poster

Flákači

 • USA

  Knockaround Guys

 • Slovensko

  Flákači

Akční / Komedie / Thriller / Krimi

USA, 2001, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Compadre
  ***

  Kdyby se flákačů ujal nějaký šikovnější režisér mohlo to si myslím dopadnout líp. Takhle člověk čeká bombu už jen proto, že v obsazení vidí tunu známých jmen a dostane průměrnou gangsterku. Vin Diesel mi tu udělal radost, tady se vokázal moc dobře, a jináč taky v poho...jen jak říkam, mohlo to bejt udělaný fakt líp.(26.10.2009)

 • Shakers
  ***

  Najväčšie plus je asi len to herecké obsadenie.Dej filmu je postavený tak, že sa polku filmu nudíte a až ku koncu to začne byť aspoň trošku zaujímavé.Réžia je v tomto smere fakt neschopná, pretože nedokázala vlastne nič ponúknuť (žiadne nápady či štýlové scény).Ako som hovoril na začiatku, najväčšie plus je len to herecké obsadenie, ktoré svojou charizmou (hlavne u Disela) aspoň trošku ťahajú film vpred.Aby som to zhrnul - dej filmu je jednoduchý a priamočiary bez žiadnych veľkých zvratov, zapamätateľných scén či super akcii.Film, ktorý má len 91 minút trvá ako 2 a pol hodiny a jediná scéna, ktorá je v ňom aspoň trošku zaujímavá je záverečné finále, ktoré našťastie už nieje tak nudné. 55% - 3*(1.5.2011)

 • bouncer
  ***

  Přistupoval jsem k tomuto filmu s jistými pochybnostmi, ale nakonec jsem byl celkem mile překvapen - je to slušná akční gangsterka, která udrží a zbytečně nepřehání. Je jasné, že jejím cílem nejsou vysoké pozice, ale pobaví diváka a to stačí. Určitě nejůlepší částí je John Malkovich, ale i Vin Diesel celkem padl do své role. Pohodová, mírně nadprůměrná zábava pro všechny...(25.4.2004)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $11,715,637Tržby Celosvetovo $14,069,721 ║ Žiadna sláva, príbeh planý, réžia neschopná ponúknuť niečo na viac, herci v rámci možností fajn ale nemajú skoro čo hrať. Doslova príde to ako taká epizódka z Texaského rangera. /40%/(5.10.2009)

 • igi B.
  ***

  Hodní neškodní hoši ;-) řeší problém a na malým městě bude veselo. Dobře, byť rutinně natočená oddechovka s lehce béčkovým nádechem a kvalitním hereckým obsazením na stokrát otřepané téma - mafii se zkrátka peníze neberou... Tři a půl hvězdičky, pro přece jen však poněkud vlekoucí se děj zaokrouhlené dolů...(6.4.2006)