Flákači

Knockaround Guys

Flákači

Akční / Komedie / Thriller / Krimi

USA, 2001, 91 min

Kdyby se flákačů ujal nějaký šikovnější režisér mohlo to si myslím dopadnout líp. Takhle člověk čeká bombu už jen proto, že v obsazení vidí tunu známých jmen a dostane průměrnou gangsterku. Vin Diesel mi tu udělal radost, tady se vokázal moc dobře, a jináč taky v poho...jen jak říkam, mohlo to bejt udělaný fakt líp.(26.10.2009)

Jednoduchý, stále dokola opakující se základ příběhu byl velice průměrný, a tak jeho vyzdvihnutí stálo na slušném hereckém obsazení, ze kterého jako obvykle nejvíc vyčníval Vin Diesel. Čekal jsem něco více akčního a možná i pár hlášek, ale tahle uvolněná gangster-junior hodinka a půl taky měla něco málo do sebe.(5.9.2012)

Někdo se tu snaží napodobit Gaunery :-) Ne to byl žert. Je to zajímavý film s výborným hereckým obsazením. Vin Diesel bude už stále hrát v takových drsnějších filmech. Ale sluší mu to a je asi rád. Malkovich nám už ale nějak stárne a už to není ono jak bejvávalo. Celej film jsem přemýšlel kde jsem viděl hrát Setha Greena. A až ke konci mi došlo, že jsem ho viděl v Loupeži po italsku. Stále čekáte něco drsnějšího a krvavějšího a taky to na pár místech bude, ale nečekejte tak velkej nášup jako od Quentina Tarantina.(28.6.2004)

Průměrný mafiánský snímeček tahá nahoru hlavně Vin Diesel - pro role drsňáků se narodil a každý by ho chtěl mít ve rvačce po boku. Celkově tahle gangsterka ovšem na víc než tři hvězdy nedosáhne - přímočarý děj ničím příliš nepřekvapí a kromě Vina a Barryho je celá partička spíš neschopná. Děj se ubírá k dobrému závěru zbytečně pomalým tempem, ale na film se dá koukat, je to taková nenáročná oddechovka.(22.6.2011)

Když pan mladý dostane od tatíka šanci, hned je jasné, že se to určitě nepovede a někdo něco zbabrá. Zpočátku to vypadá dobře, je to i lehce vtipné. Pak je to ovšem, jedním slovem, nuda - postavy mluví, jak to ten a ten spackal, jak je to strašné a že musí ty prachy získat zpátky. A tak se to vleče až na konec filmu, kde (!!NEČÍST dál, obsahuje vyzrazení konce!!) se všichni stejně postřílí - to neříkám, že je špatné, právě naopak, aspoň se tam konečně něco semele.... 5.5/10(19.6.2007)