Externí recenze k filmu (9)

 • Alenaprokopova.blogspot.com (Alena Prokopová) **

  "Sofistikovaná konstrukce dobře zapadá do realisticky hořkého autorského světa Jana Hřebejka. Kolečkova komedie plná šťavnatých „hlášek“ a dravě divného humorem ovšem působí jen jako umělohmotná pouťová maska, kterou si nasadil posmutnělý režisérský skeptik ve snaze pobavit diváky." (více)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ***

  "Zřejmě by tomuto kříženci na pomezí divadelní, filmové a televizní zábavy lépe slušelo uvedení během nedělního večera na ČT 1. Producenti se ho ale nakonec rozhodli uvést i do kin s ambicí strefit se do nálady publika, jež dobře slyší právě na Kolečkovu tvorbu pro televizi." (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Jiří Kábrt) ***

  "Děj si již na divadelních prknech nemohl stěžovat na komplikovanou stavbu, proto do něj Kolečko vložil odvrácenou perspektivu na ženicha (Ondřej Sokol) a svědka nevěsty (Igor Orozovič). Ti z úst vypustí poněkud typičtější vtipy a sami jejich představitelé hrají bohužel s o dost menší procítěností…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) ***

  "Jan Hřebejk natočil nenápadnou komedii, ve které tři přiopilé ženštiny debatují o tom, že porno zachraňuje manželství, a že občas vám nezbývá nic jiného, než nechat cizího chlapa, aby vám sahal na zadek. Když pominu, že jde celá story vlastně odnikud nikam, tak jsem u těch necelých osmdesáti minut…" (více)

 • Filmserver.cz (Vratislav Šálek) ***

  "Zakázané uvolnění tak je ve výsledku spíše televizní záležitost, která velmi brzy nemá co nabídnout a její kvality tak udržují hlavně výborné obsazení, tradičně zručný Hřebejk a pár dobrých vtipů. Pokud byste tedy chtěli do tohoto projektu investovat nějaké peníze, navštivte raději původní…" (více)

 • Kulturissimo.cz (Daniel Storch) ****

  "Z tria Hana Vagnerová, Zuzana Stavná a Jana Stryková si v podstatě nejde vybrat favoritku a dohromady tvoří dokonale sladěnou úderku s netušenou komediální silou. Pohromadě, a že jim film nedá mnoho šancí k rozprchnutí, přímo jiskří před očima." (více)

 • MovieZone.cz (Daniel Zeman) **

  "Ale jinak je to mizérie. K vyvrcholení nedojde, slovní přestřelky jsou nezajímavé a divně napsané, občas se někdo poblije, dojde na lesbičky, hodně se ječí a pláče. Není to vyložené utrpení z ranku Troškovin, ale nenacházím jediný důvod, proč ten film vznikl a proč by ho měl člověk vidět. Přemýšlím…" (více)

 • Topzine.cz (Kateřina Sýsová) ****

  "Tři postavy, jejichž zoufalé osudy se člověka dotknou, jsou tak autentické, až divák věří, že by se něco takového mohlo doopravdy odehrát. Přináší slovní i situační humor o tragikomických osudech tří žen, a při tom ve scénáři Petr Kolečko nesklouzává ke stereotypizaci ženského chování." (více)

 • TotalFilm.cz (Martin Staněk) ****

  "Zakázané uvolnění je určitě jednou z nejlepších divadelních adaptací poslední doby. Tvůrci nezklamou skalní fanoušky divadelní inscenace. Naopak znalci představení určitě ocení nové postavy. Nijak totiž neruší výsledný dojem, pouze dávají příběhu další rozměr. Pro diváka, který divadelní verzi…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace