Půvabná studentka výtvarné školy Angelika (Audrey Tautou) miluje k zbláznění sympatického kardiologa Loika. Jeho šťastné manželství a očekávání prvního dítěte nebere jako vážnou překážku. On ji přece miluje stejně jako ona jeho. Romantické představy o jejich lásce se však mění v nejhorší noční můru, která přerůstá v psychickou úchylku. Stačí náhodné setkání a nevinně darovaná růže a z Angeliky se stává posedlá žena, která manipuluje svými blízkými a lékaře a jeho rodinu začíná terorizovat. Filmem Má mě rád, nemá mě rád debutovala scenáristka a režisérka Laetitia Colombaniová. (oficiální text distributora)

laik_60

bol som zvedavy na Tautou, nesklamala ma, ale film ma nenadchol, ešte že máme Verbala, po jeho komentari som sa rozhodol film dopozerat a k dvojek pridat este jednu hviezidku ... ta prva polovica bola naozaj nudna a robila z tohto filmu pre taketo sparnee horuuce leto ozaj dielo na ktore sa neoplati pozerat .. este že sa to nakoniec zvrtlo :( ()

Flyer

Dva pohledy na jeden příběh. Zatímco ten první (z očí Audrey Tautou) působí až kýčovitě romanticky, ten druhý (z očí její "oběti") vyzní slušně mrazivě. Sloučením romantického filmu a thrilleru vznikl velice zajímavý mix, který líčí slepou zamilovanost, ovšem také trauma, které může dívka svému vyvolenému nevědomky způsobit. A abych nezapomněl - Audrey Tautou je v roli zamilované šílenkyně opravdu bezchybná. ()

Radiq

Klacickej trapnej případ neracionálnosti ženského uvažování. Aspoň do poloviny filmu jsem si to myslel. Pak jsem si to začal myslet ještě víc. Jeden velkej zlom za celej film, to je tak jediný, co tam může překvapit. ()

misulka03

A opět tu máme usměvavou Audrey Tautou, které role naprosto sedla a dovedla ji zahrát velice přesvědčivě. Přetočení v polovině filmu je velice působivé a krásně to příběh oživý a divákovi se naskytne vidět příběh z jiné strany pohledu. Film do podrobna rozebírá psychiku a myšlení, psychicky narušeného člověka a to se mi moc líbí. A úžasný konec s mozaikou mě přesvědčil o 4* hodnocení :) ()

vesper001

Zajímavě vystavěný snímek, u jehož sledování nejdřív dostanete lehkou kopřivku (srdíčkové titulky), pak nějakou dobu sledujete Amélii z Montmartru (která zaplaťpánbůh už přestala tak hrozně kulit oči), najednou vám začne trochu skákat obraz – a skončíte s pořádným mrazením v zádech. Pointa je silná a závěr má výbornou gradaci. Kdo se nenechá zmást a odradit úvodní třetinou, rozhodně nebude litovat. Mimoto právě díky tomu cukrkandlu je ono závěrečné mrazení tak silné. ()

terunka003

Děsivé, psychotické, zajímavé, neobvyklé. Zajímavý snímek o posedlosti, o falešné a vysněné realitě, která se až patologicky nebezpečně projevuje v reálném životě úspěšného lékaře, zprostředkovaně ve vztahu jeho ženy a mladé tiché obyčejné dívce. A to stačí jen jedno setkání na toaletách. Herecké výkony výborné, prostředí skvělé. Film pro průměrné kulturní vyžití jako dělaný. ..no jako nechtěla bych, aby mi někdo neznámý něco posílal.. ()

venison

Nevěděla jsem do čeho jdu, proto jsem byla velmi mile překvapena, že se z filmu vyklubal celkem dobrý stalkerský psychothriller ;-) Film je rozseknut na dvě části - první nám ukazuje verzi "má mě rád", druhá tu "nemá mě rád" - a obě byly velmi působivě pojaté :-) Na francouzský film, hodně dobrý! :-) ()

Master19

Po dvaceti minutách jsem to chtěl vypnout, ale pak se to rozjelo, já párkrát zalapal po dechu a nevěřícně jsem sledoval co se dělo. Velmi příjemné překvapení. ()

Puyi

Ano, spojení romantické komedie a drama není v tomto případě bohužel uplně ideální, ikdyž mi to začalo vadit až ke konci filmu. Jinak jeho celkový průběh se mi líbil, ale nějaký velký zázrak to zase nebyl...;) Herci byli obstojní - Audrey se mi líbila snad už jako vždy...:) Jednu chvíli jsem uvažoval i 4*, ale kvůli závěru, který mi bohužel tak torchu zkazil celkový dojem z filmu, dávám 3. :) ()

Koryntos

Bylo hodně zajímavé pozorovat Audrey Tautou, jak se popere se zápornou rolí a zvládla to celkem obstojně. Zahrát roli pomatené erotomanky není určitě jen tak. Nakonec jako bonus krásná mozaika z prášíčků, co víc si člověk může přát. S Amélií se to sice srovnávat nedá, ale přesto má tento film něco do sebe. ()

Josefin

Ještě mladičká Audrey Tatou roli zahrála na výbornou. No jo láska je ošidná a je tolik druhů lásky. Přináší bolest i radost. Režijní debut Laetitie Colombardi má svou úrověn. Když opustím, pár nereálných scén opravdu slušně ukočírovaný psychologický thiller. " Je ne peux pas vivre sans toi." ()

Smileface

Spíš **** a 1/2. Opravdu skvělý a originální psychothriller.Pojetí je opravdu zajímavé,protože díky první půlhodince jste schopní pochopit fikci záporné postavy. ()

vincent

Viac ako tri *** nemôžem dať. Určite zaujímavé poňatie erotománie, zaujímavé hranie sa s naráciou, príjemní herci - samozrejme krásna Audrey Tautou. Faktom však je, že film si tačí pozrieť raz, pretože na druhýkrát sa už stráca moment prekvapenia a 50% svojho čara. ()

Rousse

Nečekejte žádnou romantiku a nebudete zklamáni. Důkaz toho, že Audrey Tautou nemusí hrát jen sladké slečny s kouzelně našpulenou pusinkou a také toho, co všechno zmůže láska až slepá posledost. ()

gutshoter

Ta holka je solidní psycho! Ale já jí věřil všechno. Zajímavý. Byla to nadprůměrná podívaná a málem za 4. Závěr byl za rovných 5! ()

korndaddy

Amelii se to v hlavě trochu zvrtlo. Příběh pošahaný holčiny, která má svého prince jaksy pouze v hlavě. Pěknej úlet. Audrey předvedla dobrý výkon, ale prostě to na lepší hodnocení nestačilo. ()

Billie777

Těžko uvěřit, že by přepůvabná a křehká Audrey Tautou mohla být i docela nebezpečná. V tomhle filmu jsem jí opravdu nefandila. Ale zahrála to perfektně. Ten konec mě dostal. ()