Ovečka Shaun ve filmu

• Velká Británie Shaun the Sheep Movie (více)

Život na farmě je nekonečná nuda. Každý den plyne ve stejném rytmu, Shaun musí poslouchat a dělat co farmář nařídí. Jak jen mít jeden jediný den volna? To chce pořádný plán, takže Shaun vymyslí způsob, jak mít zase jeden odpočinkový den. Ale i plánovat se musí umět a každý plán se může zvrtnout! Shaun a další ovce přijdou s mazaným trikem jak farmáře uspat. Skáčou stále dokolečka přes ohradu, farmář počítá, počítá a počítá své ovečky, až nakonec usne. Ovce potom farmáře opatrně uloží do starého karavanu v rohu hřiště a předstírají, že je noc. Když farmářův věrný pes Bitzer zjistí, co ovce udělaly, celý plán končí. Blitzer se snaží farmáře dostat z karavanu, ale karavan se uvolní a přes všechny překážky vyjede ven na silnici i se spícím farmářem uvnitř. Bitzer vyrazí za karavanem, který ujíždí přímo do velkoměsta. Shaun a ovčí stádo zatím hospodaří na farmě. Farmář a pes se z města stále nevracejí a na farmě zavládne chaos. Stádo se Shaun v čele se rozhodne napravit svoji chybu a vydá se do velkoměsta najít farmáře a jeho věrného Bitzera. Na této záchranné výpravě je čeká mnoho dobrodružství. Budou Shaun a kamarádi schopni najít svého farmáře dřív, než se ztratí navždy? (Bohemia MP)

KillerZeli

Výborná groteska, kde se příval vtipů nezastaví od začátku do konce. Mnoho popkulturních odkazů pro dospělé a roztomilých zvířátek. ()

RAFT

Tož i já sem se konečně dostal k témuto animáku.Sice moc se mi do kina nechtělo ale ,no zašel sem .Příběh je prostě dobrý.Dejme tomu že ,film je takový prodloužený seriál s vícema dílama.Sem rád že,tahle pohádka nepotřebuje dabing to jejich hmm ,béééé ,mééé, a kdoví co ještě,opravdu dobré .Film si ho užije jak starší tak hlavně ta nejmladší genarace.hiii za mě 80% a hodnocení to si musím ,ještě rozmyslet. ()

Godhaj

,,Béé!“ Bál jsem se, že Shauna stihne podobný osud co Simpsonovi ve filmu, tedy rozbředlý děj a málo humoru. Kadence však byla taková, že jsem se smál téměř celou dobu. Vtipů je opravdu mnoho, více si jich užijí dospělí, ale objevují se i jednodušší pasáže pro děti. Příběh není nikterak složitý, a to je určitě plus. Animace neslevila ze seriálového standardu, naopak scény ve městě musely být velmi náročné. Nejvíce mě pobavily různé narážky na popkulturu, filmové postupy a hlavně pünktlich prasečí úklid po brutální house party! Shaun je rozhodně ideální film pro zasmání pro děti, mladistvé, dospělé a možná i důchodce. ()

Maniik88

Milé a veselé, plné nápadov, podobne ako seriál. Vlastne som mal pocit, že som si pozrel dlhší diel. Na môj vkus trochu moc tmavé, veľa sa dialo v noci a záver možno trochu moc strašidelný pre deti. ()

dkas

Trochu jsem se obával, zda to může fungovat jako celý film. Nakonec můžu směle říct, že může :) Má to chvílemi slabší chvilky, ale ty jsou kompenzovány naprosto geniálními gagy, jako je například celé "vězení". Celkově zábava pro celou rodinu! ()

departed

Příjemná pohádka, která si na nic nehraje, překvapí svou upřímností a pobaví svým humorem a přitom neobsahuje jediné srozumitelné slovo. Podmanivý soundtrack dodal pozitivní atmosféře skvělý nádech. ()

Alojs

Poctivé animované řemeslo. Svižné, nápadité a vtipné. O technické stránce nemá smysl debatovat. Tohle se neomrzí. Bez milosti plná palba. ()

papadoce

Have a day off. Shaun to vzal po svojom. Bolo to plné nápadov. Páčilo sa mi rozdelenie na mini dobrodružstvá Shauna, Blitzera, farmára, grupy ovečiek a potom následné prepojenie. Čakal som menej, dostal som viac. Predsa len naplniť 85 minút prakticky nemým filmom nie je ľahké. Malo to štýl, nápad, aj vtip. Taká príjemná oddychovka, i keď nemyslím si, že by som to v budúcnosti vyhľadával opakovane. Predsa len kratšie príbehy Shauna sú asi o čosi zábavnejšie práve pre vhodnejšiu minutáž. Finále bolo však dokonalé a rozhodlo o štyroch. Za priebeh tri. ()

Gummma

Nejlepší klasická komediální scéna typu "někdo se převlékne do uniformy, aby se schoval, ale "náhodou" musí zachránit celou situaci", jakou jsem kdy viděl. ()

Emjecko

Jednoduše geniální animák se spoustou popkulturních narážek pro dospělé obecenstvo a voilá, záminka k návštěvě Ovečky Shaun v kině bez dětského doprovodu je na světě. Podobně asi smýšlelo víc lidí, protože v sále rozhodně nebyla nijak zásadní převaha dětí nad staršími ročníky, a to jsme byli na nedělním představení kolem 14. hodiny... Vůbec se však není co divit. Velmi positivní reference na Ovečku Shaun ve filmu ze všech stran hovoří za vše. Kdo by si taky stěžoval na milý a inteligentní humor, příběh, který má hlavu a patu, rychlé tempo celého filmu bez hluchých scén či šťastný konec se špetkou dojemnosti. Já určitě ne, čili teď sjíždím i seriál a můžu rovněž jenom doporučit. Ovečka Shaun rulez! (víte, že je to ve skutečnosti beránek?:)) ()

boombang

Relativní zklamání a odřené čtyři hvězdy. Hlavní problém vidím v utahanosti děje - z filmu bych klidně vyhodil cca deset minut, nechyběly by tam. Linie s odchytávačem zvířat je strašně předvídatelná, zato ta holičská a vězeňská nemá chybu. Stejně jako prasácká prasata a spousta narážek - určitě jsem jich dost i přehlédl. ()

konysua

Film si bere všechny prvky ze seriálu, natahuje stopáž a opět baví svou roztomilostí, zdánlivou triviálností a zjevnou parodií. 8/10 ()

lusa

Bééé bé beé béééééé. Bééé??! Bé!!! Preklad: Zasmiať sa za celý film 10x.. Nie je to málo??! No je!!! 3* ()

Tominni

Trochu jsem se obával, jestli půvab seriálu může fungovat i ve filmu, přeci jenom, 85 minut bez mluvení, ale ovečka Shaun to celkem hravě zvládla a tak výprava do města s cílem vrácení paměti farmáři může začít a bude to jízda.... ()

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz