Naui P.S. pateuneo

• Jižní Korea 나의 P.S. 파트너 (více)

Hyun-Seung se nemůže přenést přes nedávný rozchod se svojí přítelkyní po sedmiletém vztahu. Svůj žal utápí s kamarády v barech. Jedné noci ho vzbudí telefonát od tajemné ženy, která mu nechtěně dopřeje potěšení v podobě sexu po telefonu. Vznikne mezi nimi přátelství a díky anonymitě si neváhají sdělovat důvěrné věci. Co se ale stane, když se rozhodnou spolu sejít? (tompaulman)

Pedross800

"V TUHLE CHVÍLI.....CO MÁŠ TAM DOLE NA SOBĚ?".....než nechám tu rozkošnou koreječku odpovědět přídám jen pár slov....mělo to vtip, mělo to říz, ty holčičí řeči i chlapácké kecy pravdu odrážely. Bylo to zatraceně sexy! A teď už máš slovo Ah-joong Kim …."Růžové krajkové kraťásky se šněrovací stužkou vzadu." na to se dá říct jediné.....ou jéééé :-))) ()

Bernhardiner

Film je na korejské poměry celkem odvážný, dokonce vidíme i prsa Hyun-seungovy přítelkyně. Chtěl jsem vidět i přednosti Kim Ah-jung, abych se přesvědčil, zda se na jejích ňadrech podepsal plastický chirurg. Ten však zcela jistě zapracoval na její tváři, na které to je dost vidět. Korejky jsou sice plastikami poznamenané naprosto běžně, ale tady už je to trochu přes míru. Ono to víceméně charakterizuje celý film, který je neskutečně vyumělkovaný. Hrdinové jsou samozřejmě pohlední, děj je vcelku originální, ale mě to nějak nevzalo ze srdce. 70% ()

Hollohlaway

Asi nejlechtivější korejská komedie jakou jsem kdy viděl. Originální příběh plný zvratů, které jsem fakt nečekal, s příjemně malým množstvím sentimentálních klišé. Hlavní hrdinka mě tedy ale zrovna nenadchla, vizuálně mi trochu nesedla a ústřední pár mi tím pádem přišel tak nějak nevyrovnaně sympatický. Ale jinak je to příjemně jiné než běžné korejské romcomy, nelituju. ()

Marys

Tento kórejský snímok mal skvelý nábeh byť niečím viac než len romantickou komédiou. Tak, ako chcel hlavný hrdina vytvoriť originálny "lovesong" a skončil pri tuctovej odrhovačke, aj samotný film začína vulgárne, perverzne, intímne, vtipne a neošúchane, no skončí trápno predvídateľne, systémom, keď ma ľúbi, ja jeho nie a naopak. Škoda. Zároveň nechápem, prečo sa pri ex-priateľke hlavného hrdinu stretávame s úplnou nahotou a pri jeho "známosti cez telefón" s nahotou žiadnou. Pritom by si to niektoré scény dokonca pýtali, keď už sa s tým teda začalo. Vlastne oveľa viac než pri tých úvodných nahých scénach. Nuž čo, So-yool Shin je asi jediná Kórejka, ktorá má čo svetu ukázať, tak to autori využili. Aj keď nasilu. ()

Hepy13

Mě prostě ty jihokorejský romantický filmy sedí. Právě tím že vždy umí zaujmout a překvapit nečím zvláštním. Tady jednu z hlavních rolí hraje telefon. Vytvoří základní zápletku a pak už se mobilního přístroje až do konce nezbavíte. Dále pak (na romantický snímek) velká sexuální otevřenost, včetňe velmi netradičního svatebního songu. Sympatičtí herci, a nechybí ani lehký humor. ()

Radek.SCH

Naprosto tradiční americká komedie, se schématickým dějem. Jediná věc podle které poznáte, že je to korejské jsou korejští herci. Proč tedy 4*? Kde jinde (kromě filmů od Parka) uvidíte š*kání? A jo, + parádní song na svatbě. - 75 % ()

matini

Byla jsem naprosto spokojená, má to všechno. Nejen, že se člověk zasměje, ale hlavně si užije dávku romantiky, i když trošku jinak :) ()

tompaulman

Jedna z nejlepších romantických komedií, co jsem viděl. Vtipné, hezké, a na Koreu až nezvykle erotické (nevybavuju si, že bych v jiném korejském filmu viděl sex scénu, kde by holce byly vidět prsa). ()

