aquiver

Vyčpělé blbnutí. Vlastně to nikdy nebyl kvalitní film. Není to nevkusný kousek, ale přeceňovaný velmi... 55 % ()

ThomasCrown

Objektívne je film za štyri a pol, je v ňom za priehršť vtipov, no maximálne hodnotenie dávam za prvých desať minút, kedy Les Charlots sypú jednu scénu za druhou, pri ktorých som sa nedokázal prestať smiať. Nič vtipnejšie som nikde nevidel. ()

filipvrbik

Blázni ze stadionu byli prostě povedenější - tady to je pořád dokola na téma krademe v supermarketu, lehké zklamání, protože Les Charlots mají rozhodně na víc, jak předvedli v jiných filmech...60% ()

Garch

Les Charlots ve zdaleka nejlepší z bláznivých "bažantovských" komedií. Prakticky nesrovnatelné s těmi nablblými groteskami. Válcování drobných obchodníků hypermarkety se stalo realitou i u nás, takže, i po několika desetiletích, zůstává scéna se čtením pošty aktuální. Francouzský živnostník se jen tak nevzdá a za pomoci nápaditých mladíků vyrazí do protiútoku: ("A tohle se může?" To se dokonce musí!") ......PS 2021 musí se zvednout na plný počet - chytrých komedií je málo :) ()

(Z)denny

Čtveřice mladíků z Les Charlots se zase jednou rozjela. Tentokrát se svým osobitým přístupem snaží zachránit od existenčního krachu svého oblíbeného majitele koloniálu pana Emila. Dokážou ho ubránit proti praktikám žraloků ze supermarketu? ()

bolan

Neustále jsem nutil maminku aby mi vzala do kina na tento film a byli jsme na něm asi 20x a já furt chtěl do kina na Velký bazar a Blázny ze stadionu. Absolutní špička mého filmového žebříčku v mých 5-ti letech. ()

Ole92

Podle mého názoru nejlepší film z dílny skupiny Les Charlots u kterého se válím smíchy od začátku do konce a tento film mě jen tak neomrzí. Pro mě legendární filmová scéna s ukázkou bytu a originálním vytápěním podlahy. Klobouk dolů. ()

Stocki

Pro mě naprosto srdcová záležitost, tenhle film znám od dětství a od té doby jsem ho viděl tak nejméně 40× krát. Absolutně nejlepší film s touto partičkou a skvělý příběh o jednom malém koloniálu a jednom velkém megahypermarketu. První dvě třetiny jsou naprosto dokonale nacpány gagama. Závěr přeci jen trošičku pokulhává, ale i tak je to stále zábavné. Velkým plus je vynikající český dabing, který se vázně povedl a Bůh nás ochraňuj aby nikdy nikoho nenapadlo tento snímek předabovat. ()

IvcaSammet

Velký bazar je další skvělou francouzskou komedií, jejíž humor je sice úplně praštěný, ale opravdu vtipný. Už od první minuty jdou za sebou jedna vtipnější scéna než druhá. Tento film má ale bohužel jednu velkou chybu - scény se často opakují a některé jsou ještě navíc až přemrštěně dlouhé. Samozřejmě, že scény s vykrádáním obchodu byly opravdu vtipné, ale celkově jich bylo prostě moc. Stejně jako scén s motorkama. Tyto scény byly až příliš dlouhé na to, aby opravdu vyzněly tak, jak měly, a navíc byly tak časté, že už jsem se ke konci jen občas usmála. Velký bazar je skvělá komedie, ale pět hvězdiček ode mě prostě dostat nemůže. ()

Kvítek

Velký bazar byl pojem už v dobách mého dětství a zub času mu neubral nic z jeho jedinečnosti. Fungoval jako zlepšovák nálady, funguje doposud. Tahle potrhlá čtverka mě nikdy nepřestane bavit a i po stopadesáté se budu smát vychytanému rituálu buzení, obřím budíkům, tlačenici v autobuse, pozdním příchodům do rachoty, sedánku na koberečku se šéfem a ostatním legendárním kejklím francouzských mániček. Kdo zná a má rád, určitě mi rozumí. Další legenda, která se nesmazatelně vryla do mého filmového srdce. ()

zdeny99

Podle mě je Velký bazar jeden z nejslabších filmů Les Charlots. Nepůsobí mi ten film jako celek, nýbrž jako skládačka různých eskapád... Taková stavebnice mluvících grotesek, ze kterých samozřejmě vynikají ty z otevřeného obchoďáku. V tomto filmu by měli brát securiťáci inspiraci, jak na zloděje. :D [6197. hodnocení, 225. komentář, 82%, 884. nejlepší film] ()

pipapa

Prvních 60minut téměř geniální humor, nezávadný i pro děti a v dobrém tempu - ze spousty skvělých gagů jen těžko vybrat ten nej - mě opravdu odrovnalo "topení v podlaze". Posledních ca.20minut kvalitního humoru kvapem ubývá, ale pár zábavných hlášek a momentů se tu najde.  Zejména za první ca. hodinu nabitou kvalitní zábavou neváhám hodnotit poměrně vysoko. ()

gombarix

Vedle Bažantů (1971) nejlepší Les Charlots. Už jen úvodní vstávání je naprosto dokonalé a ilustrační scénka k Jean-Guyho návrhu dostat se do prodejny na střeše náklaďáku mě rozsekala i naposedmé :)) Netypická je účast slavnějších kolegů - Galabru, Serrault - kterým to ale nejlépe klape ve scénách mezi sebou, odlišnost jejich a bažantího stylu je přece jen zjevná. ()

Amplifier

Podle mě jedna z nejlepších francozkých komedií 4blaznivý kluci a nový obchodní dům spoustu vtipných scén jasná volba *****(5) ()