loki_Pn

Skvely český dabing. Kultové hlášky. Ak má človek aspoň štipku nadhľadu, určite sa na tom dá pobaviť a ak mu ten humor sadne, alebo to pozera pod vplyvom "niečoho" tak sa pri tom môže skutočne neskutočne nasmiať. Proste odpad to určite nie je. ()

Perchta6

Vydržela jsem přes půlku, ale vážně, byl to děs... Pořád jsem čekala, že se NĚCO stane... Nestalo, jen jsem byla "naprdlá", protože snad dokážu svůj volný čas strávit jinak, než sledovat "stupiďárny"??!! ()

KateVonTee odpad!

Nejhorší film co jsem kdy v životě viděla a myslím že to snad už nic nepřekoná svojí blbostí a nechutností.Tohle by měli vzít,všechny kopie spálit,smazat z počítačů a internetů,prostě vyhladit z povrchu zemského.Naprostá zbytečnost. ()

Forum.

Rádoby intelektuálové na téhle stránce si po zhlédnutí říkají "ó bože, jenž jsi na nebesích , seslal jsi nám skvělou teen komedii buď věčný ó pane" . Ale potom dochází v tomhle romantickém příběhu k zvratu. Zapnou si své zánovní kompjůtry a plni očekávání a radosti nastartují zpomalené explorery aby mohli ohodnotit onu komediální operu . Co to ? Co to ? To hodnocení , ty komentáře ! V jejich hlavách nastává ono osudové dilema..... Dát hodnocení podle svého rozhodnutí ? Nebo si dál hrát na otcovsky vážného kritika z řad intelektuálů vlastnících diplom z Cambridge ? A teď bych poprosil všechny přítomné zde v sále aby pootočili svou něžnou tváří a pohlédli na tabulku " Hodnocení uživatelů " . Takže asi tak. K filmu bych dodal , že jsem ho poprvé viděl když mi bylo 12 a byl to pro mě krásný zážitek. S odstupem času ten pocit něčeho nového slábne, ale vždycky si na to najdu chvilku. 90% ()

jokino

Obvykle takéto filmy nemusím, no tento ma (síce svojou totálnou blbosťou, absolútnou rozmaznanosťou a nevychovanosťou dospievajúceho spratka), ale zaujal.. ()

BisiJoker

Něco na tom bude že pár opravdu debilních hlášek člověka pobaví.Je to jediná komedie prakticky založená na hláškách která mě opravdu bavila. ()

SimonSomin

Nechápu komentáře některých uživatelů, ve kterých je uvedeno, jak je film hrozný a nechutný. Já ale tvrdím, že svůj žánr splnil dobře. Děj má hlavu a patu (narozdíl od mnoha filmů, které zde na ČSFD mají mnohem lepší hodnocení) a některé scény mi připadají docela vtipné. Jen to chce trochu toho nadhledu. Spíš mi přijdou nechutné takové ty pseudoumělecké filmy, ve kterých nikdo neví co, kde, kdy a hlavně proč. Tento příběh je jednodušší a je vhodný pro skupinku lidí, ve které jednotlivý členové NENOSÍ s sebou brýle s tlustými obroučkami (ačkoliv nemají žádné dioptrie), klobouk, slovník cizích slov, deset vstupenek na divadla Davida Drábka, třicet knih (které pak čtou na veřejnosti) a také pro členy, kteří NEPOUŽÍVAJÍ následující slova: ZAJÍMAVÝ, LASKOMINA, NICMÉNĚ a PROVINČNÍ. ()

Jirda_J odpad!

