O hlavu kratší (S06E04) (epizoda)

• Česko

Domov v oblacích

Degüello

Krimi / Drama / Mysteriózní

Velká Británie, 2019, 2 h

Kvůli poslednímu dílu jsem nemohla dát šesté sérii plný počet. Bohužel byl příliš nahuštěný snahou vše vyřešit a ukončit. Rozdělení závěru do dvou dílů by sérii prospělo. Ale jinak je to jeden z mých nejoblíbenějších detektivních seriálů. Ovšem bez kníru! :)(25.6.2019)

Parádní finále s prozatím nejlepším závěrem (tohle odhalení zločinců bylo vskutku parádní) a i s trochou happy endu na úplný závěr. Šestá série se povedla mnohem lépe, než ta předchozí a i tahle epizoda je toho důkazem, protože mě bavila od začátku do konce a ke konci nasadila skutečně tempo dosud nevídané. Na sedmou sérii se samozřejmě těším a snad Morse konečně shodí ten knír. 90%.(17.9.2019)

"Existuje hranice, tak snad jste na správné straně!" Rozhodně parádní zakončení této série.(17.9.2020)

příběh drobného, nenápadného,slušňáckého Endeavoura dopadl přesně tak jak jsem si přála.Dobro vítězí nad zlem.To by se mělo vtloukat do hlavy dětem od dětství.(13.12.2019)

SPOILER! Konec byl tak trochu westernově pohádkový, ale mě plně vyhovuje, rozhodně víc než otevřené a spíše depresivní závěry některých předchozích sérií.(14.3.2019)