Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jedna texaská gangsterská banda používá obzvlášt' nechutný trik k získání peněz; osvobozují odsouzené zločince z vězení, nutí je účastnit se svých kriminálních akcí a nakonec inkasují vypsanou prémii za jejich dopadení. Detektiv Gifford má za úkol bandu zastavit. Nechá se zatknout, aby ganstery nalákal. Situace se ale poněkud vymkne z rukou a Griffordův život je ohrožen... (MacGuffin)

(více)

Recenze (5)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Slusne 3 za tu poslednu prestrelku, ze to ze chlap vzal peknu buchtu na drink a za to, ze western nema to klise kradez koni   : 69 % ()

Dale 

všechny recenze uživatele

Mohla to byť fajn kriminálka z Divokého západu, keby v nej nebolo niekoľko veľkých logických dier. Napr. keď agent zistí, kde majú banditi základňu, miesto toho, aby tam niekoľko dní driemal a pozoroval, že sa nič nedeje, mal to ísť okamžite nahlásiť kolegom a spravili by tam záťah a bolo by po bande. Alebo keď banditi vedia, že je jeden z dvoch ich nových členov je detektív, no nevedia ktorý a tak nevedia, ktorého majú zabiť. Veď oboch ich plánovali skôr či neskôr zabiť a za oboch je odmena, tak sa ich zbavím a je po probléme... A je tam toho oveľa viac. Navyše ten príšerný voiceover komentujúci každý detail, to bol proste des. Jeden z najslabších Murphyho filmov. ()

Reklama

ilclassico 

všechny recenze uživatele

Ten příběh by nebyl vůbec špatný, kdyby... Kdyby dialogy nebyly tak mizerné, režie tak tristní a naivita nekoukala z každého druhého záběru. Takovéhle westerny se v 60. letech už natáčet neměly. Ubohý Murphy, svou slavnou éru měl už za sebou. V rámci žánru za 2,5. ()

MacGuffin 

všechny recenze uživatele

Jedna texasská gangsterská banda používá obzvlášt' nechutný trik na cestě k získání peněz; osvobozují odsouzené zločince z vězení, nutí je účastnit se při jejich přepadech a nakonec inkasují na ně vypsanou prémii. Detektiv Gifford s tím má skoncovat. Nechá se zatknout, aby ganstery nalákal. Jenže pak je odhalen druhý detektiv a Griffordův život je ohrožen... ()

Mol 

všechny recenze uživatele

Peklo to dorozumívání se přes vyleštěný plátky železa. Vypadalo to velice komicky. Ale to je jen malinká chybička na jinak krásnym westernu a myslím, že není většího sympaťáka v celým Texasu než je Audie. Závěrečná přestřelka má taky svý kouzlo, kde Audie všechny vyřídí a pak vezme buchtu a jdou na drink. Tak to má bejt. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama