poster

Flákači

 • USA

  Knockaround Guys

 • Slovensko

  Flákači

Akční / Komedie / Thriller / Krimi

USA, 2001, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Compadre
  ***

  Kdyby se flákačů ujal nějaký šikovnější režisér mohlo to si myslím dopadnout líp. Takhle člověk čeká bombu už jen proto, že v obsazení vidí tunu známých jmen a dostane průměrnou gangsterku. Vin Diesel mi tu udělal radost, tady se vokázal moc dobře, a jináč taky v poho...jen jak říkam, mohlo to bejt udělaný fakt líp.(26.10.2009)

 • Myrreczech
  ***

  Jednoduchý, stále dokola opakující se základ příběhu byl velice průměrný, a tak jeho vyzdvihnutí stálo na slušném hereckém obsazení, ze kterého jako obvykle nejvíc vyčníval Vin Diesel. Čekal jsem něco více akčního a možná i pár hlášek, ale tahle uvolněná gangster-junior hodinka a půl taky měla něco málo do sebe.(5.9.2012)

 • Kryšpín
  ***

  Někdo se tu snaží napodobit Gaunery :-) Ne to byl žert. Je to zajímavý film s výborným hereckým obsazením. Vin Diesel bude už stále hrát v takových drsnějších filmech. Ale sluší mu to a je asi rád. Malkovich nám už ale nějak stárne a už to není ono jak bejvávalo. Celej film jsem přemýšlel kde jsem viděl hrát Setha Greena. A až ke konci mi došlo, že jsem ho viděl v Loupeži po italsku. Stále čekáte něco drsnějšího a krvavějšího a taky to na pár místech bude, ale nečekejte tak velkej nášup jako od Quentina Tarantina.(28.6.2004)

 • Brylin
  ***

  Průměrný mafiánský snímeček tahá nahoru hlavně Vin Diesel - pro role drsňáků se narodil a každý by ho chtěl mít ve rvačce po boku. Celkově tahle gangsterka ovšem na víc než tři hvězdy nedosáhne - přímočarý děj ničím příliš nepřekvapí a kromě Vina a Barryho je celá partička spíš neschopná. Děj se ubírá k dobrému závěru zbytečně pomalým tempem, ale na film se dá koukat, je to taková nenáročná oddechovka.(22.6.2011)

 • Barak
  ***

  Když pan mladý dostane od tatíka šanci, hned je jasné, že se to určitě nepovede a někdo něco zbabrá. Zpočátku to vypadá dobře, je to i lehce vtipné. Pak je to ovšem, jedním slovem, nuda - postavy mluví, jak to ten a ten spackal, jak je to strašné a že musí ty prachy získat zpátky. A tak se to vleče až na konec filmu, kde (!!NEČÍST dál, obsahuje vyzrazení konce!!) se všichni stejně postřílí - to neříkám, že je špatné, právě naopak, aspoň se tam konečně něco semele.... 5.5/10(19.6.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace