Epizoda 1 (S01E01) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 35 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

• Necrotongue

První epizoda mě vyloženě zklamala, navnadilo mě obsazení i režisér, a pak seriál odstartuje neuvěřitelně stupidně natočená scéna s idiotským cyklistou, aby následoval naprosto katastrofální dialog mezi Aňou Geislerovou a Jiřím Havelkou. Po tomto úvodu jsem měl sto chutí se sledováním přestat, naštěstí mě ještě stihla pobavit Anna Polívková, objevila se Jitka Čvančarová, na kterou se mi vždycky dobře dívá, jako obvykle u mě zabodoval Hynek Čermák a nakonec tato sestava pracně vydřela dvě hvězdičky. "Mám hubu jak panda křížená s veverkou."(11.2.2018)

První díl asi nejlepšího čistě vztahového seriálu posledních let má následující mínusy:1) pomalý rozjezd 2) strašně hloupé seznámení hlavních hrdinů ( Havelka na kole nabourá Geislerovou ) 3) délka stopáže, nicméně dal jsem čtyři hvězdy protože: 1) skvělé obsazení 2) vtipné dialogy 3) způsob vyprávění je pomalý, ale udrží pozornost 4) nepamatuju se, že by kdy v českém seriálu byla nahatá holka full frontal a ještě lesbická scéna s famózní Kolesárovou - oceňuji odvahu tvůrců 5) inteligentní oddechová zábava(14.8.2017)