Půvabná studentka výtvarné školy Angelika (Audrey Tautou) miluje k zbláznění sympatického kardiologa Loika. Jeho šťastné manželství a očekávání prvního dítěte nebere jako vážnou překážku. On ji přece miluje stejně jako ona jeho. Romantické představy o jejich lásce se však mění v nejhorší noční můru, která přerůstá v psychickou úchylku. Stačí náhodné setkání a nevinně darovaná růže a z Angeliky se stává posedlá žena, která manipuluje svými blízkými a lékaře a jeho rodinu začíná terorizovat. Filmem Má mě rád, nemá mě rád debutovala scenáristka a režisérka Laetitia Colombaniová. (oficiální text distributora)

Marrianna

Tady je naprosto trefně vykresleno, že šílenci bývají géniové. Mladá, krásná a talentovaná studentka výtvarného umění si vysní z náhodného setkání milostný vztah, jen to, že ten druhý necítí to samé je vlastně detajl. Silný příběh, perfektní konec. ()

Nakhla

Tak jsem se toho filmu bála a odkládala jeho shlédnutí, až mě úplně dostal :) A to mi - asi jako jediné na světě - přijde Audrey Tautou hrozně nesympatická a její křehká naivita mě vytáčí... :) ()

Anteia

Já pořádně nevím, jaký z toho mám (mít) dojem, možná jenom takový makový, že na šíleně zaslepenou lásku není dobré chodit pořád s medikamenty, protože ucho se utrhne příliš lehce. ()

Gadamf

Zo začiatku ma, toto bezpochyby umelecké dielo, príliš neuchvátilo dejom, ale skôr len zaujímavými obrazmi. V polovici, keď však nastal on zásadný obrat v príbehu, som všetko začal lepšie chápať a úplne ma ten film dostal. Okrem perfektnej kamery musím oceniť aj herecké výkony, Audrey Tautou opäť nesklamala a ani Samuel Le Bihan nebol na tom zle. ()

rogger

Pre mňa zlatý stred, neurazí - nenadchne, Príbeh celkom zaujímavý, no nebyť presvedčivého výkonu Aurey, hodnotenie by bolo nižšie. Prvá polovica nuda, v druhej už o napätie núdza nebola, aj keď "odhaľovanie skutočností" zaváňalo trošku psychom. ()

Denda3

Tak tento film mě absolutně zaskočil, po deseti minutách jsem to chtěla vypnout. Myslela jsem, že je to stupidní romantický film bez zápletky, ale jakmile se rozjel a začala být vidět druhá strana a vše se začalo vyjasňovat, tak jsem se do toho úplně "zažrala". Takže doporučuji ten nudný začátek vydržet, protože nakonec z toho vyleze zajímavý film plný překvapení. ()

frog.g

Nevěděla jsem, na co se budu ten den dívat. Bylo mi řečeno: uvidíš jeden příběh ze dvou perspektiv. Vypadalo to jako romantický příběh, ale byl to psychologický thriller mixnutý s hororem. ()

Diskantka

Loik je hroznej doktor z hor, Audrey je takovej francouzkej croissant v jinak něměckym komisaři Rexovi. Vůbec tam tu Francii neprodali, ale příběh dobrej napnutá sem byla a na konci cenim hlavně mozaiku z Neurolů!!!! ()

ekap

Milé prekvapenie... som čakala sladký film preplnený ružami a veselými farbami... bolo to tak! Avšak len dovtedy, kým dej rozprávala Audrey Tatou. Po tom sa dej otočil iným smerom a z romantiky sa stalo psycho! Z neviniatka sa stal psychopat! ()

Iswet

Začátek mě neustále upevňoval v tom, že chlapi jsou svině a chtějí se vykrucovat z jakéhokoliv vztahu. Celou první polovinu filmu jsem soucítila s Angelikou. Od druhé části to ovšem začínalo nabírat jiné obrátky. Angelika je erotomanka a Loik se stává pouhou obětí, jež mnohdy neví, která bije. Zajímavý snímek který stojí za shlédnutí. ()

david666

No pěkně se nám to zvrhlo. Název je zavádějící - romantiku moc nečekejte. Takovou drsárnu jsem po úvodních minutách nečekal. Hlavně tedy 2. polovina viděná ze strany oběti je mrazivá. ()

Grim

...Má mě rád, nemá mě rád je film rozdelený na dve časti. Tá prvá je "má mě rád" a tá druhá "nemá mě rád"...no a keď sa to spojí tak vznikne toto...alebo... ..."hezký obraz toho co zmůže, byť jenom jedna darovaná růže"... ()

Katy19

Ten konec byl hodně dobrý, moc pěkný obraz z pilulek a jedna roztomilá pošahaná slečna okouzlená květinou. ()

dzejnyka

Do kina som nakráčala v očakávaní niečoho ako Amelie 2, ale doktorov pohľad na vec ma vyviedol z omylu. S úžasom som sledovala, ako sa mi mozaika bizarného príbehu skladá pred očami, a z kreatívneho využitia tabletiek na hlavu ma mrazilo ešte dlho. ()

Kozlowski8

Čekal jsem tuctovku a vlastně jsem koukal víceméně kvůli Audrey. První více než půlhodinka taky v tomto duchu plynula. Pak však přišel zvrat ve vyprávění příběhu a od této chvíle mne film hodně bavil a ta mozaika z nepoužitých léků na závěr - to byl mazec. A samotná Audrey Tautou? Ona ta děvčica vypadá tak mile a nevinně i v takovéto roli, že na někoho může působit pro podobný žánr nevhodná. Já si to ale nemyslím. Naopak oceňuji její obsazení mladou režisérkou. Ty její nevinné oči a miloučká tvář dodávaly postavě o to strašlivější příchuť. ()

Nyanka

Máj gád, koukat na pošahanou holku, co spíš patří na psychárnu, mě fakt nebavilo.. Tim spíš, že takovejch pomatenejch holek "láskou" vidim denně mraky.. ()

ostre_pero

Pôvodne som chcel dať tri, no napokon mením na 4 hviezdy. Okrem úchvatnej réžie, scenára a kamery klobúk dole aj pred pôsobivým výkonom Audrey Tautou, ale aj Samuela Le Bihana. Vo filme vidno, aké obrovské zlo dokážu povery a reči typu "jedna babka povedala". Skutočne zaujímavý, až desivý film. A ten samotný záver fakt stojí za to! ()

Lucyane

Zajímavý snímek s opět skvělou Audrey Tautou...Najdete tu napětí, posedlost, lásku, což dohromady tvoří příjemných 92minut...:-) ()