Zatímco se po Americe šíří virová pandemie, Wade Vogel (Arnold Schwarzenegger) pátrá po své dceři Maggie (Abigail Breslin), která utekla z domova. Když ji objeví na uzavřeném nemocničním oddělení, ihned ji odveze domů. Tady ale Maggie zažívá bolestnou proměnu v zombie. Wade je odhodlaný nevzdat se své milované dcery tak dlouho, jak to jen půjde, a odmítá ji vydat místní policii. Pomalu nastává čas, kdy bude muset vzít věci do vlastních rukou. (Bontonfilm)

brasek

Snímok je veľmi nudná a zdĺhavá psychodráma a nebyť pandémie zombie vírusu tak to nemá s hororom nič spoločné. Samotná zápletka tiež nie je nejako zvlášť zaujímavá a nemám ani pocit že fungujú emócie, takže to lúčenie Arnieho s milovanou dcérou je skôr iba pár viet v scenári ako reálne prežitá záležitosť na plátne. U mňa jednoznačne totálne strata času... ani poriadny horor, ani vyšperkovaná dráma, žiadne napätie. ()

filzip

Má to působit jako silný příběh, ale není to mu tak.Se mnou to nic nedělalo.Nuda.Arnold je tam pořádnej chlap, ale to je snad vše.Dávám dvě hvězdy za Arnolda . Spíše si měl zahrát, v pořádným zombie horroru jako např: 28 weeks later . ()

oceanic6

Arnold Schwarzenegger v najnetypickejšej úlohe celej jeho kariéry! Veľmi silný, veľmi depresívny, ale čím viac sa blíži k záveru, aj veľmi dojímavý film, ktorému sa podarí jedna zásadná vec - zanechá vás po skončení v nesmierne smutnej a melancholickej nálade. Pochváliť treba aj pôsobivú hudbu, celkovú beznádejnú atmosféru, ktorú cítiť v každom zábere filmu a samozrejme, aj takmer bezchybný herecký výkon Arnolda, ktorý v tejto polohe naozaj prekvapil. Film nemusí sadnúť divákom, ktorí vo filmoch nemajú radi pomalšie tempo, pretože Maggie sa nikam neponáhľa a pekne pomaly a starostlivo buduje mimoriadne sugestívnu atmosféru s niekoľkými malými odbočkami až do hororového žánru. Silný zážitok, po ktorom vám nebude príjemne... ()

Luciaaas2

Arnold v netypické roli, v netypickém filmu. Musím uznat, že se to to komorní drama povedlo. Arnold hraje jak o život a jeho role loučícího otce s dcerou je uvěřtelná, Kde je vidět, že Arnold se plně vložil do role. Poprvé vidíte smutného Arnolda, který roní slzy a nezmůže nic, než se smířit s neodvratným koncem své dcery. Myslím, si, že film nesedne každému, kvůli Arnoldově akční kariéře a že budou fanoušci čekat nějakou, sebemenší akci. Arnolda, si dokážu představit v podobných filmech a přeju mu úspěšný krok do jeho rozšířené filmografie ()

Ruslan

No co dělá Arnold v tomhle filmu vůbec nechápu, vždy s ním čekám akční jízdu a ne nějaké zombie drama. K filmu samotnému - nemastné neslané, konec se nepovedl + málo momentů, které by vás nějak překvapily, zasáhly u srdce. Snímek si jede svou vlastní šedivou cestou a na ostatní kašle. Průměr tři hvězdy. 60%. ()

BaseDallas

Nečakal som, že Arnold bude hrať v plnokrvnej dráme a že ma to bude fakt baviť. Na druhú stranu, ak by jeho rolu hral nejaký profesionál, asi by film získal ešte čosi naviac. Na tretiu stranu, kašlem na to, pretože je to urobené dosť dobre, bez zbytočného srdcervúceho vydierania a záver bol, aspoň pre mňa, dosť silný. ()

pepca72

Trochu jiné herectví Arnolda, které se mi líbilo. Film ne. Představitelka jeho dcery byla tak protivná a škaredá, že jsem jí přál smrt s každou minutou na scéně. Dvě * za Arniho. ()

gurmet

Zkurvit film s Arniem, zombíkama, a post-apokalyptickým prostředím už chce velkou zručnost. Bohužel ji Hobson bezezbytku projevil. ()

marcoss91

Trochu jiný pohled na žánr zombie a neříkám že špatný. Předem si divák musí ujasnit co od filmu očekává, pokud jde na film s očekáváním akčního výplachu tak tvrdě narazí a bojím se že většina lidí co vidí jméno Schwarzenegger to tak opravdu bude mít. Film pojednávající o vztahu otce s dcerou a vypořádáním se s něčím co by žádný otec neměl nikdy zažít. Ano občas se tu najdou nějaké hluché, zbytečné pasáže a naopak místa co by zasloužila zase trochu rozvinout hlouběji, to bohužel filmu značně ubírá avšak je to zase jiné pojetí zombie nákazy, které není tak okoukané jako u ostatních snímků toho žánru. Když film neuvidíte, asi se nic nestane, ale pro fanoušky árnyho je to povinnost, protože tady předvádí svůj nadstandardní výkon. ()

Gluminator

Film celkem nudný a o ničem, ne pro každýho, ne každý vydrží do konce. Zvláštní snímek. Arnold tady nehrál vůbec špatně, nicméně celé je to fakt o ničem, a je to takový celkově zmatený. 50% ()

HororSamael

Ve sve podstate to vubec nebylo marne. Pribehem temer o nicem, ale kazdeho rodice to vezme za srdce. Arnold hraje pro sebe nestandartni roli, ale nandruhou stranu se do filmu perfektne hodi. ()

Dzedzy

Nemám moc ráda zombie filmy, ale tento si právem získává všech pět hvězdiček. Myslím si, že kdyby se čistě teoreticky v reálu vyskytla nějaká zombie nákaza, bude to vypadat spíše takto, než že vás někdo kousne a vy se v tu chvíli proměníte v zombie. ()

Vaudevillain

Presadzovanie konzervatívnych amerických rodinných hodnôt, ktoré moja sentimentálnejšia polka zožrala aj s navijákom zatiaľčo tá cynickejšia sa mu vysmiala do tváre, spôsobuje že mám aj po nechaní času na usadenie na Maggie skutočne veľmi protichodné názory a emócie. Tieto pocity navyše podporuje wannabe Malickovská kamera ktorá na jednu stranu dodáva filmu určitú poetiku a na druhú pôsobí dosť amatérsky a Malickov štýl v rukách amatéra stráca drvivú väčšinu svojho čara a ak by sa kameraman len trochu viac vyhral s detailmi mohlo to byť omnoho efektívnejšie. Na Arnieho sa každopádne pozerá dobre a tento film je dôkazom že jeho starpower a charizmu by schopnejší režisér (môže to znieť dosť bizarne ale rád by som videl Arnieho vo filme PTA) mohol stále veľmi účinne využiť aj roky po konci jeho zlatej éry. 2,5* ()

Thug_Leo odpad!

Ani drama, ani horor, ani thriller....je to jako kdybyste uplácaly dokument, nudné záběry v rodinném drama a přidaly nekro-kůži a ex-kulturistu, nejhorší film co jsem zatím tento rok viděl ()

Starý Conan je pořád ve hře

Starý Conan je pořád ve hře

05.08.2014

Arnolda Schwarzeneggera brzy uvidíme v Postradatelných 3 a do konce roku se objeví i v zombie dramatu Maggie. Velký kariérní test ho nicméně čeká až příští léto, kdy do kin vtrhne Terminator: Genesis… (více)