Yahey

Příjemná fresh romantická, lehce sladká komedie balancující mírně, ale tak akorát, na a za hranicí klišé. 3-4* ()

Sennhie

Čekal jsem povrchnější záležitost, až jsem byl mile překvapen a já rád překvapení, hlavně ta příjemná. Technicky je snímek zvládnutý bravurně, což na Korejcích obdivuji dost často. Scenáristicky film neurazí a herci byli příjemní ve všech chvílích a polohách, ale co snímku nemohu odpustit, byla jeho emoční vyprázdněnost. Ale celkově fajnový snímek, pro polovičky něžného pohlaví jako stvořený. ()

elanista1

Krásny film, ktorý je občas dojímavý, občas sexuálne otvorený, vzrušujúci, mimoriadne vtipný a hlavne veľmi sympatický. Jednoducho sa mi tieto kórejské romantické komédie ľúbia. Ale miestami fakt horúca erotická atmosféra, ktorá však nikdy nespadne do kategórie lacného a samoúčelného porna. Práve táto decentná sexuálna atmosféra vyvyšuje tento film do nadpriemeru. Na A-joong Kim sa mi okrem iného najviac páči jej mimika; neprestávalo ma udivovať koľko zaujímavých úškrnov a tváričiek dokáže táto žena urobiť. ()

TonyHawk94

Jedna dobre mienená rada pre tento film - vyčleňte si naň čas tak, že ho buď dokukáte celý na jeden vrz, alebo ho nedokukáte vôbec - aby ste neurobili chybu ako ja, že som to kukal na dvakrát. Lebo je to od začiatku skvelá, a veľmi originálna jazda, kde sa celkom riadne aj nasmejete, kde nevyhnutne dôjde aj na zvrhlejšie momenty. Najlepšie na tom celom je, že sa ten film na nič nehrá, je autentický tak, ako je. K tomu vynikajúca chémia skvelej ústrednej dvojice, ktorej vzájomné vyznanie si lásky (ku koncu a na úplnom konci filmu) je tak originálne, zvrhlé, nemiestne, no najmä úprimné, že až (mimochodom, Kim Ah-Joong si zamilujete od prvého momentu, Ji Seong začnete fandiť v momente, keď ho lepšie spoznáte a dôjde na druhý telefonát (čo bude ešte stále v úvodných 20 minútach filmu :o)). K tomu skvelý soundtrack s veľmi slušnými piesňami (TOP je určite "panties" song :D, ktorého prvé zahratie vo filme padlo jak riť na šerbeľ, a verzia v záverečných titulkách je už len čerešničkou na torte). Dávno som sa pri romantickej komédii tak nezabavil, preto s uplným prehľadom za 5* :o) !!! A len jedna rada - tú otázku "Whatcha Wearin'?" sa nebojte opýtať, lebo je to krásne, a úprimné ;) :). ()

Magi90

Upřímně, tento film mi moc neseděl.. Na Koreu se mi to zdálo až moc otevřené a od nich je to nezvyk. Film jako takový není špatný, rozhodně je lepší než kdejaká praštěná americká komedie. Spousta věcí mi v tomto filmu ale vadilo, a neskousla jsem je. Nemám ráda, když se hned začne mluvit o sexu, aniž by se ti dva znali. Ale chápu, že dnešní doba je taková.. Celkově mi to přišlo takové povrchní, bez citu. Proto 3 :-) ()

chip.era

Jak americké filmy umějí doslovným koncem dobrý film zabít, tak ho Korejci pěkně po evropsku nechali otevřený. Dobré! ()

vercinek

To už je druhý skvělý komediální počin od obou herců (u Ah-jung Kim to bylo 200 Pounds Beauty a od Seong Ji - Protect the Boss). Film má spád a nesnaží se tlačit na pilu, i přesto ve mě vzbudil mnoho emocí (smích tedy především, ale i totální pochopení v několika situacích. Zkrátka uvěřitelné, lidské. .Jen bych si možná představovala trochu rozvitější konec.. ()