Epizoda 1 (S01E01) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 35 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

Ty vztahy! Navždy vděčné téma si vzal do rukou Jan Hřebejk a v duchu „s kvalitním scénářem pořád umí“ natočil příjemný seriál, který prozatím sympaticky rozehrál v několika liniích. Celkově jde o kvalitní řemeslo a inteligentní dialogy, které navíc podporuje opravdu silná herecká sestava v čele s Aňou Geislerovou. Některé postavy se představily mile, jiné dost těžkopádně. Prosluněná Praha boduje, uvidíme, zda u mě budou bodovat i tvůrci.(1.10.2018)

• Necrotongue

První epizoda mě vyloženě zklamala, navnadilo mě obsazení i režisér, a pak seriál odstartuje neuvěřitelně stupidně natočená scéna s idiotským cyklistou, aby následoval naprosto katastrofální dialog mezi Aňou Geislerovou a Jiřím Havelkou. Po tomto úvodu jsem měl sto chutí se sledováním přestat, naštěstí mě ještě stihla pobavit Anna Polívková, objevila se Jitka Čvančarová, na kterou se mi vždycky dobře dívá, jako obvykle u mě zabodoval Hynek Čermák a nakonec tato sestava pracně vydřela dvě hvězdičky. "Mám hubu jak panda křížená s veverkou."(11.2.2018)

• chrispe

První díl se mi zdá takový nemastný neslaný. Je mi jasný, že měl více než co jiného představovat postavy. Ale řekněme si narovinu... která byla fakt zajímavá? Z Anny Polívkové se jim doopravdy podařilo udělat ne moc hezkou dívku - to je asi ten největší dojem z tohoto dílu.(24.6.2018)

První díl asi nejlepšího čistě vztahového seriálu posledních let má následující mínusy:1) pomalý rozjezd 2) strašně hloupé seznámení hlavních hrdinů ( Havelka na kole nabourá Geislerovou ) 3) délka stopáže, nicméně dal jsem čtyři hvězdy protože: 1) skvělé obsazení 2) vtipné dialogy 3) způsob vyprávění je pomalý, ale udrží pozornost 4) nepamatuju se, že by kdy v českém seriálu byla nahatá holka full frontal a ještě lesbická scéna s famózní Kolesárovou - oceňuji odvahu tvůrců 5) inteligentní oddechová zábava(14.8.2017)