• bari68

....... o to dvojnásobné sklamanie, že tento paskvil vyšiel z pera Petra Kolečka, ktorý ma o svojich nesporných kvalitách presvedčil v ,,Okresním přeboru,, a ,,Čtvrtej hvězdě,, a hlavne z pozície šéfa Jana Hřebejka. Keby to celkovo pojali ako komornejšiu drámu s lepšie vypointovaným finále, možno ešte prihmúrim oko, aj obe. Ale ako komédiu? ...tak to sorry. Toto s vtipom malo veľmi pramálo spoločné, navyše aj veľmi krátka stopáž ma nudila, ťahala, nebavila. No a tie ženské boli otravné a nesympatické ako šekový nedoplatok. Obrovské sklamanie.(23.10.2014)

Námět velmi zajímavý, prostředí natáčí (interiéry baru i lesní exteriéry) rovněž, ovšem samotné zpracování je katastrofální. Člověk by ani neřekl, že režisérem je slavný tvůrce Pelíšků. Co se herců týče, tak nevěsta v podání Zuzany Stavné je ubohá (tak špatnou herečku jsem už dlouho neviděl), Hana Vagnarevá je na tom herecky sice líp, ale podává už snad posté stejný výraz a ničím už asi nepřekvapí, příjemným překvapením byla výrazná Jana Stryková, ta to zvládla ze všech uplně nejlíp. Sokol s Orozovičem pak podali realistický výkon, ovšem na velmi malém prostoru. Nějak jsem si myslel, že závěr filmu bude něco v tom smyslu, že Sokol s Orozovičem si je vykouří a dámy si dají spolu trojku, no nestalo se tak, ale jinak to bylo těžce předvídatelné. Celkově je tento film však zbytečností, na který si za pár dní nevzpomenu.(1.1.2015)

• Rodriguez

Ročně jde u nás do kin 35-40 filmů. Bohužel vynikajících je z nich pouze 5-10 kousků! Zbytek se pak řadí do brakové skupiny, po které neštěkne ani pes. Nikterak tomu není ani u "Zakázaného uvolnění". Větší nudu jsem za posledních 77 minut neviděl. Vyprávění nevěsty a její družičky v pošmurné hospodě jak kdo koho přefik apod, mě fakt nebere! 15%(1.11.2014)

• Martin741

Keby "pan reziser" a "umelec" Hrebejk /Pelisky, Musime si pomahat/ natocil 3hodinovu kravinu o nakladani hnoja na vlecku, tak miestne ynteleguany a filmove teoretiky -elitari /Madsbender, Bluntman - pri hodnoteni takehoto filmu ich spoznate podla 3. a viac hviezd/ budu zase dristat svoje pseudoynteleguanske blaboly o tom, ako majstrovsky zobrazil Hrebejk nastavenie hnojovej vlecky vo dvore a akymi krasnymi vidlami sa bude hnoj kydat. Popripade by sa zacalo kecat a rozoberat to, pod akym uhlom /30 stupnov, 60 stupnov/ je najlepsie tie vidly zapichnut do hnoja a kolko kg by vazil furik plny hnoja. Pri tom vsetkom by sa stale len vyvazal hnoj! Jo, jo - aj ja uznavam Hrebejka. Uznavam mu cestne miesto medzi polojeblymi jelimanmi a reziserskymi picusmi typu Uwe Boll pripadne Ed Wood Jr. "Maestro" tu zase natocil 77 minutovu kravinu, kde sa divak bude xmrti nudit a stihne pri pozerani filmu mimochodom aj : nachystat a nakalat drevo, pozametat pivnicu, vyniest smeti, umyt riady a povysavat 2 -3 izby. Jo, a nieco aj k filmu by som mal : ako pise Jeho Vysost, Majster Humoru na csfd Strejda Verbal - xbliti : 0 %(23.12.2014)

Poťouchlý kousek páně režiséra, vsadil nikoliv na výsledek hokejového utkání ale na dámskou sestavu. Nikdy bych nevěřila, že se budu u tak podhodnoceného filmu takhle bavit. Petr Kolečko mě dostal už u Okresního přeboru. O tom, že jde o humor mladší generace svědčí i fakt, že se u toho smíchy řezal můj 11letý syn. V tomto případě není podsatný závěr cesty (silná koncovka), ale spš o to, zda je samotná cesta zábavná. Snímek rozhodně není zapotřebí předem zavrhnout jen kvůli tomu, že někomu tento způsob humoru nesednul. Každý asi odhadne po prvních pár minutách, jestli obětuje svůj čas a pokud se dívá přesto, že ho to nebaví, jedná se zřejmě o masochistu. :o)(16.11.2015)

• - "Zakázané uvolnění" je mj. nejen název pro píseň, ale i druh blíže nespecifikovaného alkoholového nápoje. (Terva)

• - Předlohou k filmu je stejnojmenná divadelní hra, která režiséra nadchla. (jenik71)

• - Klip k filmové písní vznikl v aréně pražské Sparty. (jenik71)