Po vraždě svých rodičů je dospívající vlkodlak Cayden nucen bezcílně bloudit světem. V odlehlém horském městečku Lupine Ridge narazí na sobě podobné jedince, včetně krásné Angeliny... Když se oblíbený student střední školy Cayden Richards probudí z děsivé noční můry, zjistí, že to nebyl žádný sen... Mění se totiž v cosi podlého, nepředvídatelného a divokého. Cayden, který je po vraždě svých rodičů nucen bezcílně bloudit světem, se pokusí dobrat pravdy o tom, kým skutečně je. V odlehlém horském městečku Lupine Ridge narazí na sobě podobné jedince, včetně krásné mladé Angeliny, která je lapená mezi dvěma starověkými klany "vlkodlaků". A když Cayden konečně odhalí šokující pravdu o svém původu, uvědomí si, že existuje jen jediný způsob, jak ženu svého srdce zachránit - strašlivý boj na život a na smrt se silami ještě zlověstnějšími, než si kdy dovedl představit. (HBO Europe)

Hapretor

Ach jo ... bylo to dobré ... fakt zábavné ... Momoa se pro takové role narodil ... ale kéž by tam hrál někdo jiný než ten Till !!! ... ()

glumka

Příběh dobrý, herci dobří, ale ty triky atd. děs běs:p Takoví naštvaní plyšáci. Každopádně Jason i jako "plyšák" je úžasný. Takové role jsou jak pro něho stvořeny. ()

helraiser

Bože, Bože to už v dnešní době nejsou schopni natočit pořádnej kvalitní vlkodlači film. Tuhle imitaci vlkodlačího filmu zachraňuje jen to, že se nedosahuje stupidity série Svítání a občas se objeví nějaké to gore s akcí. Ale stejně slabota, která hororového fandu nemá čím moc oslovit. ()

Acrobat odpad!

Brutálne vycibrené dialógy v tomto zisťovaní rodinných vzťahov a túžbe pretiahnuť jednu vlčicu. Katastrofa na poli digitálnych efektov, ešte väčšia v maskérni. Dej je hlúpejší než sa zdá a twist už musí prísť lebo sa začnete nudiť. Títo vlci nemôžu ani pri najmenšej snahe vystrašiť, či nebodaj prekvapiť. Ak by ma tam pustili, mal by som hody. Film na všetko kašle a na konci vôbec vo mne nezostala túžba premeniť sa. Ako pri Jackovi. Dramaturgicky film zlyhal a koncepciou hereckej skladby bol určený skôr pre nevyburených násťročných. (videné 06.12.2019, Filmplus archív) ()

beso74

David Hayter, scenárista prvých dvoch X-Menoch, Kráľa Škorpióna či Strážcov sa rozhodol pre režijný debut. Ako látku si vybral vlkolaka, hororové monštrum, o ktorom sa len zriedka podarí natočiť čo i len priemerne kvalitný film. Bohužiaľ, ani tentokrát sa žiaden zázrak nekonal. Film začína jednou veľkou logickou dierou, ako to, že Cayden, aj napriek faktu, že je vlkolakom od narodenia, sa dostal prvýkrát pod vplyv splnu tak neskoro? O tom film taktne mlčí. Samotný Cayden je asi najväčšou slabinou filmu. Nevýrazný, mdlý herecký prejav neprebije ani tvár a účes ako z módneho časopisu. Celý film tak zachraňuje trojica starších hercov - Jason Momoa ako démonický Connor, Stephen McHattie ako John Tollerman a John Pyper-Ferguson ako Wild Joe. Tí sa svojich úloh zhostili parádne a vďaka nim som prehltol aj pachuť z vlkolačej svorky, ktorá vyzerala ako keby infikovali chovancov ústavu s mentálnym postihnutím. ()

subic

Tak jak je sága Stmívání hypers*ačka, tak tohle bylo v poho. Je to vlastně taková akční úsměvný skoro až jakoby western z dnešní doby o vlkodlacích. Rozhodně to není horor a je to takový ten film, který shlédnete v klidu někdy takhle pozdě večer zcela náhodně a neusnete u toho, protože ten děj prostě plyne. 55% ()

kacir

Prečo to má také nízke hodnotenie mi je záhadou. Hlavná vec, že oveľa väčšie pičoviny tu majú vysoké hodnotenie. ()

Jadro

Mládežnícky počin? Nech to bude čo chce, nápadistosť a sviežosť tomuto snímku nikto nezoberie. Hlavne fakt, že je to béčková produkcia mi nedáva logiku, prečo ho tak niekto podhodnotil. Áno, je tam pár hluchých miest, no v posledných "blockbusteroch" je sračiek určite viac a netak lietajú hviezdičky... Dosť som sa aj nasmial, veľa pasáží mi prišlo parodujúcich... Takých 3plus ale dám 4 z princípu :-P ()

brasek

Mal som pocit, že ide zase o nejakú teens ságu a nie o horor. Prvky hororu sú obsiahnuté v snímku, lenže nemajú potrebnú atmosféru. Príbeh má zápletku, ale je nezáživný a stále som mal pocit, že má osloviť oveľa mladšiu generáciu. ()

Mangano

Do poslední čtvrtiny typická podprůměrná teenagerovka, která se ale ke konci Hayterovi vysmekne z rukou a rozletí se všude kolem něj. Týpek to už znovu nesesbíral. U filmu pak můj zájem drželo hlavně charisma Lucase Tilla, načež Momoa mi zase výjimečně nějaký film svojí účastí hned nezhnusil - Hayterova zásluha, za to dík. ()

Gyl

Je to hroznej film, ale hrají v něm celkem dobří herci. Hlavně jsem si všiml Jasona Momoa, který tam je opět neuvěřitelně charismatický. Škoda, že se podílel na takové kravině. ()

TwilightAC

Jak to popsat. ... prvních pár minut - parádní. Děj odsípal a celý to dávalo smysl. .. ale pak? Naprosto čitelný děj, bez známky napětí. Atmosféra byla odfláknutá a závěr byl prostě divný. Motorkář bez oka zavraždil rodiče, přitom se objevil ve filmu tak na 5 minut. Chápu, že udělat efekty tak aby vlkodlak vypadal jako vlkodlak je těžký, ale i tak to šlo udělat líp. Hlavní hrdina byl nesympatický a v křeči od začátku, nic z toho co říkal či dělal jsem mu nevěřila. Jediná scéna, co fakt šla, byl sex ve stodole. 45% kdyby v tom nebyli vlkodlaci, takhle tak 50% - průměr, od kterého nic nečekejte a neklaďte si vysoké nároky, neb budete zklamáni. ()

Ajfist

Vlkodlačí příběh,sice trochu ohrané téma,ale dá se na to koukat.Masky docela ujdou,triky taky.Sice je to lacinější v rozpočtu než Stmívání,ale zato rozhodně zábavnější. ()