poster

Flákači

 • USA

  Knockaround Guys

 • Slovensko

  Flákači

Akční / Komedie / Thriller / Krimi

USA, 2001, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lioncel

  mafiánský synek se nemůže uchytit v normálním civilním životě a tak se pokusí nastoupit do rodinného byznysu .. jenže ke své smůle se rozhodne přizvat do první akce i své kamarády .. ten nejjednodušší z nich dostane nejdůležitější úkol a jak je už správným zvykem, pěkně to zmastí .. následuje cesta, která ukáže kdo je kdo .. nejen mezi kamarády … určitě to není originální, ale ani zas tak špatný .. dobrá hudba .. a konečně normální policajt, který když ucítí příležitost zachová se jako každý .. tedy skoro každý – přivlastní si ranec peněz .. takový, co se nedá odmítnout .. takže, žádné moralizování .. to je až úplně na závěr filmu, ale to už je jedno, to se dá vydržet – stejně už poznáš, že pojedou brzy závěrečné titulky …(1.5.2010)

 • malylada
  ****

  Syn gagstera, který čeká na respekt a velkou prácičku, aby se ukázal. Příležitost se mu naskytne, ale vše se kolem podělá a musí se svojí bandičkou dávat do kupy. Hvězdné obsazení výtečně zapadá do nepříliš propracované zápletky, která má mouchy, ale vzhledem k délce filmu nenudí. Mohly zde být vypjatější scény, aby se stihly postavy vrýt pod kůži a nejvíce se to povedlo Dieselovi s Malkovichem. Finále bylo překvapující a vytěžilo nejvíce, co šlo......7/10(10.2.2017)

 • Brylin
  ***

  Průměrný mafiánský snímeček tahá nahoru hlavně Vin Diesel - pro role drsňáků se narodil a každý by ho chtěl mít ve rvačce po boku. Celkově tahle gangsterka ovšem na víc než tři hvězdy nedosáhne - přímočarý děj ničím příliš nepřekvapí a kromě Vina a Barryho je celá partička spíš neschopná. Děj se ubírá k dobrému závěru zbytečně pomalým tempem, ale na film se dá koukat, je to taková nenáročná oddechovka.(22.6.2011)

 • Compadre
  ***

  Kdyby se flákačů ujal nějaký šikovnější režisér mohlo to si myslím dopadnout líp. Takhle člověk čeká bombu už jen proto, že v obsazení vidí tunu známých jmen a dostane průměrnou gangsterku. Vin Diesel mi tu udělal radost, tady se vokázal moc dobře, a jináč taky v poho...jen jak říkam, mohlo to bejt udělaný fakt líp.(26.10.2009)

 • Barak
  ***

  Když pan mladý dostane od tatíka šanci, hned je jasné, že se to určitě nepovede a někdo něco zbabrá. Zpočátku to vypadá dobře, je to i lehce vtipné. Pak je to ovšem, jedním slovem, nuda - postavy mluví, jak to ten a ten spackal, jak je to strašné a že musí ty prachy získat zpátky. A tak se to vleče až na konec filmu, kde (!!NEČÍST dál, obsahuje vyzrazení konce!!) se všichni stejně postřílí - to neříkám, že je špatné, právě naopak, aspoň se tam konečně něco semele.... 5.5/10(19.6.2007)