Jak to asi může dopadnout, když se vášnivý kalifornský surfař ocitne na střední škole v Ohiu, kde všichni fandí hokeji. Shane McDermott je nucen odstěhovat se k příbuzným na venkov a nastoupit do nové školy. Aby zde obstál, musí přehrát místní "přeborníky" v mnoha směrech... (oficiální text distributora)

kaposlav

Film som videl niekoľkokrát pred mnohými rokmi na už neexistujúcich TV staniciach. Teraz ťažko zohnateľné s dabingom, ale dobrý film nie len na jedno pozretie. ()

carly

videla som ten film kedysi dávno, keď to, čo robili a mali oblečené bolo v móde a rozhodla som sa, pozrieť si to znovu. prekvapivo, ten pozitívny dojem, ktorý so si pamätala nezmizol. je to nenáročný, ale veľmi príjemný film s peknou kamerou a super hercami. ideálny na upršané sobotné popoludnie. ()

Juto

Je to je mučivý aj unavený tínedžerský film. Toto je detská hra na rýchlokorčuľovanie na jednej nohe. 3/10 ()

SHI-SHA

Bez Jacka Blacka a Setha Greena by to bylo nekoukatelný. Hlavní hrdina je tak sladký, až se mi chtělo zvracet. A vůbec - proč jméno Airborne? A plakát k filmu je tobrý photoshop fail. ()

snebka

Jedním slovem CHEESE. Víc na nervy, než hlavní postava my snad lezli jen rodiče Setha Greena. Jeho výkon, byl pro mě překvapivě asi jediným pozitivem celého filmu. 40% ** ()

mr.twizta

Zabavne cheesy teenagerovske vypraveni se vsemi oblibenymi atributy ranych devadesatek, navic opeprena o zdarily a prekvapive dramaticky downhill na inlajnech. We cool, brah. ()

Svadbos

Skating pre všetkých, len nie pre deti. Niekoľko spektakulárnych výkonov na kolieskových korčuliach sú jedinou devízou filmu. ()

domceek

S podobnym pocitom viny a potupy, ako ked si kupujem cheesburger v mekaci, priznavam, ze som tuto tinedzersku komediu dopozerala do konca. A pobavila, aj vecami, ktorymi povodne bavit nechcela. Usmevne momenty, ako Jack Black v stredoskolskej lavici (a nie ako ucitel), devadesiatkova moda a.k.a plesnive rifle a zvysene pasy, a problemy cukrika menom Mitchell, nalezite jeho veku (16?) a povahe skejtaka z Kalifornie, ktory prisiel do Ohia, kde snezi a hra sa hokej, so surfom v ruke, aby sa mohol pravidelne v spanku teleportovat tam, kde je ocean. No a skratka typek je uplne v riti, lebo po nom zmurkla frajerka najsilnejsieho hokejistu z triedy a uzije si sikanu najvyssieho stupna v podobe ukradnutych siat zo sprchy, toaletneho papiera zo zachodu a take to lepidlo, co maju len v amerike (pouzival to aj Kevin zo Sam doma), ktoreho ked sa niekto dotkne, tak sa hned prilepi a nemoze sa pohnut:).. Ked mu vsak dojde zasielka s kolieskovymi korculami, tak to uplne vsetkym natre. ()