Když jste v gangu, nemáte žádný prostor pro chyby nebo pocity. Matty, snažící se žít podle představ svého otce, šéfa gangu, to zjistí dost tvrdým způsobem ve chvíli, kdy jeho banda ztratí pytel plný peněz. Když se Mattovu příteli z dětství Marblesovi nepodaří peníze znovu najít, jeho nejlepší kamarád Taylor vymyslí plán, jak je získat zpět. Městu ale vládnou zkorumpovaní policajti a situace se rychle dostává mimo veškerou kontrolu. Do města přijíždí strýček Teddy, aby situaci zachránil a jednou provždy Mattyho naučil, co znamená patřit "k rodině". (oficiální text distributora)

Trailer

JohnSmith

Synáček mafiána nemůže kvůli svému jménu dostat normální práci a tak prosí taťuldu, aby mu svěřil nějaký úkol. Ten kývne a synáček si vezme bandu svých kamarádů a fušku samozřejmě zvořou, takže tatínek musí poslat strýčka, aby to všechno vyřešil a je z toho maglajs do kterého se zamotá šerif, jeho feťácký synáček a jedno zapadlé městečko. ()

Arkanoid

Film natočený tak, aby mohol čo najskôr zapadnúť prachom. Má síce hviezdne obsadenie, ale postavy sú napísané tak, že vám je jedno, ktorá z nich zomrie. Réžia film z priemeru nijako nevyťahuje. Zápletka sa dá oceniť hviezdou, druhú dávam za výstup Vina Diesela v bare, ktorý je najlepšou scénou filmu. ()

iXtr3m3

Príjemné obsadenie, príjemné spracovanie, stopáž akurát na dané pomery, nič prehnané. Jednoducho film, ktorý síce nenadchne do výšin, ale ani zďaleka neurazí a nebudete ľutovať, že ste ho pozerali. Len jednoducho postupom času rýchlo vyšumí z hlavy. Ale pár vecí si budem pamätať navždy a to Dieselovu scénu z baru spolu s jeho preslovom začínajúcim slovom 500. :) ()

LaciLC

Priznám sa od tohto filmu som čakal päťhviezdičkovú záležitosť, lebo milujem gangsterky (z ktoréhokoľvek obdobia) a obsadenie tiež nevyzeralo najhoršie. Nakoniec bol pre mňa film veľkým sklamaním a vyšlo to na také slabšie ***. Nebolo to vôbec zlé, ale nudil som dosť veľa. Niektoré hlášky stáli za to, ale filmu chýba lepšie tempo a vyzretejší režisér(i). Ale obsadenie bolo celkom v pohode a film nebol ani príliš dlhý. Aj tak je to obrovská škoda. ()

cpt.Lynch

Nečekal jsem nic a byl velmi mile překvapen. Když "na pomoc" přijedou staří gangsteři, byl jsem už prakticky nadšený. Ale závěr to celé zhatil. Poslední přestřelka a zrada stočí film z mírně komediální gangsterky do tuctové béčkové slátaniny. Velká škoda. Ale jelikož jsem se jinak dobře bavil tak 4* ()