Poté, co Mikeyho manželka požádá o rozvod, jeho kamarádi Jason a Daniel mu slíbí, že zůstanou svobodní spolu s ním. Není nic jednoduššího a lepšího, než svobodný a nespoutaný život. Původní plán najít si někoho na nezávazný postelový aerobik se zkomplikuje, když si Mikey začne hledat náhradu za svou ženu a Jason s Danielem se zamilují. Ani jeden to ale nemůže přiznat, protože by porušil slib. Kamarádi jsou důležitější než holky, nebo ne? (Blue Sky Film)

PepusGi11._

No....Moc důvodů se pořádně zasmát jsem neměl,celkem nuda....Ještě jsem tenhle film poprvé viděl s českým dabingem a teda pořádně mě štvalo,jak nadabovali Zaca Efrona....Hlas jako nějakej padesátník,ke konci už mě to více a více přestávalo bavit,jediná scéna,kde jsem se fakt zasmál byla ta,když Zac prišel na narozeninovou párty s robertkem čouhajícím s gatí....Film na jedno podívání... ()

PatrikP4

Bavil jsem se... Některé kecy hlavní trojce mě fakt rozesmály... Myslím že i herci (Miles Teller, Michael B. Jordan, Zac Efron) si sedly a udělaly z toho fajn film... ()

Veeria

Film mapuje přátelství 3 kamarádů, mužský pohled na život a přístup k životu každého z nich, jejich vztahy. Ústřední trojice sympatická, dobré herecké obsazení. Místy vtipné (zejména slovní přestřelky Jasona a Daniela). Zacovi Efronovi komediální role sluší, jeho scény s Imogen Poots tahounem filmu, jejich příběhová linka se mi líbila nejvíc. Zac Efron opravdu umí hrát i očima, jeho výkony ve filmech jsou velice věrohodné a nabité emocemi. Film jako takový nebyl můj šálek kávy, ale své fanoušky si určitě najde. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

NeverEver

Velmi mile prekvapeni! I kdyz dopredu vite jak to cele asi dopadne, spokojene si muzete uzivat svezi jizdu vtipu, hlasek, a scenek. A presto, ze jedna o "romantiku", muzu se na to v klidu divat i muzi:-). Paradoxne si myslim ze je to film hlavne pro chlapy. Poznaji se tam, poznaji tam ty hlasky, ta gesta, "no jasne, u tohodle taky silim, kdyz mi to holka dela a podobne." Kladem take je, ze film nema nijak velkou ambici vychovat nebo moralizovat a to je moc dobre! Vzdy kdyz jde do "tuheho" objevi se nejaky vtip, aby situaci shodil na "normalnim divakem" zazivatelnou uroven. Dobre jsem se bavila a urcite v posledni dobe se jedno z mala vstupneho do kina, ktere jsem neutratila zbytecne. 3***+. ) Doporucuji na to vytahnout do letniho kina particku, zabalit neco dobre na zub a nejake to pivecko ci vinko a zarucuji, ze se cela particka bude dobre bavit:-). (beznadejne romanticky, ale radeji nechat doma!!!! :-) ()

doogiemus

Ja neviem. Malo to vtipné vecičky, ale už ma trošku štve ten propagovaný štýl vzťahov, že najprv sex, potom uvidíme....ak budú city, všetko bude nakoniec fajn. 60%. ()

Mukade

Imogen je roztomilá (: ...........Vrrrrr, Edison neukazala kozy! To neni pekné od nej :( LOL.................objektívne to nie je za 5* ,ale niektoré scénky a repliky boli tak podarené a väčšina postáv dosť až veľmi sympatických, už len za Imogen by som dal +1*, že subjektívne 5* (:...............update po dopozeraní aj poslednej tretiny - teraz si myslím že objektívne je to za 5* ()

ReTeZa

Neodsuzuju Zacka Efrona, naopak v této roli se mi celkem líbil. Co se příběhu týče, dost ploché a nějak jsem se nedokázala ztotožnit s hlavními hrdiny, proto mě příběh nevtáhnul... ()

jozindodulik

Klasická romantická komedie jako každá jiná. Ze začátku docela trapárna, ale ne konci klasicky emotivní - tedy to, co chce vidět každý romantik. ()

fabregas1

Za originalitu (Ne)zadaní rozhodně ode mě body nedostanou. Dějově film nepřekvapí a proto se zde nic důležitého neděje. Filmu by prospělo svižnější tempo a víc debility, ale to je věc názoru. Kdo zbožňuje romantické komedie si nejspíš přijde na své. ()

montel

Kamarádi Jason (Zac Efron), Daniel (Miles Teller) a Mickey (Michael B. Jordan) jsou kamarádi až za hrob a když opustí Mickeyho manželka, oba jeho kamarádi mu slíbí, že zůstanou svobodní společně sním. Užívají si tak večírků, nezávazného sexu a alkoholu. Problém nastane v době, kdy si všichni tři přátelé najdou svou dívku, do které se zamilují avšak neradi by to dávali vzájemně najevo...Od komedie kde hraje Zac Efron jsem nečekal zhola nic, možná ještě víc než nic. Ale při sledování (Ne)zadaných jsem zjistil, že mě film celkem baví a i když není zápletka nijak originální svůj účel splňuje do puntíku. 60% ()

Georginek odpad!

