Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Godhaj
  odpad!

  ,,Vopíchal mě úplně celou!“ ,,Mě vůbec.“ Tomuto šílenému počinu se dá říkat film jen stěží. Velmi těžko se dá vyjádřit, jak moc je to špatné. Celý film stojí na jediné trapné myšlence, že modelky jsou hloupé. To je jediný stavební kámen tohoto filmu. Pak se tam vyskytují jakési miniscénky o homosexuálech, umělých prsou, fotbalu, soupeření v módě atd., které do sebe vůbec nepasují. Snad polovina záběrů je reklamou na partnery filmu. O herectví se nedá mluvit, herečky, co hrají modelky naprosto brutálně přehrávají, a není to vtipné, je to hloupé, nudné a trapné. Stejně se dá popsat i příběh či kamera, která zabírá z ruky skoro vše, a je opravdu strašná. Marný příběh soupeření dvou rachotin se naprosto rozsype v závěru, který se nese v duchu: ,,Šak o nic nešlo, vo co gou, néééé!!“ Soundtrack jak z týnejdžerského filmu se už vzpírá jakémukoliv logickému vysvětlení. Magnusek s Laňkou jsou, co se režie týče, naprostí diletanti a tenhle film je hnus.(13.10.2015)

 • LadyPupu
  **

  Magnusek prostě není Fellini. Myslím, že takové ambice ani nemá, což i v nějakém rozhovoru řekl. Kopat do něj je strašně jednoduché a svými filmy tomu nahrává. Jo, jeho filmy nejsou vrchol kinematografie. Pokaždé jsem překvapená, jak se mu podaří ukecat takové herecké osobnosti (zde Rázlová, Steimarová). Film je to slabý, zápletka nudná. Přesto dávám aspoň dvě hvězdičky, protože jsem to dokázala dokoukat do konce a pár scén vtipných bylo. Howgh.(4.4.2015)

 • Amalberga
  odpad!

  Asi bych tohle veledílo, kde Magnusek hraje stereotypní buznu, dokoukala dál než do půlky, kdybych měla pocit, že mě překvapí, pobaví nebo se prostě něco stane. Bohužel si to nemyslím a dlabu na to. Tedy je pravda, že se postavy snaží hláškovat a vyprávět vtipy, ale prostě se mi jejich podání nelíbí. Tedy, přiznám se, jednou jsem se zasmála a to sice:"Jestli budeš řvát, tak ti utrhnu hlavu!"(6.2.2017)

 • mchnk
  **

  Devadesát minut těžké Magnuskoviny. Vše začíná castingem - všeobecně známý ksicht, který se nevešel do předchozích, podobně laděných bizarností, se využil zde. Novotného moderování, místo hraní, je vážně úsměvné. Stejně tak Cibulkův štěk. Scénář bezduchý a primitivní, v podstatě bez jakékoli zápletky. Vrchol filmu se narychlo odbude v posledních 15. minutách. Magnusek s kolegou režisérem i kameňákují, či dokonce babovřeskují - vedle klasicky stupidního humoru, založeném na záměrně přehnaném projevu, ať už se jedná o tupost, povrchnost, či rozmařilost, tu máme i trapný sexismus a dokonce i sex samotný - což nebylo natočené vůbec špatně, ovšem směšná prvoplánovost těchto erotických scén vše sráží dolů. Celková režie není špatná a rozhodně zabírá celé mé hodnocení. S někým druhým už by Tomáš možná vypadal profesionálně, ale ty hovna kolem jsou furt stejný. Vše totálně dodělal zoufalý soundtrack, převzatý z nějakého teenagerského, deset let starého filmu. Plno (tělesně) krásných a na strašně blbé krávy si hrajících žen, Magnusek jako homosexuál zpívající u zrcadla - "nastříkám ti do vlasů, šampón z mýho ocasu... a zmíněná stupidita celkového pojetí, u mě nemá šanci ani s rotující kamerou, hoši.(2.4.2015)

 • Harry77

  Film jsem neviděl a nejspíš neuvidím, tak nehodnotím. Co ale začíná být na pováženou je, že s největší pravděpodobností si Magnusek zajišťuje fake účty, který tady na csfd.cz zvyšují hodnocení. Když si prohlídnu většinu účtů uživatelů, kteří dali vysoké hodnocení, tak téměř všichni mají evidentně nový účet a jediné hodnocení a to právě tohohle filmu. Alespoň to je stav k dnešnímu dni 16.12.2014. Je vidět, že Magnuskovi došlo, že v dnešní době návštěvnost zásadně ovlivňuje hodnocení na csfd.cz a tak na to reaguje. Otázkou tedy zůstává, do jaké míry může csfd.cz díky Magnuskům apod. zůstat do budoucna relevantním. Takže když už Magnusek kurví českej film, rozhodl se zkurvit i csfd.(16.12.2014)

 • - Tvůrci se báli, že Regina Rázlová a Evelyna Steimarová svou 40 let trvající rivalitu přenesou i na natáčení. Naštěstí se tak nestalo. (Terva)

 • - Modelky se nenatáčely pouze v barrandovských ateliérech a v tuzemských exteriérech, ale i na klinice estetické medicíny, v prodejně obuvi, v redakci deníku Blesk za plného provozu a na mnoha dalších místech. (Stoka)

 • - Film se natáčel v roce 2013 o prázdninách a měl být uveden na jaře roku 2014. To se ale nestalo, protože na podzim baviče Petra Novotného, který zde hraje jednu z významných rolí, stihla mozková příhoda. (Stoka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace