Reklama

Reklama

Šingeki no kjodžin - Season 2

(série)
Trailer 2

Epizody(12)

Obsahy(1)

Druhá série úspěšného seriálu Šingeki no kjodžin (2013). Eren Yeager přísahal, že vymýtí všechny Titány. Jenže v lítém boji o svůj život se stává tím, co nejvíc nenávidí. S nově nabytými schopnostmi bojuje za svobodu lidstva a brání jejich poslední útočiště. Po hořkosladkém vítězství nad ženskou titánkou nemá Eren žádný čas k odpočinku: Zeď Rose byla proražena. (Scalpelexis)

(více)

Diskuze

Starletka

Starletka (hodnocení, recenze)

Fordzy

Tak to jsem svým způsobem taky když hraju Lottery Game na Anime-Planet a to se kolikrát fakt nedá když si člověk vylosuje třeba něco takového :D (což mi připomíná, že bych mohla přepsat ten komentář, přece jenom už uběhlo 11 epizod)

na příspěvěk reagoval Scalpelexis, TheDarKnig

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Doporucuji si davat pozor nar retardovane masochisty, kteri radi sleduji filmy o kterych uz dopredu vedi, ze se jim nebudou libit, ale radi udeli nizke hodnoceni a nasledne si zanadavaji v komentari, aby meli lepsi naladu a citili se nad veci. Takovych jedincu je na CSFD docela dost. Poznate je treba podle toho ze prvni serii ohodnoti nizko, ale i tak se podivaji na dalsi serii a radi pokracuji v sebe tryzneni.

na příspěvěk reagoval Starletka, Larky

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Starletka

Ano, to je základ, zvlášť pokud chceš jít proti proudu. Nicméně mnohé takové to pak pokouší, aby na konec komentáře dali nějakou takovou povýšeneckou poznámku tohoto typu :)

Starletka

Starletka (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Já mám ráda když si lidi umí obhájit svůj názor. Prostě když se mi něco nelíbí a musím k tomu nutně napsat komentář, tak napíšu proč se mi to nelíbí, ne "je to kravina/je to pro děcka/etc"

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Řvaní postav některé lidi štvalo tolik, že tomu dali jednu hvězdu. A to je přitom uživatel, který není žádnej trol. Zajímavá věc, je to opravdu problém pouze AoT nebo je to spíše tím, že k tomuhle anime se dostalo i mnoho lidí, kteří normálně anime vůbec nekoukaj a třeba je to strašně vyděsí :D

na příspěvěk reagoval sans.sourire

fallanga

fallanga (hodnocení, recenze)

Larky

A já mám přesně opačný názor. To řvaní mi přijde skvělé, působí velmi emocionálně, to vypětí postav, ta bezradnost, ten vztek. To vše se tím řvaním promítne do zážitku.

Larky

Larky (hodnocení, recenze)

Scalpelexis

U bojových scén dokážu ten řev pochopit, ale konkrétně v druhé serii jsou místa, kde se řve i mimo boj, úplně zbytečně a působilo to na mě hloupě. Není to pro mě největší výtka, ale místama mě to rušilo :)

na příspěvěk reagoval fallanga

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

fallanga

Jo to určitě může, když ti něco nesedne žánrově nebo zápletkou nebo čímkoliv, tak se s tím nedá nic dělat. Zase na druhou stranu, nemám rád lidi, kteří kvůli tomu rovnou dají třeba odpad a napíšou do komentáře: Seriál pro děcka nebo večerníček pro Japonce, nikomu staršímu 5 let se to nemůže líbit.. a podobné urážlivé pitomosti. Protože pokud to není turecká telenovela nebo nějakej opravdu hroznej škvár, tak si to odpad nebo i jednu hvězdu nikdy nezaslouží, tak vnímám hodnocení já. Ale hlavně nesnáším lidi, co hned urážejí, no :) Takoví se často vyskytují právě u různých úspěšných filmů a seriálů, které jasně mají nějaké objektivnější kvality, protože by prostě takové hodnocení (hlavně pokud to teda je nejen na csfd, ale všude po světě) ten počin nedostal, kdyby to byla prostě sračka :) 

Ale to jen, abyste věděli, jak hodnotím a jak vnímám hodnocení ostatních.

na příspěvěk reagoval Starletka

Scalpelexis

Scalpelexis (hodnocení, recenze)

Jinak nekdo mate nejaky tajny tip na letni sezonu? Mrkal jsem na MAL a vyhlidky jsou bidne. Jako fanda Monogatarka se tesim na 2. cast Owari, ale to je tak vse.

