Poté, co Mikeyho manželka požádá o rozvod, jeho kamarádi Jason a Daniel mu slíbí, že zůstanou svobodní spolu s ním. Není nic jednoduššího a lepšího, než svobodný a nespoutaný život. Původní plán najít si někoho na nezávazný postelový aerobik se zkomplikuje, když si Mikey začne hledat náhradu za svou ženu a Jason s Danielem se zamilují. Ani jeden to ale nemůže přiznat, protože by porušil slib. Kamarádi jsou důležitější než holky, nebo ne? (Blue Sky Film)

pinarello

Dobří a obstojní herci plus pár výborných sprostých až fekálních ne že by to bylo na škodu ale nezachrání to průměr pro tv primu a tv novu na páteční a sobotní večer. ()

Krastom

Film mě nenadchl, ale ani neurazil. Celý snímek mi od začátku přišel tak trochu předvídatelný. Bylo mi jasné, že hlavní hrdina Zac Efron skončí u vážného vztahu. Za mě 50% ()

Dajman

Typický pubertiacky film dnešnej doby. Od začiatku sa v scenári nestalo niečo čo by som nečakal. 2 hviezdy. Jedna za pesničku v bare ktorá sa mi zapáčila a druhá za zrazenie Milesa Tellera autom. Jediná scéna ktorá bola vtipná. ()

PRASÁK

Tento snímek sice nepřináší nic novýho, ale přesto se na něj příjemně kouká. Je vo třech kamarádech (Jason, Daniel a Mikey), kterejm je kolem sedmadvaceti, přičemž každej z nich pochází z jinýho zázemí. Jedno ale maj společný: zájem vo ženský a taky vo jejich vzájemný přátelství. Co nakonec vyhraje? A navíc se v týhle komedii dozvíte nový informace z praktickýho života, jako třeba jak se vyčůrat, když vám po požití viagry několik hodin stojí péro. Snímek natočil jako svůj debut a podle vlastního scénáře americkej režisér Tom Gormican. Třeba zaujme i vás. ()

Oxytocin odpad!

Film naprosto o ničem. Nuda a žádný vtip. Zvážil jsem jednu hvězdu a odpad. Protože opravdu nevím o jediném důvodu, proč si to znovu pustit, tak zvítězil odpad. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák