mlock

Prostě super úlet, u kterýho uchcávam smíchy. Zrzavej chlup a tragéd a jejich novej nejlepší kámoš Paul Bulva, holky jejich snů a k tomu celej film šlape super muzika. Kultovní film se spoustou nezapomenutelnejch hlášek. Ofšem nic pro intoše, kteří jsou pohoršeni "nechutnými" scénami a věřim že někteří, i když se u toho taky smějou, tady to nepřiznají, aby neutrpěla jejich image filmového kritika. ()

MrWowker odpad!

Hrůza, děs, běs. Nechápu, že jsem si to na doporučení ostatních pustil. Pouštěl jsem si to 3x a ani jednou jsem to nemohl dokoukat do konce ... nuda ... Teenegery hrajou snad čtyřicátníci ! ()

Zackk

za střízliva nepochopitelná hrůza, ale za zhulena neskutečná prdel! :D přesně pro to byl i film natočen, a tudíž si zaslouží nejlepší hodnocení! ()

AltairAhad

Nikdy bych nevěřila, že se dokážu takové kravině smát, ale ano dokážu. Prostě neznám člověka, který by Klub sráčů neviděl, já ho shlédla už jen z důvodu, že je to starší odvětví hudby, kterou poslouchám a mixy z Ibizy, kde sídlí legendární a nejlepší klub na světě Amnesia, prostě na jeden večer je to vážně dobrý film na zahrání nudy. ()

cipokomon

Skvělá parodie na všechny teenage-loosers Hollywooďáky. Škoda, že někteří komentující se nedokáží "povznést" a hodnotí to vážně jako by šlo o dramokrimopsycho-veledílo. Ten film je ve svém šuplíku jeden z nejlepších. ()

chicotomas

Teenager komedie o DJ Paulu Bulvovi a dohromady 4 looserech (2 holky, 2 kluci), to je "téměř" kult! Hahaha.... Film jsem viděl 2x, pokaždé v opilosti. Poprvé jsem byl opilý víc, tak jsem si ho i víc užil... Bez alkoholu bych to asi nedal. ()

ElPajo

Film mojí puberty, kdo neviděl Klub Sráčů a Pár Pařmenů a nedokázal citovat celý dlouhý pasáže, byl totální loser. Když se nyní zpětně na tuhle koninu dívam, je mi úplně jasný, co moje pubertální já na tomhle filmu tolik bavilo, a proč to rodičům přišlo tak neskonale dementní... ()

Caesius S.

Tento film alespoň v mých očích uvedl éru elektronické hudby a hlavně "dýdžejingu". V dobách jeho největší slávy jsem se totiž nacházel v předpubertálním a pubertálním věku a dopad byl tedy poměrně velký. ()

Paulo.cz

Dřív když jsem se na tento „film“ díval tak jsem se pobavil a pak opakoval hlášky z filmu. Ale teď na to mám jinačí pohled a musím říct, že když si to pouštím zpětně, tak to není vtipné. Ano některé scénky jsou třeba nechutné, ale to se dá skousnout, no ale ono jich je nadmíru hodně a to už je humus. Pokud to budu brát puberťáckým vkusem, tak musím dát za čtyři hvězdy, ale já se za puberťáka nepovažuji a mám jinačí vkus tak musím dát jen jednu. Nechci dát zrovna odpad, je to film, který se dá dodívat do konce. 26% Dodatek: Prvně jsem myslel, že se jdu dívat na Klub rváčů, ale to jsem hned pochopil, že to není ono. ()

Methew

Počas mojej puberty bola toto moja relatívne obľúbená komédia, na ktorej som sa vážne teda nasmial. "Já bych šukal až bych kukal" :D Proste takúto puberťácku komédiu o tom, ako mladým stúpajú hormóny si puberťák užije.... Teraz už nič moc, preto také plovičaté hodnotenie 55%.. ()

Jokerr

Až po třetím pokusu jsem to zvládl dokoukat. Hvězdička jenom za songy a tu scénku v moři s tím velkým cepem jako ruka gorily :D. ()

Majxi odpad!

Nerad dávám filmu hodnocení ODPAD ale v tomto případě se nedalo jinak... Pro mě je to kravina na Entou... Vůbec nic mě na filmu nezaujalo, ani jediná scéna. Film jsem sice dokoukal do konce ale spíš jsem se těšil na konec, než na další scénu... ()

Peddro odpad!

Chápu, že někomu tento druh komedie bez větší hloubky sedí, ale mně to nic neříká. Navíc scéna s akné před zrcadlem a Paul Bulva jsou vyloženě nechutné. ()

ssarka

hvězdičku dávám za to,že mě toto něco hodně pobavilo v pubertě...:D taky si myslím,že to je cílová skupina tohoto...nikdo jiný než puberták,kterej má změněný vnímání reality to totiž nedá ()

Anette3

Nechutné, nudné, žádná pointa, žádné vtipy.. ale viděla jsem horší, tak ať hodnotím spravedlivě...Ze soucitu dávám 1* ()

jenspifa

Tak pozor, kdo nezná nepochopí. Paul Bulva, na konci bulva :D komu bylo v tý době kolem 16ti a nechal si ujít tuhle supr ulítlou komedii tak je neznalec! kultovní hlášky, sarkasmus a natvrdlost je pro Brity samosřejmost, ale tady, nechutností a dementností předčili kdeco. Nechápu místní hodnocení, jde vidět, že tu komentují jen holky, nebo mláďata, ale nic ve zlém :) ()

Davule

Film, který nelze hodnotit standardními kritérii. Pro mě má neocenitelné kouzlo a vrací mě zpět do studentských let, kdy jsme tenhle film s kamarádem sjížděli celkem často. Plus navíc český dabing je pekelně ďábelský :) - "Pěkná banda čuráků!" - "Jo, to sme." ()