Co tohle bylo? To někdo myslel vážně???? Já jsem si to pustil, protože to mělo 61% a očekával jsem alespoň něco trochu normálního, ale takovej pojezd jsem nečekal???? V sobotu jsem si dal 10 Nefiltrovaných Staráčl, 8 paňáků Morgana, vyhulil jednu krabku borůvkových žvár a pak si dal parádní Kebabáckou tortillu s bílou omáčkou, která byla skvěle pálivá..... Ta sračka, kterou jsem z toto měl, ani zdaleka nedosahovala rozměrů tohoto "snímku", protože režiséři či scénáristi, kteří se podílejí na takové lahůdce by se měli exemplárně potrestat, nejlépe potrhat nějakou vilnou kobylou...... Scénárista byl mimochodem chlap, což snad ani není možný - no možná měl koule ve svěráku nebo byl sjetej případně vykastrovanej, nebo obojí. Negři v Africe umíraj, protože nemaj co žrát a tady se vyhazujou prachy a točí se takovýhle sračky který nemaj obdoby. Lidi, jak můžete vůbec dát víc než 1*??? Jste sjetý, vyjebaný, nebo negramotný, nebo ste volili " Živoucího Ovara nasáklýho chlastem, kterýmu čouhají z ánusu Ovčáčkovi hnáty???? Už dlouho jsem u filmu nebyl tak zničený jako tentokrát. Nebejt 5 Excelentů a 4 paňáků Metaxy, byl bych toto veledílo nepřežil a svět by přišel o mou báječnou existenci. Nápad žádnej, děj žádnej, nesympatický herci, příšerný příběh, ohavná hudba a korunu tomu nasadily ty exkluzivní fóry, kterým se ještě teď musím smát - VŽDYŤ tam nebyl ani jeden. Krom toho, že Efron přišel s utahovákem na párty se ve filmu vůbec nic nestalo. Na tohle jít do kina, po 20 minutách jdu ven a nechám se rozšmelcovat eskalátorem na totální sračku. A i kdyby tam ta kejda jezdila 3 týdny a nikdo by jí neuklidil, byl by to pouze slabý odvar této lahody. Proto prosím, kdyby náhodou nějaký fajnšmekr toužil po produkci tohoto Oskarového díla - dejte mi vědět - já Vás rozšmelcuju sněžnou frézou - aby jste si užili alespoň nějakou zábavu, protože ty sračky na fasádě by byli určitě vtipnější než tento snímek. 1% za dokoukání!!!! ()

Stamba

Ponaučený neřád, co se rozhodne změnit svůj přístup k životu po tom, co se nečekaně zamiluje. Myslím že to je trochu klišé. Hlavní hrdinové mají až podezřele růžově jednoduchý život. Ale co, jako romantický mě to docela i bavilo a to že na romantiku moc nejsem. ()

P@\/EL

Docelá dobrá komedie, která díky několika fórkům a povedeným hláškam pobaví. Jako romantická komedie je to z části pojato docela netradičně, jelikož zde není nouze o sprosté výrazy a "romantiku" spíše z pohledu chlapů. Škoda jen, že to ke konci trochu spadne do zbytečného sentimentu. ()

teseth

Nudná klišoidní sračka, která sem tam pobaví povedeným vtipem, ale těch bohužel moc není. Dějová linka nás trápí chvilema romantickou notou, kterou střídá komediální tlačka, ale nic pořádně nezaujme. Na komedii je to moc romantické a na romantický film se to moc vážně nebere. K tomu mi ta partička ústředních postav přišla naprosto nezajímavá a nudná, takže jsem měl co dělat abych ten film vůbec dokoukal. ()

Bodega_Bay

Nejvíc na filmu naštve nevyužitý potenciál. Já to tak teda mám. Film, ve kterém pořád jenom čekáte, až už TO přijde....a ono furt nikde. Už, už si myslíte, že teď to zafunguje a.....zase nic. Prostě si myslím, že tenhle film mohl být mladší verze Pařby ve Vegas, nekončící fronta gagů a úderných dialogů, bezuzdná sranda, nekorektní party třech volných chlapů...co víc si sakra přát. A kulové. Přišlo mi, že se chlapci ještě nestihli poprvé nadýchnout čerstvého svobodného vzduchu a už měli vedle sebe další ženskou. Jenže ne zábavnou, jednorázovou, jednopostelovou holku, ale prostě "asi vztahovou" čupr krasavici, o kterou se vyplatí bojovat. Takže houby, žádný film o náhlé svobodě třicátníků, ale zoufalost o tom, jak tři hoši během týdne dívky v prvním baru našli a žili s nimi až do smrti. No..jasně, je to krásný, ale tak trochu o ničem. Btw. když nic, tak dobrý je rockerský kostým na party jednoho z hrdinů. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák