• Rodriguez

Ročně jde u nás do kin 35-40 filmů. Bohužel vynikajících je z nich pouze 5-10 kousků! Zbytek se pak řadí do brakové skupiny, po které neštěkne ani pes. Nikterak tomu není ani u "Zakázaného uvolnění". Větší nudu jsem za posledních 77 minut neviděl. Vyprávění nevěsty a její družičky v pošmurné hospodě jak kdo koho přefik apod, mě fakt nebere! 15%(1.11.2014)

• ghatos

Honzo, neblbni. Toč hořké komedie, toč dramata, toč kriminálky...tyhle vztahové shity v různých variantách ničí tvojí kariéru, už hodně dlouho. Jsi talentovaný režisér. U nás některé tvé náročnější látky, ani většina lidí neocení. Tohle je, ale katastrofa. Proč se tlačíš do něčeho, co ti nejde? Proč zkoušíš Polanského v takovém nesmyslném prostředí? Vždyť ty holky hrají u nás 2. ligu o záchranu a ty chceš po nich Ligu Mistrů! Dělej to, co umíš. Kdyby jsi potřeboval poradit, napiš mi, čus. 34%. PS: 1) Mělo by tady být uvedeno, že podobný je Carnage (!?!). 2) Ondřej Sokol na 1. ligu má. Možná i na evropské poháry. 3) Dobré soundtracky u závěrečných titulků.(22.1.2015)

• Frajer42

Tuhle komedii jsem se odhodlal uvidět, protože měla být o hokeji a měl v ní hrát Ondra Sokol. O hokeji není vůbec a Ondra Sokol je na scéně z celé stopáže asi 10 minut. Těch 10 minut je zároveň jedinou koukatelnou pasáží. Myslím si, že film je i přes svůj hokejový název určen výhradně ženám (a buznatrixům) a pár nejvýše hodnotících komentářů mě v mé domněnce utvrzuje. Několik žen nadávajících na svůj nuzný život. To zkrátka není nic, co bych dovedl docenit. Humor je založen na situacích, do kterých jsem se nikdy nedostal, takže mě snímek obrovským obloukem míjí a nemá mi absolutně co říct. Mé zklamání umocnila trojice hlavních hrdinek, z nichž jedna mi vadila více než druhá. Příště bych poprosil nalepit velkým a čitelným písmem na film nálepku "women only". Svět by byl poté mnohem příjemnější. Velmi slabá hvězdička.(24.10.2014)

Námět velmi zajímavý, prostředí natáčí (interiéry baru i lesní exteriéry) rovněž, ovšem samotné zpracování je katastrofální. Člověk by ani neřekl, že režisérem je slavný tvůrce Pelíšků. Co se herců týče, tak nevěsta v podání Zuzany Stavné je ubohá (tak špatnou herečku jsem už dlouho neviděl), Hana Vagnarevá je na tom herecky sice líp, ale podává už snad posté stejný výraz a ničím už asi nepřekvapí, příjemným překvapením byla výrazná Jana Stryková, ta to zvládla ze všech uplně nejlíp. Sokol s Orozovičem pak podali realistický výkon, ovšem na velmi malém prostoru. Nějak jsem si myslel, že závěr filmu bude něco v tom smyslu, že Sokol s Orozovičem si je vykouří a dámy si dají spolu trojku, no nestalo se tak, ale jinak to bylo těžce předvídatelné. Celkově je tento film však zbytečností, na který si za pár dní nevzpomenu.(1.1.2015)

No řekněte, už jste někdy viděli film, ve kterém Sokol hraje Jelena? ;) Teď vážně, Hřebejkova tvorba z posledních let mě nijak neoslňovala, proto jsem se výsledku docela obávala. A prvních několik minut mne opravdu utvrzovalo v přesvědčení, že ty peníze za lístek do kina jsem vyhodila za nebetyčnou krávovinu. Zuzana Stavná svým hereckým projevem asi irituje dost diváků (mně tedy vadila už v "Krásnu"). Velký černý puntík také uděluji scéně se zvracením, to si tvůrci rozhodně mohli odpustit. Příběh ale začíná nabírat na obrátkách, záchvaty smíchu se střídají s mrazením v zádech a když konečně Michal Hrůza zapěl titulní píseň, byla jsem vlastně hodně moc spokojená.(15.6.2014)

• - Natáčení začalo 21. července 2013 v Ostravě a v okolí. První klapka padla bohumínském klubu Bublina, který ztvárnil filmovou hospodu. (Missa08)

• - "Zakázané uvolnění" je mj. nejen název pro píseň, ale i druh blíže nespecifikovaného alkoholového nápoje. (Terva)

• - Klip k filmové písní vznikl v aréně pražské Sparty. (jenik71)