Kikyo

Koukám, že původně jsem dala jen 3 hvězdy. Musela jsem to změnit na 4, protože k tomuhle snímku se pořád ráda vracím. S odstupem času ho umím docenit víc a víc, jak někdo psal, zraje to jak víno. Možná je to tím, že jsem tenhle film poprvý viděla na střední a tak to má pro mě lehce nostalgický nádech. ()

oskiii

Dnes už tak trochu legendární komedie, plná šílených hlášek a scének. A k tomu všemu špičkový soundtrack. Prostě, nemůžu z nostalgie jinak 5* ()

Rob81

Tvůrci, potažmo i protagonisté podobných dílek asi rudé koberce na předávání Oscarů neprošlapou, ale o to minimálně v tomto případě vážně nejde. Pro mnoho diváků nudná a místy nechutná podívaná o dovolené dvou exotů toužících proslavit se na DJském poli na slunné Ibize. Pro mě celkem svižná a místy opravdu zábavná podívaná se skvělou „beach music“ gradující při hlavními hrdiny vysněné návštěvě hudebního klubu Amnesia v srdci Ibizy. Nutno podotknout, že jeden z mužských hlavních hrdinů Perry je ve skutečnosti žena(Kathy Burke), přičemž pro neznalého může toto zjištění při závěrečných titulcích vyvolat menší šok! :) Mnohé tato „crazy“ komedie“ nenadchne, ale snad ani neurazí. ()

Dinoo odpad!

Dosť dosť dosť zlé ! Také zlé ,že to už asi horšie byť nemôže jeden z tých najnechutnejších filmov vôbec. Jedna nechutná scéna strieda ďalšiu. Otras pozerať sa nato ! ()

___Tuco

Až po delší době mi teprve došlo, že gagy napsal a kevina hrál Harry Enfield, jeden z komiků jež v součastnosti řádí na BBC1, (dvojice Harry and Paul!!!), heuréka, tak proto to bylo tak neuvěřitelně zábavné :)))). ()

BigFuck

Tenhle film mě znechutil mnohem víc, než třeba takovej Cannibal Holocaust. Lidi co tohle vymysleli a natočili jsou asi pěkný sráči. Jedinou hvězdičku dávám pro pěknej text písničky dvou hlavních úchyláků (,,já bych šukal až bych pukal''). A navíc je tenhle film totální sračka. ()

tmx

Po pravdě řečeno, film nic moc. Jde o třeskutě trapný film a to ho činí až vtipným. Tragéd a Zrzavej chlup by měli ode mě jednu hvězdičku, řekněme 25%. Jenže další hvězdičku musím dát za úžasnou atmosféru Ibizy a tamních klubů (nebo spíš jen té Amnesie) a další dvě za výtečný soundtrack vybraný geniálním Judge Julesem. Takže: "Follow Me... To the Edge..." :) ()

Scott4 odpad!

Sračka,sračka a ještě jednou sračka!!! Pokud vám přijdou vtipné ty nejhloupější,nejprimitivnější a nejdebilnější scény a hlášky tak směle do toho! ()

kuchtajz

Možná to ostatnim přijde jako ten nejnechutnější film,ale mě osobně přišla nechutná jen scéna s "beďárama".Jinak hlášky z tohohle filmu provází celej můj život a ta hudba je neskutečně mňamooozní. "Já bych *ukal,až bych pukal" :-) ()

Wlashack

Samozřejmě, že koukat na tento film stejně krtickým okem jako na jiné by mělo za následek okamžitý odpad. Pokud ho ale berete jako oddychvou kravinu,máte silný žaludek a vypnete mozek, vcelku se pobavíte. Film je sice místy opravdu nechutný, ale už jen xichty hlavních rolí vás donutí k smíchu, stejně jako jejich grimasy na rodiče a blbost. Jedna hvězda za obličeje, druhá za hudbu, třetí za salvy smíchu při prvním shédnutí a čtvrtá za to, že se mi to líbilo více než trapné Prcičky, ikdyž je to trapné úplně stejně, ne-li ještě víc. ()

majklfly

Dobře přiznávám se a moc toho lituji. Podíval jsem se na něj a podle zvyku ho i dokoukal. Ba co víc si dovolím, dát tomu onu hvězdičku za scénu s hovnem, páč u té jsem se dost zakřenil. Ale už nikdy! Bože! To režíroval Ed Bye? Já tomu filmu dám snad ještě jednu šanci. Někde se musela stát chyba... ()

BillyBob

Divím se, že tahle sračka má ještě tak dobrý hodnocení, protože tohle se skutečně nedalo. Tohle je totiž možná nejhorší film jakej sem kdy viděl a to nepřeháním. Jedna debilní scéna za druhou a já se divím, že sem se na to dodíval dokonce. No uznejte, když dospělá ženská hraje nadrženýho puberťáka, tak je to prostě velkej průser................Už nikdy více takovou blbost jako tohle. ()

senoritar odpad!

Jeden z nejhorších filmů, jaké jsem kdy viděla. Musela jsem si to pouštět několikrát, než jsem to dokázala dokouka t až do konce. Otřešný příběh a špatné herecké výkony jen podtrhují hrozný dojem z filmu. Už nikdy více. ()

kokoschka odpad!

Kdyby tu bylo něco horšího než odpad, tak u tohodle filmu neváhám ani minutu. Opravdu hroznej film o hrozné kultuře s odporným hudebním doprovodem. MEGASHIT!!! ()