Mercy je napínavý nadpřirozený thriller, který odkrývá dávná rodinná tajemství. Dva problémoví bratři se vydají společně se svou matkou do odlehlého domu, aby se tu postarali o babičku. Snaha pomoci jim ale přinese nečekané pře- kvapení v podobě děsivých tajemství, která jejich babička dosud skrývala. (Bontonfilm)

Petulka88

Další do sbírky mizerných filmů podle Kinga aneb kokotina, která je s každou další minutou jen a jen horší. To co začne jako průměrný horor, tak nakonec skončí jako nechtěná parodie, u které se prostě musíte smát. ()

Hellknight12

Ďalšia Kingovka. Predlohu bohužiaľ nepoznám. Ako nápad a aj príbeh je slušný ako u každej Kingovky ale slabé spracovanie. Herci a aj ich výkony sú fajn. Najviac mi prekáža dĺžka, ktorá je príliš krátka. Film má cca 80min. Sakra prečo to nenatiahli. Príde mi to príliš urýchlene. Atmosféra filmu je síce fajn ale to je málo, keďže príbeh má naviac. Atmosféra sa síce rozbehne ale až ku koncu filmu a až je aj koniec. Veľkú časť sa zaoberá históriou, ktorá nie je využitá na maximum a dosť veľká časť sa zaoberá charaktermi postáv, za čo som rád ale pri tejto dĺžke je to natiahnutá časť s charakterami. Film môžem odporučiť ale iba v prípade, že nemáte čo pozerať. Celkové hodnotenie za mňa je 50%. ()

JimDeNiro

Jak jsem se zase těšil na film podle Stephena Kinga, tak jsem byl totálně po puštění uzemněn, jaká to je zase píčovina, a byl jsem překvapen debilitou tvůrců, zfilmovat většinou Kingovy krátké povídky... Nuda, nuda, nuda... Jedna hvězda za atmosféru - občasnou a za odvahu to natočit... 10% ()

chlebo

Vždy som tvrdil, že v tých gerontosauroch 110 + predsa len niečo je, ale že to bude divný kopovitý oblak v podobe démona by ma nikdy nenapadlo. Pišta z toho príbehu razil na sto honov, až som ho cítil vedľa seba v obývačke a orlím zrakom som jastril po gauči, kedy uvidím jeho ruku ako mi kradne popkorn. Tým som zabil značnú časť tohto veľdiela a až ostatní spoludiváci mi oznámili, že zas o toľko som neprišiel. Rodinné drámy tohto formátu mi inak celkom režú, malo to v podstate skoro všetko - podivné decko, babičku o málo mladšiu ako hnedé uhlie, s malým kúskom tajomstva. Lenže miestami sa to vlieklo jak mexická telenovela a s odstupom - ten havo nakonci s hmlovkami namiesto očí zrovna tu mohli chýbať. Myslím, že tento Pišta by sa dal zbúchať aj o kus lepšie. Merci za pozornosť. ()

angel.CZ

film s celkem dobrým potenciálem a velmi zkušeným 12ti letým klukem vedle kterého umírají jeho nejbližší za podivných okolností a on s ledovým klidem jede to svoje... Lidi, neblbněte ! Zasloužených 35-40% Ten konec je tak uspěchaný že jsem posledních 20 minut vůbec nevěděl o co jde... 35% ()

intro

Mě se horor Mercy celkem líbil. Film má svoji dobrou atmosféru, prostředí i obsazení. Je to sice jen takový lepší průměr, ale určitě nikoho neurazí. Já dávám 60%. ()

Mr.nachos odpad!

Nemělo se to jmenovat Scary movie? Protože přesně to to je-ubohá parodie na horor. Stephen King má spoustu skvělých povídek, ale taky těch horších. A rozhodně by se neměli točit, ale měli by se nechat tam, kde jsou, na papíře a nikdy jinak. Ale upřímě obdivuju herce, že do toho šli, protože já bych se za takovouhle slátaninu sakra styděla. Ale možná, že tady funguje logika: nevadí, že je to blbost, hlavně že někde hraju. ()

Jadro

Určite som sa menej nasmial ako na Anabelle, no taký nápaditý mix nálad a počinov určite neosloví horrorového diváka :-) ()

george16

Absolutně otřesný střih (fakt děs) a k tomu atmosféra na bodu nula... Zklamání... Holt zkusit takhle ztrvárnit filmově povídky S.Kinga je s prominutím p....... ()

brasek

Fanúšik hororu musí plakať! Väčšiu časť filmu udržiava záhada mystického Hastura, ale po objavení Knihy sĺz sa celá bolesť tohto snímku ukáže v plnej nahote. Bez atmosféry, nezáživné a posledná štvrťhodinka na zvracanie. ()

Jenn

Vyložená kravina to rozhodně nebyla, jednou hvězdičkou bych ohodnotila úsměvnou scénu, kde otvíraj knihu a tou druhou krásnej způsob, jak si rozseknout sekyrou hlavu. ()

certiskon

Jako fantasy krávovina dobrý, ale do sekce "horor" bych to asi opravdu neřadila... Čáry máry fuk jak z Harryho Pottera či podobné srandičky v podobě čarovné knížky, které zaklejou bábinku, mě opravdu nijak extra strach nenahnaly... s ledovým klidem po shlédnutí této pohádky na dobrou noc se jdu vyčůrat a zvládám to dokonce bez toho, abych ze strachu musela rozsvěcovat po cestě světla... ()

Ace.A.T.L.

Nebejt hlavní postavy v podání Chandlera Riggse, tak se ten film sesune na 1* nebo i níž. Takhle jsou to 2* za CH.R. a za nápad. Bohužel zpracování a celkovej dojem z filmu, to ceý háže hooodně do autu. Za mě 2* a NEVÍM JESTLI DOPORUČUJU ()

Emperor1

Ani nevím, povídku jsem nečetl, snad je lepší, než její filmové zpracování. Možná by lépe obstála kratší verze, kdyby byla součástí povídkového filmu, ale i tak slabota, bez atmosféry či napětí. Což je u hororu zásadní. ()