poster

Flákači

 • USA

  Knockaround Guys

 • Slovensko

  Flákači

Akční / Komedie / Thriller / Krimi

USA, 2001, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Compadre
  ***

  Kdyby se flákačů ujal nějaký šikovnější režisér mohlo to si myslím dopadnout líp. Takhle člověk čeká bombu už jen proto, že v obsazení vidí tunu známých jmen a dostane průměrnou gangsterku. Vin Diesel mi tu udělal radost, tady se vokázal moc dobře, a jináč taky v poho...jen jak říkam, mohlo to bejt udělaný fakt líp.(26.10.2009)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $11,715,637Tržby Celosvetovo $14,069,721 ║ Žiadna sláva, príbeh planý, réžia neschopná ponúknuť niečo na viac, herci v rámci možností fajn ale nemajú skoro čo hrať. Doslova príde to ako taká epizódka z Texaského rangera. /40%/(5.10.2009)

 • ywo666
  ***

  Akčný/komédia/krimi/thriller. Na komédiu málo vtipné, na akčný film málo akčné, na thriller málo napínavé. Ale inak fajn. Seth Green síce sklamal a Pepper je len priemer ale vIn Diesel boduje a a starcom Malkovičovi a Hopperovi sa tiež film podaril. Celkovo to vidím tak na 65% a obstojnú zábavu. Ale mohlo to byť lepšie. O dosť lepšie.(6.2.2012)

 • lennyd
  ***

  Matty (Barry Pepper) by rád konečně jednou dokázal svému otci, kmotrovi mafiánské bandy, že i on dokáže udělat nějakou tu "práci". Dostane jednoduchý úkol - převézt přes hranice tašku s půl milionem dolarů. Naneštěstí jeden z Mattyho bandy, mladý Johnny Marbles (Seth Green) zpanikaří, a nechá si v zaflusaném městečku tašku s penězi ukrást dvojicí místních teenagerů. A to nemůže Matty nechat jen tak - svolá své kámoše, a přijíždí do města sjednat pořádek. Zkorumpovaná policie, místní ožralové - to vše situaci komplikuje - až do chvíle, kdy přijíždí strýček Teddy (John Malkovich) ... Pamatuji si, když jsem viděl film poprvé, tak jsem z něj byl docela nadšenej - zajímavej nápad (synáčkové mafiánských bossů proti ospalému městu) i herecké obsazení (Barry Pepper, Vin Diesel, John Malkovich). Teďka mi přišel film do rukou znovu - a to nadšení docela rychle vyprchalo. Výše zmíněné sice zůstává, jenže všechno mi přišlo tak trochu nedokončené, na půl cesty. Scéna kdy si Vin Diesel vybere největšího bijce z celého městečka pro souboj či závěrečná přestřelka sice nejsou špatné, ale celý film to nezachrání...(23.2.2011)

 • igi B.
  ***

  Hodní neškodní hoši ;-) řeší problém a na malým městě bude veselo. Dobře, byť rutinně natočená oddechovka s lehce béčkovým nádechem a kvalitním hereckým obsazením na stokrát otřepané téma - mafii se zkrátka peníze neberou... Tři a půl hvězdičky, pro přece jen však poněkud vlekoucí se děj zaokrouhlené dolů...(6.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace