Albert a Eva, oba rozvedení a zaskočení, že se jejich ratolesti brzy vydají za studii. Po jejich náhodném setkání na jednom večírku by nové romanci nemuselo nic bránit. Ale o slovo se hlásí i jejich komplikované povahy. Masérka Eva je trochu flákač, Albert se trápí kvůli nadváze a jejímu vlivu na sex. I tak by to mohl být krásný vztah. Kdyby nebylo Eviny nové klientky, z níž se vyklube Albertova bývalá žena. Díky pozornosti k detailům a vykreslení obou protagonistů nejde jen o romantickou komedii, ale i o drobnou sociální a charakterovou studii, v níž se smích pojí s nejistotami, pochybami a emočními zmatky. (Febiofest)

TadashiCZ

Vyloženě milý film, který mi tím přirostl k srdci. Skvělé hlavní postavy, důvěryhodné dcery a výtečný soundtrack. ()

vlk++

oddychovka ze života, která nutí zamýšlet se nad tím, co máme, co chceme mít a co jsme ztratili... proč se lidé berou a proč se pak rozcházejí? ()

Pythonator

Neromantická lehká komedie o tloustnutí, stárnutí a odpouštění nedostatků u partnerů za zenitem. Julia Louis-Dreyfus je natolik sympatická, že se na to dá dívat a celý film překvapivě rychle tak nějak jen příjemně plyne. ()

Pompeius

Výborná romantická komedie zralého věku, kde už protagonisté mají něco za sebou, něco si s sebou z té minulosti táhnou, už se moc nechtějí přizpůsobovat, jsou tak trochu usedlí a sví, ale lásku pořád potřebují a dobrodružství stále láká. Porozumí každý, kdo nezažívá první dlouhodobý vztah. Rozhodně každý přes čtyřicet. ()

Montgomary

Prijemná romantická komédia s nenúteným humorom, bez krásnych Holywoodskych hercov a so skvelým výkonom Jamesa Gandolfiniho... Najviac to kazí trailer, ktorý Vám kompletne rozpovie celý 1,5 hodinový príbeh a film už neprináša žiadne momenty očakávania, zvratu a prekvapenia... ()

NICOTINE

Milá, k odreagování, romantická komedie s místy suššími momenty. Ovšem panem Gandolfinim tyto sušší místa "navlhnou" :D.. Jak píše Montgomary, žádní hollywoodští rádoby herci s hezounkou tvářičkou, ale upřímní, uvěřitelni, hůře financování herci, co dokáží uspokojit i náročnějšího diváka. ()

Edwin44

Jak už zní název A dost. Tohle byla hodně ukecaná,mno nevim co, ale komedie rozhodně ne. Postavy naprosto nesympatický, kritický naprosto ke všemu, nedivim se že byly rozvedený. No nečekal jsem od tohohle filmu buhví co, ale aspon ten vtip se tam mohl objevit, ale kde nic tu nic. Naprostá nuda ()

sedlis

Pekna vztahova eskapada, velice prijemne, prirozene a neokoukane obsazeni davalo filmu vetsi realnost a koukatelnost a duveryhodnost..ac nejsem zastancem podobnych filmu,toto se mi uprimne celkem libilo. ()

skockalanova

Tento necakane sympaticky film som prepla z nudy v nedelu dopoludnia uplne nahodou. Na prvy pohlad klise na typ komedialneho milostneho trojuholnika, chlapik ma vsak tak zaujal, ze som pri nom ostala. A urobila som dobre. Bolo to velmi mile a nevtierave, vtipne. Odporucam ako prijemnu jesennu komediu, ale hoci aj po cely rok! ()

pajapeta

Možná o něco víc, než 3. I když zase, průměr 66% není tolik, aby pak člověk řekl, že to byl dobrej film, že jo. Ano, bavily mě dialogy mezi hlavní ženou a hlavním mužem, ale zase ne tolik, abych na 3 minuty neodešel, nepodíval se jinam. Film o tom, jak dáme na názory druhých, jak se sami necháme ovlivnit, rozkývat, aniž by se jednalo o záměr rozkývávače. Hlavní herec civilní, uvěřitelný, ona mi byla sympatická, pak jsem si tady přečetl, že trochu přehrává a najednou mi začalo vadit, jak se na něj kření, když mu něco vysvětluje, nebo se snaží omluvit. Nevim, příjemné plynutí zavrzalo a vyvedlo mě z čumící pohody. Prostě dejte si bacha na bejvalý manželky, moc jim to kecá. ()

peproch

Tak jak dva předchozí autorčiny filmy Please Give Friend with Money, i tenhle mluví o tom, co lidé mé generace znají, reflektuje nás v reálných situacích těch ne zrovna nejšťastnějších, ale poctivých, pitomých a smutných a dost starých na romantický sračky o zlomených srdcích. Chceme s někým, slušným, kdo nám sedí snídat a nezazlívat nic naším ex ani našim neideálním dcerám a neideálním jobům. James Gandolfini jako Albert se mi moc líbi, tichý, velký, dobrý mírný Ital a Catherine Keener, ačkoli hrála nesympatickou roli, byla v ní super. A krivé obličeje Julie Louis-Dreyfus mne dostávali do rozkošného zbožnování. ()