Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Valentovi se těžko vyrovnávají s nešťastnou událostí v rodině. Andrle se snaží v Ireně probudit novou chuť závodit. Má nové auto, veškerý servis, ale nedaří se to. Lippi se naopak Ireny zastává, před smutkem se nedá utíkat, potřebuje odeznít. Eliška tráví v nemocnici svůj veškerý volný čas. I ona se tím snaží zapomenout. Vyčítá si, že nemohla udělat víc. Vojta jí musí přikázat, aby si šla domů odpočinout. Irena se zlobí na Vladimíra, kterého považuje za viníka. Do toho z Ruska přijíždí Klářin bratr Kryštof a napjaté emoce v rodině gradují. Vladimír s Jaroslavem se z bezmoci a vzájemného obviňování poperou. Vladimír odchází z vily. Marie na sebe bere i svůj díl viny, má výčitky, ale Jaroslav ji uklidňuje. Jen tím, že budou při sobě tvořit něco nového, mají naději, že se vše zase urovná. I proto se Jaroslav pouští do vyměřování továrny na nová auta. Švejda ho upozorní, že při vývoji auta nedokázali podchytit všechny patenty. Na řešení problému mají málo času. Freddy předkládá právní východisko, ale Jaroslav přerušuje jednání, když se dozvídá, že se smyčka kolem Marie utahuje. Do domu Valentů přichází policie. Našli další indicii, kdo byl manželem Marie. Šli po správné stopě? Jsou Marie a Jaroslav v ohrožení? (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po minulém šíleném zvratu v ději pokračujeme v zajetých kolejích - Jaroslav si hraje na svém písečku, z Vladimíra je hromádka neštěstí a v podstatě postavička jen do počtu, aspoň že je tu Kryštof, který trošku rozvíří stojaté vody. Série rychle spěje ke konci a je to moc dobře. Průměrný díl z průměrných. ()

majky19 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V podstatě vůbec nic zásadního nebo překvapivého se v této epizodě neodehrálo, a pevně věřím, že závěrečný díl druhé řady alespoň částečně napraví moje rozporuplné dojmy z této druhé série. ()

Tryskomyš 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá série není tak dobrá jako první. I když se tvůrci dost snažili a dějová linka je také celkem zajímavá. Už nedosahuje úspěchu první série. Také mě zklamal poslední díl, který nic nevyřešil. Skončilo to bez konce. Je evidentní, že je to nastartované na 3. sérii. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama