Nix

Naprosto ulítlá komedie, takové pošuky jsem dlouho neviděl, od začátku si připravte bránici a pokud smích léčí, po tomto filmu jsem se stal nesmrtelný. Tohle je kult komedií a všem to doporučuji. ()

m0lL!sS

Le Grand bazar, neboli Velký bazar, moje nejoblíbenější komedie, ke které se budu vždy s velkou láskou vracet. Francouzský cit pro komediální žánry je prostě neskutečný, nemyslíte? Ať už se jedná o Četníka ze Saint Tropez, zmíněný Velký bazar, popřípadě Mikulášovy patálie jako ukázka novodobé francouzské tvorby. Celý příběh je úžasně vyvážený, všechny postavy působí velmi vtipně (ale přeci jen jsem si mezi čtyřmi výtečníky našel svého oblíbence - Jeana v podání Jeana Sarruse), prostředí obchodu s potraviny je také dosti neobvyklé a k tomu všemu perla za perlou, vtip za vtipem. Film působí jako balzám na duši a vždy mi zaručeně zvedne náladu. ()

Duke90

Nejzábavnější ze všech bažantích komedií! Tolik gagů protkaných geniálními střihy se jen tak nevidí. Kdo by to byl do kluků francouzských řekl, že dovedou natolik rafinovaným způsobem obrátit celý supermarket vzhůru nohama. Ale to už jsou prostě Les Charlots, kteří se před ničím nezastaví, dokud neztropí ty nejbláznivější kousky. Když dnes vidím, jak to chodí v prostorách naší přecpané Šantovky, upřímně bych si přál pozvat chlapce na další akci, aby byl skutečný důvod tam bezcílně trávit celé dny... ()

Hudino

Niekedy, keď navštívim samoobsluhu, premýšľam, akým krásnym miestom by bol svet, keby sme všetci žili vo francúzskej komédii 70. rokov. ()

MFloyd

Bláznivá komedie, která však poztrácí jasný, nebo pochopitelný děj, kterého bych se mohl chytit. Začátek, který mi přijde, že nemá vlastně žádný smysl pro budoucí "zvrat", je prostě o tom "koukejte jak blbnou!". Ten zvrat, u kterého jsem si říkal, že teď přijde ta hlavní dějová linka, funguje chvíli. Jasně otevře se supermarket a malý obchodníci jsou nahraní. Otevírá se tu konkurenční souboj. Jenže ono se to zase změní v něco, kde chvíli jezdí na motorkách, pobíhají po supermarketu atd... Jako kdyby si scénárista po půl hodině řekl, sakra, my se vzdálili myšlence filmu, tak zpátky a zase pozorujeme nějaký vývoj, aby následně zase "odjeli" úplně mimo a vy jenom koukáte a nechápete. Jak na začátku píši, je to bláznivá komedie, takže dává smysl, že to občas smysl nedává :) ale tady jsem se nějak nedokázal bavit krom pár výjimek. ()

Shitonit

Opět klasika, čuměli jsme na to jako malý haranti, a hýkáme smíchy i po letech. Jednoduchej nonstop humornej nářez, kterej prostě fungovat musí. Tebe to neba ? No tak to jsi koko.r.t :-) ()

Renie42

Bažanti, to byla klasa, tenhle film byl první, co jsem s nima viděla a moc se mi líbil. I když to je přes třicet let starý, zdá se mi to, jako by to bylo natočený nedávno. Tuhle partičku zbožňuju i v dalších jejich filmech. ()

macetoma

Pro mne nejlepší film Les Charlots. Jako malý jsem to hltal. No bylo to v době, kdy u nás obchoďáky nebyly a já obdivoval jejich záškodnické akce v supermarketu a další úleťárny. Dávám 5 hvězd. ()

M4h0n3

Nemůžu si pomoct, ale u takovéhle bláznivé komedie s Les Charlots se vždy řežu smíchy. Komedie sedmdesátých let s takovouhle povedenou partou bláznivých herců mi přijde mnohem vtipnější než komedie dnešní doby. Já dávám 5 hvězdiček, protože komedií jako je tahle je opravdu málo. ()

offlineman

Fantastický film, člověk se nasměje dosyta! Když Bažanti jedou zkraje filmu autobusem, pokaždé mi to připomene dávné cestování na trase Tišnov-Kuřim-Brno a zpět! :-) :-) :-) ()

marabart

Je to jeden z mých nejoblíbenějších dílů Bažantů. I když jsem už asi 50x viděl scénky, když kradli v supermarketu, stále se jich nemůžu nabažit. ()