Režisér filmu Sejmi eso vás zavede do světa Kevina Stretche, řidiče hollywoodské limuzíny, muže s temnou minulostí. Když se Stretchovi ozve nechvalně proslulý gangster, aby od něj dostal zpět půjčené peníze, Stretch v naději na slušnou odměnu vezme práci, kterou mu nabídne jeho klient – miliardář. Výstřelky výstředního klienta ale brzy vyústí v divokou noc plnou dobrodružství, sexu a nebezpečí, po které je jasné, že s návratem peněz to až tak snadné nebude. (Bontonfilm)

Lamarr

Pro mě trošku překvapivě, ale přesto veskrze pozitivní podívaná, nečekal jsem, že Patrick Wilson zvládne zahrát schizofrenní roli s takovou lehkostí a vtipem. Párkrát jsem se skutečně pořádně zasmál. A krásná Jessica - ta nenudí ani v nudných brýlích :) ()

PRASÁK

Tenhle snímek jsem se rozhodl koupit si na DVD díky doporučení mýho nejlepšího kamaráda a nelitoval jsem. Je to vopravdu úchylná jízda plná úletů a praštěnejch nápadů. Budete se epesně bavit! Film natočil americkej režisér Joe Carnahan, kterej se proslavil snímky jako: Narkotika, Sejmi eso, A-Team nebo Mezi vlky. Tak neváhejte a koukněte na to!!! ()

Sejkorka

Téměř odpad. Ale můžu si za to sám, že jsem kvůli Jessice Albě. tuhle srágoru stáhnul. Vyřešil jsem rychlým posunem, o nic jsem nepřišel, i 30 minut celkem stačilo. A moje obavy naplnil jeden z přisprostlých recenzentů povzdechem nad tím, že moja Jessica alespoň něco ukázat, ale neukázala. ()

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015