• Prubner

Film má nevýraznou dějovou linii, scénář nedrží pohromadě a jde vlastně jen o nevyrovnaný soubor scének a epizod, někdy zábavných, většinou ale ne. Režie je neobratná, herecké výkony kolísavé: Ivana Korolová přehrává jak šílená, tři bloncky v rolích modelek jsou slabé, takže film do určité míry zachraňují staří pardálové Rázlová, Steimarová a Štěpnička. Vtipných okamžiků je tu málo, některé vtipy jsou navíc zabité špatnou režií a špatnými herci. Oproti Jedlíkům je to pro Magnuska krok zpět.(2.4.2015)

Upřímně nechápu zdejší hodnocení. Je pravda, že po stránce řemeslné jde o lehký český průměr poslední doby, ale na druhou stranu je zde perfektně a celkem vtipně popsán úpadek českých hvězdiček a celebrit, kdy každá modelka či miska ze dne na den začne být hvězdou, začne zpívat, hrát či moderovat. Celkem vtipná reakce na současný svět "šoubyznysu" a bulváru. Docela jsem se pobavil a paní Regina Rázlová se zaslouženě vrátila k českému filmu - zde s poměrně velkou grácií a notnou dávkou ironie. Začínám mít pocit, že to nízké hodnocení zde mají na svědomí lidé z modelingového byznysu :-)(6.7.2015)

• pytlik...

Juchů, přesně něco takového jsem ve své současné přetěžké životní situaci potřeboval. Měl jsem totiž obavy, že už začínám blbnout, když jsem nedávno při hledání něčeho, co by uspokojilo masochistickou stránku mé osobnosti, narazil na Cézarův velehit a cca po stém puštění jsem se této písni přestal vysmívat a začala se mi i líbit! Naštěstí, po zhlédnutí Magnuskova filmu s potěšením zjišťuji, že jsem zatím ještě v pořádku. Nepovažuji ho totiž za geniální, ale za hrozný, od děje až po zpracování. Je sice hezké, že si Magnusek konečně dodělal ten řidičák na kameru, gratuluju, ale mohl krotit svoji radost a nejezdit s ní furt sem a tam. Aspoň jedna scéna mohla zůstat bez pohybu, sakra. Dále pořád nemůžu pochopit, proč mu tam tolik známých herců hraje? Kvůli penězům to být nemůže, těch pan režisér moc mít nebude, takže buď je něčím vydírá, nebo jim míchá do kafe drogy. Zato proč ve svém díle hraje Magnusek, je jasné na první pohled: v porovnání s jeho výkonem totiž i ten nejhorší herec působí jak Hrušínský nejst. No a aby si někdo nemyslel, že umím jen kritizovat, já umím i radit, a dobře. Vždy, když vidím něco od Magnuska (nebo i od Trošky), vytanou mi na mysli slova jednoho staršího a zkušeného kolegy, který radil: Kucí, když jedete do zahraničí, chovejte se tam jak chcete, ale když tam děláte nějakej bordel, hlavně přitom nemluvte česky! Ať neděláte naší vlasti ostudu. Řvěte na sebe třeba německy, skopčákům to patří! Noo a z téhle lidové moudrosti by se měl Magnusek poučit a začít tvořit v cizím jazyce, ať se za něj my Češi nemusíme stydět. Podle jeho příjmení soudím, že by nejlépe zapadl někam do severských zemí, tak šup šup, švihej do levných knih pro učebnici švédštiny pro samouky!(3.4.2015)

Po těch komentářích tady jsem se toho filmu bála, když jsme na nej s kamoskama sly, ale nakonec to bylo příjemný překvapeni. Jako Ďábel nosí Pradu to fakt nebylo, ale zenskej svět tam je zachycenej fakt dobre, a scéna ze zachoda, jak Moravcová říká: Měl by se víc zajímat o moji duši, ta se asi mezi nama holkama stane kultovní... Proste jsme se dobre pobavily(13.12.2014)

• Gekacuk

Tvůrci filmu vycházeli ze základního předpokladu: modelka=hloupá žena. Na tom je postavena kostra tohoto jednoduchého a plytkého filmu. Naprosto se neorientuji ve světě modelingu, záměrně neznám prakticky žádné modelky ani celebrity. Vycházím však z vlastní zkušenosti, že vztah krásná žena=hloupá žena neplatí. Pokud divák tuto rovnici přesto přijme, může sledovat ubohoučký sled rádobyvtipných výroků, reakcí a komentářů prostinkých krásek. Těm „zdatně“ sekundují lidé okolo. Zejména dvojice přihřátých maskérů, kde zejména samotný duchovní otec díla megatlustý Magnusek působí nesmírně trapně. Zvláště v slušné společnosti nepublikovatelném proslovu o šampónu… Je zajímavé, že pro své vesměs sračkoidní projekty dokáže tento prznitel české kultury nalézt vždy alespoň nějaké výborné či alespoň dobré herce. Ti se zřejmě s vidinou honoráře nestydí zahodit se v takových slátaninách. Tentokrát se mu podařilo ulovit Štěpničku (co by na to řekla máma), Rázlovou, Steimarovou (její předci se mohou začít otáčet v hrobě) a Krause. Příběh ve filmu je naprosto slabomyslný, scénář ubohý, zvuk příšerný, kamera podprůměrná, titulky nečitelné, písničky vlezlé…. A tak jedinou devizou tohoto zbytečného filmu jsou krásné ženy, za které se zavřením obou očí uvolňuji do oběhu 1 hvězdu.(3.4.2015)

• - Film se natáčel v roce 2013 o prázdninách a měl být uveden na jaře roku 2014. To se ale nestalo, protože na podzim baviče Petra Novotného, který zde hraje jednu z významných rolí, stihla mozková příhoda. (Stoka)

• - Tvůrci se báli, že Regina Rázlová a Evelyna Steimarová svou 40 let trvající rivalitu přenesou i na natáčení. Naštěstí se tak nestalo. (Terva)

• - Modelky se nenatáčely pouze v barrandovských ateliérech a v tuzemských exteriérech, ale i na klinice estetické medicíny, v prodejně obuvi, v redakci deníku Blesk za plného provozu a na mnoha dalších místech. (Stoka)