Reklama

Reklama

Epizody(20)

Obsahy(1)

Han I-soo se musí rozhodnout mezi dvěma protichůdnými city - touhou po pomstě a láskou. Se svou přítelkyní Jo Hae-woo se zná od dětství a jejich láska časem neztrácí nic na své síle. Jenže ve chvíli, kdy vinou dívčiny rodiny přijde o svého otce, se mu převrátí život naruby. Změní svou identitu i vzhled a chce se pomstít. Ale dokáže to tváří v tvář své milované? (ainny)

(více)

Recenze (12)

jarah 

všechny recenze uživatele

Och, och, och... už na začiatku mi Orfeov obraz prezradil, že tento príbeh nebude mať šťastný koniec. Kto si to uvedomil v prvých dieloch, nemohol byť nakoniec sklamaný a čakať niečo iné. U mňa zabralo takmer všetko. Scenár, réžia, kamera, strih, soundrack a jedinečné herecké obsadenie. Príbeh nemal jediné nudné miesto, pravda sa skrývala a odhaľovala, aby sa nasledne znova prekrútila a vyčkávala. Keby to skončilo happy endom, asi by som ubrala na hodnotení. Jediná vec, ktorá mi kazila celkový dojem je postava prokurátorky, ktorá celý čas chodí v minisukni alebo v šortkách. Really? (Inak, Son Ye-jin v tejto dráme akoby nebola sama sebou. Ten jej neprítomný výraz, po-ma-lá artikulácia a pohyby, akoby bola námesačná, ma celkom štvali.) ()

sawyer5200 

všechny recenze uživatele

S odstupom času dávam Sangeo plné hodnotenie. Jednalo sa o neobyčajný seriál s kórejskej produkcie s kvalitným hereckým obsadením navyše s mojou obľúbenou Son Ye-jin v hlavnej úlohe :) Seriál disponuje výborným príbehom a záverom na aký u kórejských seriálov nie som zvyknutý. Navyše to bolo originálne, žiadne klišé. Atmosféra bola neskutočná, niektoré časti som sledoval so zatajeným dychom, nechýbali ani akčné scény do toho výborná hudba. Takže mňa si Sangeo rozhodne získal :)) Krásne spracované video odporúčam http://www.youtube.com/watch?v=hWptvUf8kIk ()

Reklama

Tyckin 

všechny recenze uživatele

Téměř naprostá spokojenost. Co se týče dětského začátku, ten není vůbec na závadu, naopak ho považuji za velmi povedený, dojemný a zajímavý, ostatně bez toho by se obsah chápal obtížně. Hned na úvod vypíchnu hudbu - piáno s trochou symfoniky mi neskutečně sedí k obsahu, ale i zbytek soundtracku je fajn, ať už instrumentální či zpívaný, skladba Between Heaven And Hell se skvěle vyjímá v mnoha scénách. A těch se tu nachází celkem dost – třebas chvíle u jezera jsou překrásné a působivé. To samé mohu konstatovat o práci s kamerou, opravdu výborná práce. Herecké obsazení též libové – vedlejší role jsou většinou dobře zvládnuté, dědeček se umí brilantně přetvařovat a jeho povedený synáček je zase správnej slizoun :-) Oproti tomu miloučká, sladká a rozkošná dívka v roli Yi Hyun byla tak roztomilá a krásná, jak jen mladičká Korejka může být, uff... :-) V hlavních rolích exceluje „Božská“ Son Ye-jin, nádherná a působivá jako vždy, parádní výkon, ta holka nikdy nezklame a spustit z ní oči vlastně ani nejde. Kim Nam-gil se rovněž vytáhl, velmi přesvědčivý chlápek, ten jeho pohled a výraz, nádhera, výborně zvládnutá role kdy dojde i na dilema typu být Kim Jun a nebo Han Yi Soo. Příběh samotný a stupňující se tempo i napětí vám nedá neskouknout další díl, výborná podívaná, užíval jsem si sledování veškerého rozvratu vztahů, přetvářky, odhalování událostí či mnoha zvratů, vše se to tak nádherně zamotává, že prakticky není možné dopředu vědět, jak se věci opravdu mají a jak to skončí, což je fajn, drama až do konce – a jak to u korejských seriálů bývá, o romantiku tu též není nouze :-) Závěr byl kapánek rozporuplný, ale bál jsem se horšího. P.S. Božská tu sice není mladičká, ale stejně jsem na ní mohl oči nechat, v té sukénce ke konci mi nejen ty její nádherné nohy nedaly spát :-D ()

Georgiana 

všechny recenze uživatele

Trefa do černého! Ale kdo by si novinku s Ye-Jin nepustil, že?! V podstatě jako obvykle jsem si nepustila ani upoutávku, nic a stiskla "přehrát" s přáním, aby to nebyla uřvaná blbost. Kdybych shrnula svoje výrazy za celé vysílání, tak by to byl povětšinou úžas ve tváři. Takto by měl vypadat seriál, který mě osloví. Napínavý promyšlený příběh, který se staví jako skládačka, sem tam vtípek a tématem pomsta, což já zbožňuju 8). Ale žádný masakr, nic takového, prostě tajuplný dotčený hlavní hrdina :)! Příběh začíná v minulosti a tato skladba mě u jiných věcí nutila přát si, ať už to neprotahují a nastoupí hlavní borci, ale tento příběh je od začátku tak skvělý, že se mi při přesunu do současnosti po mladých představitelích dokonce zastesklo ;). Byli na jedničku! No a každý další díl jsem neskutečně žrala! Hlavní hrdina byl božskej, Korejcům notoricky známý, pro mě novou tváří, ale vyhrál to na plné čáře. Též se mi líbil obraz a vůbec, režisér to ukočíroval báječně, zase něco, na čem je vidět pořádný kus práce. Také každá postava se mi zamlouvala - každý herec měl svůj charakter(!) a nebyla to změť herců v obraze. Vyzdvihnu Kyu-Cheola, který se pravidelně objevuje jako vedlejšák, ale nikdy si ho hned neasociuju, protože každou roli hraje absolutně jinak (Jeho škola by prospěla třeba takovému Min Ho-leovi. Sory fanoušci :D.) a hlavně celým tělem - je to pašák. Samozřejmě, nebyli by to oni, aby tam nenacpali něco navíc, ale mísa nepřetekla, naštěstí to bylo tak po okraj. Teď už mi tu hraje "jen" soundtrack, ale až budu chtít hořce polykat, tak se k příběhu Orfea určitě vrátím. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Žraloka bych přirovnala k polévce, která je sice uvařená z těch nejkvalitnějších ingrediencí, ale chybí jí sůl. Herecké obsazení je vynikající, scénář promyšlený a kamera jedna z nejlepších, co jsem kdy viděla. Líbily se mi také detailně propracované interiéry, na kterých si někdo vyloženě vyhrál. Kombinace nádherné hudby a smyslných dialogů mi občas přivodila až mráz na zádech. Přesto jsem od toho čekala tak nějak víc... ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama