Epizoda 1 (S01E01) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 35 min

Jan Hřebejk

Asen Šopov

Aňa Geislerová, Jiří Havelka, Jitka Čvančarová, Hynek Čermák, Anna Polívková, Radek Holub, Jana Kolesárová, Jana Švandová, Sebastian Jacques, Nela Bušková, Kajetán Písařovic, Tereza Osláčová, Zdeněk Mucha, Ivan Vojnár, Jana Gýrová, Jordan Haj, Martin Sitta, Matěj Ruppert, Jiří Štědroň, Petr Čadek, Václav Neckář, Jan Neckář, Filip Menzel, Naďa Urbánková, Karel Smyczek, Jindřich Šmejkal, Alžběta Jungrová, Daniel Junas, Táňa Hlostová, Adéla Stodolová, Karolína Koblenová, Karel Řezníček, Jaroslav Pížl, Lenka Franková, Bohumír Starý, Tereza Hálová, Simona Vavrušková, Aleš Dušek, Roman Pihík, Karolína Gulyášová, Marta Dancingerová, Anton Čamaj, Jan Bejšovec, Petra Pelechová, Ondřej Polák, Jana Laichterová, Antonín Kratochvíl, Prokop Laichter, Helena Poláková, Lukáš Houdek, Věra Lasovská, Klára Hanušová, Vilma Frantová, Linda Bartošová, Petr Vobecký, Lars Haken Sjostrand, Ignát Kinol, Andrei Toader, Vlasta Čtvrtníčková, Alice Kovaczová, Danuška Hradiláková, Mark von Tiefenbach, Vladivojna La Chia, Anna Vodrážková, Karel Fink, Karel Lampa, Mark Grein, Zdeněk Košata, Michaela Vítková, Jan Šibík, Petr Meliš

Komentáře uživatelů k epizodě (1)

První díl asi nejlepšího čistě vztahového seriálu posledních let má následující mínusy:1) pomalý rozjezd 2) strašně hloupé seznámení hlavních hrdinů ( Havelka na kole nabourá Geislerovou ) 3) délka stopáže, nicméně dal jsem čtyři hvězdy protože: 1) skvělé obsazení 2) vtipné dialogy 3) způsob vyprávění je pomalý, ale udrží pozornost 4) nepamatuju se, že by kdy v českém seriálu byla nahatá holka full frontal a ještě lesbická scéna s famózní Kolesárovou - oceňuji odvahu tvůrců 5) inteligentní oddechová zábava(14.8.2017)