Scalpelexis

Scalpelexis (hodnocení, recenze)

Larkyho hodnoceni uznavam, ma slusny smysl pro anime :-) Jinak rev mi tez velmi vadi, ale to k bojovemu shonenu holt patri a zvykl jsem si. Ve 2ce mi prislo, ze se rve mene (i kdyz v posledni epizode Renovo vzlykani, jak je k nicemu, mi ho zacalo pripominat jeho drivejsi nehorazne vylevy) co v 1. Samozrejme chapu, ze lide se na SnK nekoukaji kvuli tomu, aby se jim dostalo klidneho, nenasilneho pokoukanicka.

na příspěvěk reagoval Larky

fallanga

fallanga (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

To je zase celkem logické. Když se mi něco nelíbí, tak to neznamená, že je to špatně, ale zanadávat si na to můžu. Protože se mi to nelíbí.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Larky

Jo, já se jenom ujišťoval, že nejsi jeden z těch uživatelů, co vykládají svůj názor za pravdu. Oni někdy napíšou, že podle mého, ale pak stejně začnou nadávat atd. :)

na příspěvěk reagoval fallanga

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Starletka

To je z toho anime se zombíky, že? 

Larky, jestli bych něco popsal jako primitivní akční béčko, tak by to vypadalo nějak takhle :))

na příspěvěk reagoval Larky

fallanga

fallanga (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Uřvaný a akční celkem sedí. Záleží jenom na tom, jestli to člověk bere jako klad nebo zápor. Já uřvanost v tomto případě beru jako klad, ale chápu lidi, kteří to berou jako zápor.

na příspěvěk reagoval Larky

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Larky

No ano, každému se to asi líbit nemůže, pravda. Ačkoliv ty přídavná jména, co jsi AoT právě přidělil, jsou čistě subjektivní, to doufám víš taky :)

na příspěvěk reagoval fallanga, Larky

Larky

Larky (hodnocení, recenze)

Mimochodem, nevím co je špatného na tom, že má Anime pomalé tempo, například Mushishi nebo Sketchbook

jsem si užil extrémně. Mám už dlouhá léta rád žánr Slice of life, jehož zástupci jsou v drtivé většině pomalí a poklidní. Takže nemám problém ani s něčím akčním ani s něčím pomalým :) Pokud bude v nové řadě SnK víc politiky, vymýšlení strategií a podobně, tak si dokážu představit, že by se mi to líbit mohlo. Sám jsem na třetí řadu docela zvědavý :)

Larky

Larky (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Pokud bude třetí sezóna něco víc než zcela béčkový, patetický, uřvaný, primitivní akční seriál jako byl podle mého Shingeki no kyojin doteď, tak rád dám hvězd více :) Každému se holt nemůže líbit všechno :) Zároveň celkem chápu, co se na tom ostatním líbí a nemám s tím problém :)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Scalpelexis

Stejně někteří vytýkali příliš pomalé tempo :D

Takoví už budou asi díky dialogově silnému arcu snižovat razantně, třeba i tady Larky dá jenom dvě hvězdy.. ale co se dá dělat. Ne každý si dokáže slowburner užít :)

na příspěvěk reagoval Larky

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

To vypadá že další sezona bude mít zase 25 dílů, pokud tam teda nejsou ty obrázky jen tak pro srandu.

na příspěvěk reagoval Scalpelexis

Scalpelexis

Scalpelexis (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Tak ono kdyby té slečně se tam vlnily oné vnady při těch saltech, tak by to asi ztratilo trochu na vážnosti :-)) Já si myslím, že Sasha má decentní postavu, jen jí člověk musí krmit.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Starletka

Reklama

Reklama