Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když jste v gangu, nemáte žádný prostor pro chyby nebo pocity. Matty, snažící se žít podle představ svého otce, šéfa gangu, to zjistí dost tvrdým způsobem ve chvíli, kdy jeho banda ztratí pytel plný peněz. Když se Mattovu příteli z dětství Marblesovi nepodaří peníze znovu najít, jeho nejlepší kamarád Taylor vymyslí plán, jak je získat zpět. Městu ale vládnou zkorumpovaní policajti a situace se rychle dostává mimo veškerou kontrolu. Do města přijíždí strýček Teddy, aby situaci zachránil a jednou provždy Mattyho naučil, co znamená patřit "k rodině". (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (91)

igi B. 

všechny recenze uživatele

Hodní neškodní hoši ;-) řeší problém a na malým městě bude veselo. Dobře, byť rutinně natočená oddechovka s lehce béčkovým nádechem a kvalitním hereckým obsazením na stokrát otřepané téma - mafii se zkrátka peníze neberou... Tři a půl hvězdičky, pro přece jen však poněkud vlekoucí se děj zaokrouhlené dolů... ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Všehoschopní venkovští balíci a neschopní mafiánští synci se utkají o tašku s půlkou melounu. První tým má výhodu domácího prostředí a odhodlání, druhému chybí zkušenosti, ale má za zády silného sponzora. Vítězem bude ten, kdo nasbírá méně olova a zavčas ukončí kariéru.. Krimi ani ne moc komedie s motivy ctižádosti a kamarádšoftu, co se nečekanou popravou na dvorku podivně přehoupne do existenciální vybíjené. Co si budeme namlouvat, její atraktivitu zachraňuje herecké obsazení. Oblíbenec Barry Pepper (pro mě nepochopitelně čekající na nějakou zásadnější roli), pokřivený šerif Tom Noonan, držící se motta, že s poctivostí nejdál dojdeš, ale nepoctivě tam budeš rychleji, senilní kmotr Hopper či jeho ukřivděná pravá ruka Malkovich. A komu by to nestačilo, má tu ještě tlustého jidiš Plekance, co pro ránu ani dávku nikotinu nikdy nejde daleko.. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

„Vždy je to niekto, koho nečakáš.“ Vin Diesel si našťastie slabým scenárom obdarovaný film ukradol celý pre seba. A ešteže tak, FLÁKAČI by to bez jeho charizmaticky ráznej/dravej prítomnosti nedotiahli ani na aspoň taký solídny priemer, ako s ním. Predstavuje sa ako drsňák, ktorý 500 pouličných bitiek prekonal ešte ako tínedžer a teraz rovnako, ako nie je žiadnym hlupákom, nie je ani typom, ktorý to niekedy dotiahne na šéfa. Dobre to vie - a tak len mlčky postáva v úzadí, kamaráta nezradí a keď treba, jeho nepriateľovi bez problémov namláti ciferník (len ho to už príliš nebaví). Slušná gangsterka á la o čosi horšie ČO ROBIŤ V DENVERI, AK ČLOVEK NEŽIJE, vyzdobená predovšetkým svojráznym hereckým obsadením (Diesel sa s Pepperom sa stretli už v ZACHRÁŇTE VOJAKA RYANA). ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby USA $11,715,637Tržby Celosvetovo $14,069,721 ║ Žiadna sláva, príbeh planý, réžia neschopná ponúknuť niečo na viac, herci v rámci možností fajn ale nemajú skoro čo hrať. Doslova príde to ako taká epizódka z Texaského rangera. /40%/ ()

SNCIS 

všechny recenze uživatele

Obsahuje spoilery: "Vždy je to někdo, koho nečekáš." Vin Diesel je tu nejlepší.:D Mafiánský synek a jeho kamarádi se snaží v jednom maloměstě získat tašku s půl milionem dolarů a nutno říci, že sledovat to je dost nuda. - 30%. ()

Galerie (35)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama