Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dvě někdejší kamarádky (Regina Rázlová a Evelyna Steimarová), ale už 40 let nesmiřitelné rivalky, ikony českého módního světa, si neustále vjíždějí do vlasů, dělají si naschvály, sabotují si módní přehlídky, pomlouvají se. A předhánějí se, která objeví další Evu Herzigovou. Když se pak na scéně objeví tvář mladičké Martiny, jež všem svou krásou doslova vyrazí dech, svedou boj o to, která z nich ji uloví do své stáje. Která vyhraje? A prohloubí se tím jejich rivalita, nebo ty dvě znesvářené „babičky" konečně zakopou válečnou sekyru a obnoví své přátelství? Kolotoč bláznivých situací a komických scén začíná. (Magnusfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (131)

Jezinka.Jezinka 

všechny recenze uživatele

Ten film je špatný, ale člověk se u toho chtě nechtě směje. Jeho velkým plus je, že je špatný záměrně a na nějaké intelektuální filosofické přesahy si ani nehraje. Popravdě, kdyby se tak vehementně všichni nesnažili tlačit na pilu, aby blbí byli blbí tak, až to tříská nejen dveřmi, ale i nosnými zdmi, kdyby nezvladatelný rozmazlený frocek nebyl tak extrémně nechutný, až by to bylo jemu samotnému nepohodlné, kdyby ty blondýnky byly trochu lépe rozeznatelné, kdyby ta zápletka s homosexuálem zamilovaným do ženy a s nadrženým milionářem byla nějak (neříkám lépe, ale prostě nějak) vypointovaná, mohl by to vlastně být docela průměrný film. Takhle je to primitivní slátanina o tom, že ... no ona je to primitivní slátanina, která v podstatě ani o ničem není. ()

castor odpad!

všechny recenze uživatele

Nedostatek soudnosti? V tuzemských vodách velký problém. A režisér Tomáš Magnusek ho sakra má. I Troška je o třídu lepší. Minimálně. Magnusek prostě vyzvrací na papír cosi, co zapáchá totální absencí „něčeho“ uchopitelného, o ději nemluvě. Magnusek se musel v těžké pubertě, která asi ještě neskončila, snad s někým vsadit, že bude točit dál a dál, dokud na to budou prachy. Fuj, opona, vstupné nevracíme. Já ani nevím, o čem to bylo. Dvě bývalé kamarádky jsou dnes módní rivalky, přetahují se o kšeft, přičemž koukáme na modelku s chlapským hlasem, musíme v detailních záběrech sledovat předlouhé scény bez pointy, sledujeme trio modelek, které se jen chichotá a balí docela ošklivé chlapíky. Scénář napsal David Laňka, který se smutně předvedl už u předchozích Jedlíků, jeho počin ze světa modelingu znovu nedává prakticky vůbec smysl. Nehraje tu nikdo: většina to neumí, zbytek vydělává na nájem. Bože. ()

Reklama

Djoker odpad!

všechny recenze uživatele

Posbírat nejotřepanější klišé o modelkách a fotbalistech na celovečerní film skutečně nestačí. Laňka je navíc takový zoufalec, že si na pomoc přizval ještě Magnuska. Ten si alespoň střihl vedlejší roli, ve které brutálně naložil všem bukvicím. Herecké obsazení by se dalo označit jako kdo je kdo mezi póvlem. ()

Jara.Cimrman.jr odpad!

všechny recenze uživatele

"Nastříkám ti do vlasů šampón z mého ocasu." Já jsem tak nějak tušil, že s Modelkami asi šlápnu do nějakého toho slepičince, ale nepočítal jsem s tím, že v něm budu vězet tak hluboko. Ale tohle prostě nešlo vypnout. Fascinovaně jsem zíral do světa falešných úsměvů, diet, solárek, focení i rovnic nedáš=nedám a čekal jsem, jestli to dokáže klesnout ještě hlouběji do odpadu. Dokázalo. A já jsem si myslel, že mám rád všechny druhy humoru, ale zjistil jsem, že sranda převáděná vychrtlými věšáky na prádlo mě nebaví. Ještě horší je však skutečnost, že jsem nedokázal hodit záchrannou hvězdu ani ženské kráse, což mi obvykle nečiní nejmenší problém, ale ty blbky zamilované do fotbalistů Dukly Praha (???) nezvládly ani to jednoduché ztopoření, což jim nedokážu odpustit. ()

mchnk 

všechny recenze uživatele

Devadesát minut těžké Magnuskoviny. Vše začíná castingem - všeobecně známý ksicht, který se nevešel do předchozích, podobně laděných bizarností, se využil zde. Novotného moderování, místo hraní, je vážně úsměvné. Stejně tak Cibulkův štěk. Scénář bezduchý a primitivní, v podstatě bez jakékoli zápletky. Vrchol filmu se narychlo odbude v posledních 15. minutách. Magnusek s kolegou režisérem i kameňákují, či dokonce babovřeskují - vedle klasicky stupidního humoru, založeném na záměrně přehnaném projevu, ať už se jedná o tupost, povrchnost, či rozmařilost, tu máme i trapný sexismus a dokonce i sex samotný - což nebylo natočené vůbec špatně, ovšem směšná prvoplánovost těchto erotických scén vše sráží dolů. Celková režie není špatná a rozhodně zabírá celé mé hodnocení. S někým druhým už by Tomáš možná vypadal profesionálně, ale ty hovna kolem jsou furt stejný. Vše totálně dodělal zoufalý soundtrack, převzatý z nějakého teenagerského, deset let starého filmu. Plno (tělesně) krásných a na strašně blbé krávy si hrajících žen, Magnusek jako homosexuál zpívající u zrcadla - "nastříkám ti do vlasů, šampón z mýho ocasu... a zmíněná stupidita celkového pojetí, u mě nemá šanci ani s rotující kamerou, hoši. ()

Galerie (56)

Zajímavosti (5)

  • Scénář k filmu vznikl na základě zkušeností Davida Laňky, který si scénář i sám napsal, z prostředí modelingu. Deset let totiž dělal v lifestylovém časopise. (SONY_)
  • Modelky se nenatáčely pouze v barrandovských ateliérech a v tuzemských exteriérech, ale i na klinice estetické medicíny, v prodejně obuvi, v redakci deníku Blesk za plného provozu a na mnoha dalších místech. (Stoka)

Reklama

Reklama