to pořádná nechuťárna, některé scény stojí fakt za to, ale upřímně hodnotím to z pohledu, když jsem to poprvé viděla a to mi bylo 15. Jako puberťačce se mi to i přes některé velice kritické scény líbilo.(4.4.2014)

• woodenapple

Tenhle film jsem viděla v pubertě a v tu dobu mi připadal jako nesmírně vtipná krávovina. Dneska je to už jen krávovina, ale ta nostalgie, kdy jsem se tomu pořád smála a do dneška si pamatuju tu jejich ústřední "písničku" (Já bych *ukal, až bych pukal - Kozy, vozy!) mě nutí dát aspoň ty dvě hvězdy :)(14.6.2014)

• KristKrist

Na tohle "dílo" jsem se nedívala dobrovolně,spolužáci to pustili ve škole a musím napsat,že tohle je jedna z největších kravin,co jsem kdy viděla. Proč tohle vůbec někdo někdy natočil? Dle mého názoru se u toho můžou pobavit jen prázdné mozky bez filmového vkusu. Vím,lidé nechtějí žádné velké umění a chtějí se hlavně bavit,ale tohle bylo nechutné,nikoli vtipné. Odpad to zcela vystihuje.(20.6.2014)

• zuzulend

Tento film bych si asi nikdy sama od sebe nepustila, ale jelikož jsem byla donucena se na něho dívat nedá mi to než ho okomentovat. Viděla jsem Blbý a blbější a nejsem si úplně jistá, ale myslím, že jsem dala plný počet hvězd, protože je to také docela velká blbost, ale vtipná blbost. A já opravdu nejsem nějak náročný divák, ale větší kravinu jsem snad nikdy neviděla. Ani jedna minuta z toho filmu není vtipná, ale nechutná a trapná..Tohle není ani na ODPAD!(20.6.2014)

• Elen16

Hnědý biologický materiál. Píši to nerada, ale tak to prostě je. Horší film se asi bude těžko hledat. Neznám nic, co by tento filmový zážitek předčilo.(6.7.2014)

• Esty

Tak nechutný film s tak nechutnými postavami snad nikdo vymyslet nemohl, ale když jsem viděla tenhle film, tak už vím, že někdo to vymyslet musel. Je to přihlouplý film a hlavních postav vám spíš je líto, než aby se staly vašimi oblíbenými. On totiž Kevin a Perry nezískají ani moc sympatií ve filmu natož, aby si je získali od vás. Klub sráčů je hodně debilně vtipný film , ne vtipný...Doporučuju se na to podívat, jen v případě, že se nemáte chuť dívat na chytré filmy. A dávala bych si pozor, mám pocit, že tento film výraz ubývá na inteligenci.(3.9.2014)

Rozporuplný film, kde jsou lidi schopni udělit nula bodou a stejně tak jej vynést do výšin. V tomto případě se budu blížit k té druhé skupince, protože takhle originálně ujetou komedii asi jen tak znovu neuvidíme. Perfektní hudba, skvělí herci (samozřejmě každý ví, že Perryho hraje Kathy Burke), originální hlášky (Maminka vás volá, hoši. Spěchejte, je to pěkně vostrá svině), no prostě 8/10 jak nic a možná by se dalo i přitlačit. Jediný co mě na tomhle filmu pokaždé štve je scéna s uhrama, tu doopravdy nemusím. Asi jsem málo HC. Každopádně za takhle svoje vysoké hodnocení se nestydím, protože já nejsem žádnej tvůj votrok a můžu si hodnotit jak chci :)(28.9.2014)

• Peddro

Chápu, že někomu tento druh komedie bez větší hloubky sedí, ale mně to nic neříká. Navíc scéna s akné před zrcadlem a Paul Bulva jsou vyloženě nechutné.(23.12.2014)

Super hudba, pěkný kočky a britskej humor smíchanej s hovnama a blitkama. Šlemíno, Prcašo nastupovat.(1.1.2015)

Nelze tady očekávat, nějaký filmový zážitek z promyšleného scénáře atd. Je to crazy komedie, kterou nesnášíte nebo milujete, já patřím do té druhé kategorie. Když jsem film viděl poprvé musel jsem ho druhý den pouštět znovu, protože tolik vydařených hlášek má málokterá ujetá komedie a i když nejsem příznivcem dabingu, tak tady stojí zato vidět dabovanou verzi. Kdyby nebylo některých slabších míst, tak dávám 110%, alespoň v dané kategorii. Dj Bulva (Rhys Ifans) je fenomenální.(20.1.2015)

Tak to hodnocení je rozporuplné jako ten film. Buď to vypnete po prvních 5ti minutách, nebo si to zamilujete (ani nechápete jak). Já patřím do té druhé skupiny. Zoufalost dvou hlavních hrdinů je epická. Celý film je groteskou a parodií na nejzoufalejší lidské období (puberta) a je to dotažené do dokonalosti. No celkově se jedná o kultovní komedii, kterou zná a uznává nejedna vysokoškolská kolej. :))) je to taková "noc v roxberry" anglicku... :)))(23.2.2015)

Celkem vtipná, místy nechutná komedie s opravdu SUPER SOUNDRACKEM ! Celkem bych neočekával extra dílo, jenom humor ;)(28.2.2015)

• Kokotek230mm

Pubertální sračka pro pubertální sračky.(2.3.2015)

Neskutečnej skvost... úlet... nostalgie... totální bombice(23.4.2015)