lady_lm

Film spojuje osudy otroků ve starověkém Římě, zakázanou lásku a zkázu Pompejí. Je vhodný pro nenáročného diváka, který neočekává historický dokument, ale akční podívanou. Velmi oceňuju práci designérů a vizuální podání. Scénář byl poněkud předvídatelný a místy hlavním hrdinům vyloženě nahrával, přesto ale patří do kategorie filmů, které si ráda pustím znovu. ()

madline24

Papundeklové kulisy, nedůvěryhodné špatně zahrané postavy, nudná love story bez jakékoliv špetky chemie mezi hlavními hrdiny a snaha zachránit ten trapas přítomností Kiefera Sutherlanda. Než začala sopka (nevyhnutelně) soptit, příběh se nikam neposunul (nebo spíš nerozvinul?), takže nebylo ani komu fandit a držet palce. Tohle by se mělo fakt zakázat, ušetřilo by se plno peněz a taky čas ztracený vysedáváním v kině. ()

pavlina.soch

Myslím si, že tento film měl obrovský potenciál, kterého bohužel nevyužil. Herecky i výtvarně byl film dobře zpracován, ale scénář dost pokulhával. Bohužel mi to v řadě scén přišlo jako vykrádání Gladiátora (jsem si vědoma, že se jedná o filmy z podobného prostředí, přesto řada věcí je do očích tlučících). Např. použávíní přezdívky Kelt vs. Gladiátor a nebo sošky božstev v celách, honba za pomstou atd... Přesto plusové body, že film neukončili happy endem! ()

KharDemon

Film jsem nepobral už v úvodu kdy tam týpek koni zlomil vaz holýma rukama... Až na místy slušnou kameru a efekty bych tohle hodnotil spíš jako béčkový brak... ()

hybridcz

Pokud máte základní znalosti o Římském imperiu tak se docela zasmějete co si v tom Hollywoodu ještě nevymyslí za slátaniny.......prostě brak ()

kamic

Na film jsem se těšil a to je asi důvod, proč je pro mne zklamáním. Po vizuální stránce se jedná sice o nadprůměr, ale škoda toho jalového děje. Než se konečně divák dočká zničení Pompejí (a užije si ho), tak musí přečkat jedno dlouhé déjà vu, kdy si v duchu říká názvy filmů, kterými se scénáristé nechali až příliš inspirovat. Dominuje zejména Barbar Conan a Gladiátor. Pokud ale tyto filmy neznáte nebo jen potřebujete zaplácnout volný čas a nic jiného vás nenapadne, tak si film třeba i užijete. A koho především zajímá, jak to s těmi Pompejemi asi bylo, ať si pustí posledních 10 minut. ()

danny79

Pompeje jsou ukazkovym prikladem toho, ze nekdy mene je vice. Od vybuchu Vesuvu je film totalni masakr, kompletne spolehajici pouze na pocitacove triky, ktere pusobi dost umele a nerealne. B a nemaji konce. Po 30 minutach sledovani letajicich ohnivych kamenu, valici se lavi a neustalych vybuchu zacina byt vse nudne. Scenar je jednoduchy, ale drzi vcelku, herecke vykony se take nijak nepropadaji po prumer. O bojove sceny nouze neni, ale poradnou choreografii nahradil rychly strih, takze si je clovek moc nevychutna. Paul W.S. Anderson neprekvapil(opet). ()

Misuli

Ono to nebylo tak úplně zlý...jen to nějak neumělo vtáhnout do děje a bylo to takové roztěkané, zrychlené...chvílema tak amatérsky zahrané s několika klišé....a Emily Browning mi přijde hrozně ošklivá...Během zkouškovýho mě to docelo zabavilo, i když za tím stojí i břišáky a stále stejný hloupoučký štěněčí pohled Kita Haringtona. ()

Danny71

Těžko říct co dodat k tomuto nejnovějšímu zpracování zkázy města Pompeje... Jde o z části povedené historické melodrama na pozadí jedné z největších přírodních katastrof. Příjemné zjištění bylo také to, že Kiefer Sutherland přežil další sérii 24. hodin a ukázal se taky v něčem jiném... Trochu jsem se bál, že půjde o další splácaninu jako byl nedávný Herkules, ale tempo filmu je dostatečné, aby se člověk moc nenudil, takže za mě 6/10... ()

xxxznojmoxxx

jak je napsano je to akcni dobrodruzny drama romanticky a taky to je.. nevim ale nekteri uzivatele tady trochu nechapu zaslouzi si to vic jak 55% osobne tak 75%. ..lepsi jak film Noe (Noah) .doporucuji se kouknout a nedavat hned na nektere komentare uzivatelu. ()

kakttus

Jednoduchý příběh, poněkud stupidní ale přesto velice působivě vizuálně zpracovaný (smrtelná kombinace) staví na sérii jednoduchých jako sklo průzračných zápletek, které mezi sebou spojuje velice málo. Co je vám v jedné scéně představeno, je v jiné popřeno s takovou efektivností, že jsem si chvílemi myslela, že to snad musí být schválně a je za tím nějaký hlubší význam, který nechápu. Inu, kdo ví. Milo pronese v celém filmu dohromady asi sto slov a myslím, že chudák Cassia se nikdy nedozvěděla, jak se jmenuje. Ne, že by na to byl někdy zrovna čas nebo vhodná příležitost, to je taky pravda. V určitých fázích jsem musela film stopnout a bojovat se záchvaty smíchu. Celkově je to poněkud nesourodá kombinace všeho možného, která si jde přes mrtvoly hlavních i vedlejších postav za svých epickým šťastným koncem v romantickém západu slunce. Vlastně (pozor, následují spoilery.. jo, taky se směju) ne. Za to je mimochodem jedna z těch hvězdiček. Nejsem nijak fanda tragických love story, ale od tohohle slaďáku s inteligencí (a bříšáky) Barbara Conana po lobotomii jsem to fakt nečekala. ()

raininface

Neuvěřitelné, že tady má sračkoseriál Spartakus 83% a tenhle sice taky vyloženě komerční, ale mnohem líp natočený film podobného zaměření jen 55%. Oceňuju na něm hlavně to, že jsem se při jeho "konzumaci" ani chvilku nenudil a o to přece u takovýchhle spektáklů jde, ne? ()

sobol1

celé mi to přišlo nějak amatérské málem jsem se lekl že to ti 2 milenci přežijí jediné plus bylo že všichni zemřeli kdyby se někdo zachránil tak jeto jasný odpad. ()

eoj

Dokážu si představit, že v kině ve 3D by to mohlo být tak o hvězdu lepší. Doma nuda s příběhem a ratingem pro čerstvě náctileté. Zlatej Spartakus, sice nemá sopku, ale má krev a sex. ()

Sutherland a noví Hráči se smrtí

Sutherland a noví Hráči se smrtí