Jak tento film mohl vůbec vyjít na slunce, to mi hlava nebere. Nikdy snad nikdy jsem neviděl nic horšího, vulgárnějšího a tak nechutného. Režisér Ed Bye, který režíroval také RED DWARF by se za tento film měl opravdu velmi stydět. Zde se člověk i zamýšlí nad tím, zda se tato "úchylárna" vůbec dá nazývat filmem. Nemohu dát ani jednu hvězdičku, ačkoli mě film velmi zhnusil a málem jsem neudržel snídani, i přesto že jsem film zhlédl odpoledne :D ()

ShortyIC

2 vymletý nadržanci sa vyberú na Ibizu aby si konečne zašukali... čo viac dodať? No nebudem klamať, pár krát som sa zasmial a to je hlavné. ()

Prochy84

Opravdu výborné hlášky připomínající Blbý a blbější, Žhavé výstřely nebo Bláznivou střelu jsou v druhé půlce zastíněny množstvím hloupých pokusů o vtip. Hodně nevyrovnaná komedie, kdy hluchá a tupá místa jsou střídány opravdu brutálním humorem. Jako uhozená komedie čtyři hvězdy, o nějakém umění nebo filmařské profesi si můžou ale tvůrci nechat zdát. ()

chrchel odpad!

Několikrát jsem o tom slyšel ve škole mezi kamarády (i když snad ještě na základce), nicméně jsem se tomuto zázraku úspěšně vyhýbal až dokud mě jedna z expřítelkyň nepřemluvila. Přeju si, aby se to nestalo. Nikdy. Největší p**ovina, jakou jsem kdy viděl. Ten film je trapárna od začátku do konce, nevím ani jestli jsem se vůbec za celou dobu zasmál, spíš jsem jen udiveně a znechuceně valil oči. Div že jsem je nevyvalil. ()

tonton78 odpad!

až příště pustím nějaký ten groš na mentálně zaostalé a těžce retardované, tak budu vědět kam moje penízky odešly...přímo do produkce takovýchto filmů. tedy přesně tam kam měly dorazit, zaostalým a retardovaným.... ()

Legabri21

Ujetá komedie, která si získala srdce mnoha diváků, zejména těch v ranné pubertě. Má svůj nezaměnitelný humor a styl, který může být pro někoho přitažlivý, zatímco ostatní ho mohou považovat za příliš hloupý nebo hrubý. Vzpomínky na společné sledování s přáteli často přidávají na hodnotě tohoto filmu. Ačkoliv názory se mohou různit, Klub sráčů zůstává ikonou svého žánru a pro mnohé znamená milou nostalgii. ()

maxcold

Viděl jsem to poprvé asi před 12 lety a pouštěli jsme si to s kámošema pořád dokola. Skvělá hudba ATB, Tiesto, Chicane, Underworld nebo typická Ayla. Je to prdlá komedie a i dneska si ji aspoň jednou za rok pustím. Nic hnusnějšího jste neviděli? Já ano, třeba Stmívání nebo Hostitele (bohužel). Když někdo nerozezná trance od techna, tak by neměl o hudbě vůbec psát a šup pustit šlágr. ()

zdenzo

Stejny suplik jako prvni Účetní nebo série Austina Powerse - film je tak silne dementne humorny az je, ejhle, skvele sebeironicky. Avsak musi byt bran s nadsazkou. Je nutne vzit v potaz skutecnost, ze v dobe kdy byl natocen se jednalo o slusnou ironii dospivajicich mladezniku ("Ve kterem regalu je punk?... V hajzlu?") samozrejme dnes vypada snimek jako dementdokument z marťanské National Geografic TV, ale pro nas tehdejsi stredoskolaky to byla nadsazka o sile panaku DJe Bulvy :) ()

Kytarka

Super! Hukot! Vodlét! Když se to vezme kolem a kolem, Klub sráčů je v podstatě hovadina o ničem, nicméně její geniální překlad a legendární hlášky vstoupily do dějin minimálně v rámci úzkých, žánrově zaměřených skupinek. Limonádička o pubescentních chlapcích, jejichž největším přáním je neustálý přísun žhavého sexu a kteří se toho snaží docílit různými způsoby. Tohle je jeden z filmů, který bych se svými rodiči určitě vidět nechtěla, ale který jsem viděla minimálně padesátkrát a pořád mě baví :) ()