• majky19

V podstatě vůbec nic zásadního nebo překvapivého se v této epizodě neodehrálo, a pevně věřím, že závěrečný díl druhé řady alespoň částečně napraví moje rozporuplné dojmy z této druhé série.(27.11.2017)

Divák všechno ví a sleduje jak nějaké postavy se něco dozvídají a opakuje se, co už bylo a všichni vědí,že to tak bylo, nula překvapení, napětí... NUDA!!!!!(26.11.2017)

Druhá série není tak dobrá jako první. I když se tvůrci dost snažili a dějová linka je také celkem zajímavá. Už nedosahuje úspěchu první série. Také mě zklamal poslední díl, který nic nevyřešil. Skončilo to bez konce. Je evidentní, že je to nastartované na 3. sérii.(6.12.2017)

Po minulém šíleném zvratu v ději pokračujeme v zajetých kolejích - Jaroslav si hraje na svém písečku, z Vladimíra je hromádka neštěstí a v podstatě postavička jen do počtu, aspoň že je tu Kryštof, který trošku rozvíří stojaté vody. Série rychle spěje ke konci a je to moc dobře. Průměrný díl z průměrných.(30.11.2017)