• Brusíček

komedie tipu 6ti herců opravdu nemám rád, a jako lákadlo se na ní podívat mě zlákal ten pán co tak krásně účinkuje v reklamě na "nejdražší půjčku" nicméně on se nám tady akorát nádherně pozvracel, což opravdu nebylo vtipné, co na to říct? Že mám pana Hřebejka v oblíbených hercích, kvůli pelíškům, a pupendu? Není to pane Hřebejk málo? Nevím jestli se v nich udržíte i nadále, a jestli budete nadále točit takovéto s****y, tak již vaši tvorbu hodlám opomíjet, všichni co jsme se na to teď koukaly máme shodný názor, ano byla to ztráta času, proč vůbec dávám jednu hvězdu, ani nevím. 10% za toho krásného Jelena, a za skvělý hit Michala Hrůzy k tomuto "filmu".(1.11.2014)

• xxmartinxx

Zcela zbytečné, uměle natažené, filmově nefunkční. Škoda sympatických herců, to je jediné, co mě mrzí. Odpad, město, smrt bylo někde úplně jinde, proto mě další Hřebejkův sestup na nižší úroveň i trochu překvapil, ale už mě to nějak moc neštve. Tenhle člověk prostě vyhořel, co si budeme nalhávat. Ekvivalent 77 minut prázdného plátna.(5.6.2014)

Mám poněkud marný pocit z toho prostého faktu, že stejnojmenný videoklip Michala Hrůzy je ve výsledku lepší kino. Leč některé dílčí prvky obsažené v tomto díle stojí za pozornost naší laskavé veřejnosti. Čili i tento Hřebejkův divadelní deníček slouží jen z poloviny. Ale pořád je to o mnoho lepší zážitek, vzpomenu-li na nefungující Odpad město smrt.(25.7.2016)

• Frajer42

Tuhle komedii jsem se odhodlal uvidět, protože měla být o hokeji a měl v ní hrát Ondra Sokol. O hokeji není vůbec a Ondra Sokol je na scéně z celé stopáže asi 10 minut. Těch 10 minut je zároveň jedinou koukatelnou pasáží. Myslím si, že film je i přes svůj hokejový název určen výhradně ženám (a buznatrixům) a pár nejvýše hodnotících komentářů mě v mé domněnce utvrzuje. Několik žen nadávajících na svůj nuzný život. To zkrátka není nic, co bych dovedl docenit. Humor je založen na situacích, do kterých jsem se nikdy nedostal, takže mě snímek obrovským obloukem míjí a nemá mi absolutně co říct. Mé zklamání umocnila trojice hlavních hrdinek, z nichž jedna mi vadila více než druhá. Příště bych poprosil nalepit velkým a čitelným písmem na film nálepku "women only". Svět by byl poté mnohem příjemnější. Velmi slabá hvězdička.(24.10.2014)

• Gilmour93

Docela absurdní komedie, už jen proto, že tuto unesenou jalovici by asi hledal jen jelen.. Hřebejkův lichý úsudek napovídal, že více vrstvami natřená divadelní prkna, pár vtipných replik mezi osudovým hřměním a šavle u harfy budou budit dojem, že má o kolečko víc a ještě nám jako správný sokol české kinematografie uleví od tlaku zakázaným uvolněním. Troufalé, jenže já byl celou dobu v postavení mimo hru..(16.11.2015)

• - Předlohou k filmu je stejnojmenná divadelní hra, která režiséra nadchla. (jenik71)

• - "Zakázané uvolnění" je mj. nejen název pro píseň, ale i druh blíže nespecifikovaného alkoholového nápoje. (Terva)

• - Klip k filmové písní vznikl v aréně pražské Sparty. (jenik71)